RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Nie sa one stare ;p, jezeli bym poszukal to moze bym cos znalazl z poczatkow torga (top1 Rahuza 250ek)
(03-12-2010, 05:01 PM)Hexus napisał(a): [ -> ]Nie sa one stare ;p, jezeli bym poszukal to moze bym cos znalazl z poczatkow torga (top1 Rahuza 250ek)

no to czemu nie dajesz tylko piszesz ?;d

Radek
Nie miałem zbytnio czasu bo praca ale teraz mam chwilkę więc dodam coś dla ciebie Radek xD Uśmiech

[Obrazek: czoka.png]
[Obrazek: joshuax.png]
[Obrazek: manumask.png]

A i zapomniał bym jak byś kiedyś jakąś ekipe kminił na jakiś serv radek daj znac pisze się xD.Uśmiech))
dzieki za foto ale przydaloby sie wiecej;d nie ma kogo bic, nie ma przez kogo byc bitym na aprilii;d moglyby wrocic te osoby co z nimi walczylismy by sie rozkrecila aprilia troszke;p

Radek
A masz jakiegos hara jeszcze radek żeby pograc tam? bo ja musze sobie cos skminic Duży uśmiech.
mam the doctorka, darkenss lady, only droops;d od wyboru do koloru. Skmin chara moze cos osob z przeciwnej gildii zacznie grac i powalczy sie;p

Radek
O nawet ja sie tutaj znalazlem^^ kiedys byla ogarnieta ekipa i bylo kogo bic ehhhUśmiech;p
#edit
ja mam pelno screenow z torgonii tylko dysk musialbym podpiacUśmiech
nie chwal sie?;p tylko podpinaj i wstawiaj foty;d

Radek
Co pjon Komodo robi na 1 focie? O.o
Wrzucam tylko kilka bo mam tak zaje bistego neta, ze 1 zdjecie laduje sie kilka minut. Jak bedzie mi sie chcialo wrzuce wiecej.

Kilka Duży uśmiech (zdjecie robione 22.02.2008r.)
[Obrazek: shdfhasdhsahdfas.png]
Uploaded with ImageShack.us
Loot z hydr (zdjecie robione 24.08.2008r.)
http://img262.imageshack.us/i/malylootzhydr.png/
[Obrazek: malylootzhydr.png]
Uploaded with ImageShack.us
Pamietacie to miejsce? (zdjecie robione 03.01.2009r.)
[Obrazek: 120ron.png]
Uploaded with ImageShack.us
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21