RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ja nie mam żadnych ss'ów ale pamięta czasy jak drez, alim itd. organizowali Hota quest na pandori, ile wtedy tam ludzi było wtedy było fajnie... A teraz tak jakoś w huj smętnie...
no to bylo bardzo dawno;p

/Radek
ja pamietam jak ci rzurzel blondyna czyscil bluenes shielda i bartowi ;d jak mieliscie 150-200lvl ;dddd a blondynka mial 300 chyba ;d
haha;d blondyna jest kozak;d co on robi teraz?;p bo ostatnio pytal mnie o bota na rl tibie czy nie mam;p

/Radek
ehehe

Z tymi 3 feru armorami na torgonii to były czasy przecież wtedy to były 2,3,4 zlootowany armor w ogóle na ronots ; ) beka była ładna ; ) poza tym naszym łupem (NJ) także padł 1x Całun (pamiętny 29 silniejszy grim blokowany 450 ek na sucho to było coś) który miał hauru poza tym za dawien dawna bloknąc 2 plazmy (na sucho) to był wyczyn Uśmiech fajnie się grało za czasów torgonii ;P
co moge powiedzieć o Weronie to server na którym najbardziej maniaczyłem fajne rozwiązanie z expem ogólnie fajny serv ; )

ps. moim skromnym zdaniem bardzo szybki rozwój rona przyczynił się do jego upadku Oczko nie gram juz oficjalnie na zadnym servie chociaż czasami loguję sie na parę minut.

na koniec pozdrawiam wszystkich graczy z którym miałem doczynienia (Nj, Nazguls, Triada) !

/Biechu (Młody)
werona byla fajna ale na poczatkuUśmiech gdy podniesli expa nie bylo juz tak fajnieUśmiech

/Radek
MOD! <serce>
cheatch ma avatar taki jak mial mikrus;d MOD!

/Radek
ale to hampel nub;d
xD patrzy przylizac?;d

/Radek
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21