RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(28-01-2011, 10:19 AM)Young Sw napisał(a): [ -> ]Na starej modenie 400 lvl ed !! wyexpilem w 3tygodnie gdzie bylem wtedy 2 na servie albo 3 ed.To nie mow ze sie wolno expilo nie mozna porownac starej pandori gdzie niczego nie bylo i ludzie nie jebali pg bo lvl...jesli by dodali respow demonow,frostow czy dli mozna by bylo grac na exp x5 spokojnie na tej mapie bez chosenow czy verg.

zeby odpowiedziec na moj post musisz go najpierw przeczytac... chyba ze przeczytales ale poprostu jestes uposledzony i nie jestes w stanie wyciagnac wnioskow to soryZdezorientowany.
Czlowieku tobie powinni zabrac prawo wypowiadania sie ,przeczytales wikipedie ze jestes taki "wszechwiedzacy" i jezdzisz po wszystkich bo stuknelo ci 18 ,roznosisz ulotki(jak to ty powiedziales praca pelno etatowa) i grasz w tibie kupujac paka za wyplate.Jestes niedorozwinietym dzieciakiem ktory hejtuje na forum a zachowujesz sie na vt jak 12 latek ktory nie zdal w podstawowce wiec nie blyszcz tu swoim intelektem panie wszechwiedzacy.
a co twoj post ma do starych czasow?:>

/Radek
(28-01-2011, 05:15 PM)Sagittarius napisał(a): [ -> ]Mi i tak podobala sie stara mapa <3

Jak Każdemu Ale Ona Juz Nie PowrociSmutny
nie ma szans;/

/Radek
Eh, piękne czasy szkoda że nie wrócą... choć kto wie ? : )
to dawajcie ss ci co maja;] milo sie patrzy jak to bylo;]

/Radek
To teraz ja kilka fotek wrzucę ; )

Tu jakis moj pierwszy anihilator na Modenie : D
[Obrazek: anihilatorx.png]

Behe Quest

[Obrazek: behemothquest.png]


Hota (Ja bloczylem Duży uśmiech) ^^

[Obrazek: hotaquest.png]

Faraon quest z Saavym

[Obrazek: phoenixshieldquest.png]


A tu juz Pandoria ; )

Jakis Avansik mlvl

[Obrazek: 85mlvlsket.png]

165lvl na wd ; )

[Obrazek: 165lvlsket.png]

100 lvl na behe

[Obrazek: sket100.png]

A tu moj pierwszy looted chaos : D

[Obrazek: chaos2x.jpg]
torczek koksie ;d xD pogralbym se na starej pandori ;d
(11-02-2011, 01:02 AM)Mroziu napisał(a): [ -> ]torczek koksie ;d xD pogralbym se na starej pandori ;d

Sory, ja nie jestem Torczek xd poprostu gralem z nim : D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21