RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
dlugo przegladalem kompa i znalazlem starego reca do postaci ktora gralem jak server powstawal , to chyba nikt nie przebije mnie ;D zaznaczylem w ramke poziomy na swiatach ( wtedy byly tylko 3 swiaty w tym modena powstala najpozniej) pamieta to ktos? te stare dobre czasy..

[Obrazek: costamsdk.jpg]
@up

Stare czasy po chuju
HAAhaHah

jeszcze saavym maniaczylem "_) top exp !!!
Gdyby powstal server lub nawet 2 servery o 5-8 expie gralo by wiecej ludzi niz na toskani ale ***** lepiej zrobic chooseny i vergoth na 2klvle niz pozadny ots ktory mial klimat i gralo po 300ludzi na kazdym servie...
wtedy 40 mln to juz pg nieziemskie, a teraz? 2 lury choosenow...
dlaczego nie powstanie server o expie 5 ? z inna mapka gdzie ciezko sie expi, dobrze sie bije i duzo osob gra? ;> tego sie nigdy nie dowiecie;]

/Radek
jesli ktos ma jakies ss to dodawajcie;]

/Radek
Mozemy sobie tylko powspominac dawne FD gdzie expilo 50ludzi i bylo fajnie nikt sie nie wpierdalal dawalo sie booka i expila gildia rzadzaca a nie jakies GOWNIXY na minimum...I gralo wtedy lacznie ponad 600 ludzi na 3 servach i powiedzcie mi ***** ze nie zarabiali ? a teraz maja 150 ludzi na toskani , 80 na argencie + 20 na rawennie i aprili i gdzie sie bardziej oplacalo ? po co robic jakies gowniane choseny skoro ludzie wola klimat niz prestiz expienia.Kiedys siedzialo sie na demonach na orshem i bylo git...ale lepiej zjebac i zrobic choseny...jesli ktos mi powie dla czego to pjona.
@up
Nawet gdyby nic nie zmieniali to ludzie przestali by w końcu grać, a tak przynajmniej ciągle się coś dzieje.
Stawianie serwerów z niskim expem, gdzie jest ciężko nie ma sensu, to ludzi kompletnie już nie bawi. Nikt by nie grał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21