RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
[Obrazek: mataodkamazazacogo0.png]


Mata za czasów Torgonii Duży uśmiech

Stare czasy.. <3

A co do wojen..

Triada vs. Banana Team (jak dobrze pamietam, bo wtedy zaczynałem greJęzyk)
Triada vs. Kamikadze Team
Triada vs. No Mercy
Triada vs. Nazguls
Triada vs. No Justice
Triada vs. KnP

Duży uśmiech

Mam wrazenie ze o jakiejs zapomniałem.. ;p

Ale wszystkie były zayebiste..!
jeszcze bylo old school cyz cos takiego i pozniej powstala z tego triada ;P vs banana team chyba ;P
Jo byłem wtedy w tym old school to Rolan Galdem biegałem a potem palkiem vivim xd stare dobre czasy!!!!!!
[Obrazek: ghjkghjk.png]

Uploaded with ImageShack.us
Listopad 2007, 1 dzien gry i pierwsza mata od PK XD


[Obrazek: zalpl.png]

Uploaded with ImageShack.us
Zajebiste lagi Torgonii XD


[Obrazek: lalimnie.png]

Uploaded with ImageShack.us
I moj zajebisty Kyrgaxik <3<3<3


Moze jeszcze cos znajde to wrzuce.. ;p
Foku dawaj jeszcze!
foku stare dobre czasy ja gralem tez jakos od listopada ;P pamietam jak max byl 50 lvl ;d
(18-01-2011, 01:49 AM)Hail Komodo napisał(a): [ -> ]Ok, wszyscy chcą takiego serwera mówicie. Osobiście sam bym zagrał, bo mi się pando podobała a wbiłem tam tylko 300 lvl, ale to byl pierwszy moj serwer na ronie. Ale wróćmy do tematu. Teraz każdy pisze ze by grał, a jak była Pandoria , Torgonia, Modena , to przypomnijmy sobie ile tam osób grało ... Po 15, 10 max.

Co Ty pie*dolisz? Z tego co ja pamiętam to na Torgoni grało ok. 100 osób, Modena ze 150 a Pandoria też ok. 100...
(27-01-2011, 02:21 AM)Xertuins napisał(a): [ -> ]Co Ty pie*dolisz? Z tego co ja pamiętam to na Torgoni grało ok. 100 osób, Modena ze 150 a Pandoria też ok. 100...

Jezeli sadzisz ze gralo by wiecej osob to jestes głupi. Jestes cwierc inteligentem wiec napisze ci odrazu dlaczego zebys nie musial bluzgatora odpalac.

Na tych nowych respach na expie x5 expi sie z 3-4 razy szybciej jak nie wiecej niz na starej torgoni (patrz rawenna ktora ma rok a ludzi wbili na niej kilka razy wiecej expa niz drezynka na pandori) wiec bylo by to samo co na aprili czy toskani. Jedyna opcja to zrobic serwer z granicą lvlowa tak jak bylo kiedys (650+) ale na np. 400lvlu, max 500 zeby nie bylo tak jak na toskani ze mozna bylo by łatwo wbic 800 (teraz to juz pewnie 1000lvl w takim samym czasie co na testori 800) i wiadomo, choseny i byly by i tak wielkie lvle. Musi to byc wedlug mnie max 300-400lvl.
Na starej modenie 400 lvl ed !! wyexpilem w 3tygodnie gdzie bylem wtedy 2 na servie albo 3 ed.To nie mow ze sie wolno expilo nie mozna porownac starej pandori gdzie niczego nie bylo i ludzie nie jebali pg bo lvl...jesli by dodali respow demonow,frostow czy dli mozna by bylo grac na exp x5 spokojnie na tej mapie bez chosenow czy verg.
Mi i tak podobala sie stara mapa <3
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21