RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Komodo, gralo po 15 osob poniewaz zrobili testorie.
przeciez gdy byla wojna MOD z MF chociazby to juz ta pozniejsza. Gralo wtedy z 50 osob na servie;] to w tamtych czasach to duzo bylo, pozniej powstala toskania i sie skonczylo;]


/Radek
radek ja pamietam jak gralo 50 osob i byly kolejki na pandori ty wtedy chyba adkiem zaczynales gre ;D pamietam pacc nie mialem i w ***** kolejkach czekac musialem ;sZawstydzony
to ja wtedy the doctorem gralem pewnie;p adkiem zaczynalem to taba mial juz 600 z dreziem;p fari jeszcze sutem nie gral;p to taka pozniejsza pandoria;p a kiedys na pando gralem to jeszcze bardzo bardzo dawno tylko ze wbilem 50 lvl i wymieklem;p

/Radek
Gdyby powstal taki serv wrocili by ludzie ktorzy odeszli z powodu testori i ciaglych idiotycznych update ktore zepsuly klimat.Co do ludzi to lacznie na 3 servach bylo wiecej ludzi niz teraz na 5.Wiec nie mowcie ze nikt by nie gral bo gralo by wiecej ludzi niz na testori odeszli by z jakies swordi,argenty.Ale lepiej isc na kase i co 1 rok dodaj jakas mala wyspe ktora robi sie pare dni choseny termity skirty i niech nooby expia pacc leci kasa rosnie...


/ HEX
taka jest prawda;] nie powstanie taki server trzeba sie nastawic nato ze pozostanie toskania na ktorej bedzie 5k lvl. Aprilie usuna, argente i rawene takze;]

/Radek
Ja pamietam jeden ciekawy moment z Torgonii, a mianowicie moj kuzyn zamienil swojego knighta za 2 palkow Arco Thra i John Thra byly one na 1 koncie (wtedy mozna bylo logowac na kilka charow z 1 konta) Expilo sie fajnie na dl w Northpool, tylko 4 dle dla dwoch 130rpkow to bylo malo, wiec pomyslalem ze pojde na frosty, doszedlem do polowy, a tu nagle biegnie Fari Aster i zaczyna mnie atakowac. Udalo mi sie jakos uciec, ale pozniej dowiedzialem sie, ze te 2 chary maja hunta od Triady :o Za wyzywanie IGI (potem chyba EME IV GROZNY o ile dobrze pamietam). Oczywiscie to nie my zalapalismy hunta^^ To taka z ciekawszych chwil jakie spedzilem na Torgonii.
Pozdrawiam.
najlepiej mi sie gralo jak byla pandoria i wojna przeciw drezowi;]

/Radek
joo radek signed w huj ;d by postawili stara pandorie by rzurzel moze nawet pogral ;d
/emerytowany gracz ronotsa
nasza blondynka jest podstawa pandorii!! on ja cala stawial na nogi;d on przewodzil ;d musi byc pandoria i musi byc Rzurzlo!;d

/Radek
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21