RonOTS

Pełna wersja: Stare czasy ;d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
jest z 50 osob takich co graloby na serverze x5 z lootem x1 i stara mapka;] uwiez mi ze bylyby tam wojny takie ze na rzadnym innym servie nibyloby takich;] w koncu ludzie by zaczeli przechodzic na ten server z powodu bicia sie;] brak pvp minimum to podstawa na takim servie;]

/Radek
to ja dodam cos od siebie:
stara pandoria radzio pewno kojarzy :]
[Obrazek: lolko2.png]
cos z torga:
[Obrazek: user530pic901228430044.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
jak jeszcze nol pejny nie graly
[Obrazek: user530pic1111228430044.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

radek masz racje pelno wiary by wrocilo jabky dali stara mapke expa x10 jak stara pandoria Oczko
Najlepiej gdyby zrobili stara modene<wyposrodkowana pandoria a torgonia> i loot zmienny lub staly 2-3.Napewno gralo by wiecej ludzi niz teraz na glupiej toskani ,wrocili by ludzie którzy nie graja juz na ronie.I klienta na ktorego nie ma elfa czasy gdy nie bylo mee,wyrm,roznych sd,ss-ow.
takie servy daja frajde z gry, bicia sie, czy huntow;] teraz jest gowno nie gra postawie bota i mam to w *****, co swiadczy ponad 100 dni bana na moim charze;d w koncu Ron moglby wpasc na taki pomysl postawienia servera z nowa ale stara mapka, gdzie ciezko sie expi. Niskie lvl sie bija, niski loot ze ciezko uzbierac kase na bless, a nie mowiac juz o naladowaniu softow. Wiecej osob na pewno przeszloby na taki server;] takie moje zdanie. Dawac wiecej ss!!

/Radek
Podobno takiego serwera nie chca stworzyc bo tamte mapy przepadły itp ale przeciez ron moze zawsze kogos zatrudnic i by zrobił wszystko od podstaw. Pozatym piszecie ze jak by zrobili serwer z expem x7 i lootem 2 to by gralo duzo ludzi wogole super low rate bez pvp minimum super wojny itp, ale to nie prawda, nikt by tam nie grał. Teraz kazdy kto robi nowa postac obojetnie czy na toskani czy na jakims nowym serwerze (np. argenta) to mysli identycznie byle wybocic 1k lvl + 5k fd + 3k ig i leciec na drakenie wbic 2k lvl i plan sie konczy. A kiedys na ronie bylo jak na rl tibi (dlatego grało tak duzo ludzi), nikt nie myslal o niczym bo wszystko co mogl zrobic to isc na frosty albo demony (chodzi o to ze gdzie by nie poszedl i na jakim lvlu to prawie wszedzie mial identyczny exp/h a nie jak na toskani gdzie wbijasz 1k lvl na mee majac 300kk na h a potem idziesz na tym samym lvlu na choseny i wbijasz 1200kk na godzine+)
pejn choc raz sie z toba zgodze; ) a radzio ty pewno starej pandori nie pamietasz bo pamietam jak z bartem noobki z 150 lvlami lataliscie hah ;d
ja bardzo starej pandorii nie pamietam;p pamietam jak taba 500 dobijal;p bo ja wtedy zaczynalem radziu46 grac;d ale pandoria mi sie podobala;p


/Radek
ja pamietam jak majsterka drez sshunotwal bo wbil tam szybko chbya bodarjze 310 i mial jakies 100kk z wd i go drez hutnol ze ma tyle kasy ;d xD hahah ;d
I tak postal team z Kosciana ktory zabil jako first team Drezia Uśmiech Pozdrawiam
Ok, wszyscy chcą takiego serwera mówicie. Osobiście sam bym zagrał, bo mi się pando podobała a wbiłem tam tylko 300 lvl, ale to byl pierwszy moj serwer na ronie. Ale wróćmy do tematu. Teraz każdy pisze ze by grał, a jak była Pandoria , Torgonia, Modena , to przypomnijmy sobie ile tam osób grało ... Po 15, 10 max.

Smiesza mnie te choseny, bo teraz to jest gówno a nie exp. Tak jak napisał Pain, 1k lvl i choseny do końca gry ciągle męczyć. Werona, tam to były expy, gdzie wszedzie sie nie expiło zbyt szybko, nie było kasy na blessy, nie bylo impow, yeti, chosenow, i bylo git.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21