RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
wracajac do twoich wspominek o pandorii torgu i modenie, zrozum tez ze tutaj exhaust byl zmieniany 10 razy, u exori teraz nie jest takie samo timingowo jak kiedys, dmg tez nie jest taki jak kiedys, inne exhausty, ktore powinienes zauwazyc jesli pamietasz torga, no nie da sie juz po prostu tego odwzorowac
(28-01-2020, 05:31 PM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]wracajac do twoich wspominek o pandorii torgu i modenie, zrozum tez ze tutaj exhaust byl zmieniany 10 razy, u exori teraz nie jest takie samo timingowo jak kiedys, dmg tez nie jest taki jak kiedys, inne exhausty, ktore powinienes zauwazyc jesli pamietasz torga, no nie da sie juz po prostu tego odwzorowac

To prawda tylko u exori wystarczy delikatnie poprawic , dmg knighta jest ok , dmg palka jest ok moze ciut wiecej w ludzi ale odrobine. healing rp jest za nski uh powinien miec 80% hp a exura vita 100%
Karius Legenden jak tak czytam te Twoje wypowiedzi to zastanawiam się czy Ty trolujesz tu wszystkich i siebie włącznie czy już do końca się odkleiło.
Na chuy mi psujesz zabawe.. serio Ty wszystko potrafisz zepsuć tym hejterskim Kiszonem

jak tu zaraz torgonia 2k20 bedzie grana tak o z lukashem i jego ziomkami
Ty nie pojmujesz ze chodzi w tym temacie o bicie sie na mniejszych lvlach a nie w tydzien 700 lvl i placz bo nudno zamiast ironiczne komentarze to wypowiedz sie gwiazdorze normalnie kiszon pierdolil ze nie ma z kim grac a bylo was wiecej jak go nie bylo

Ty nie pojmujesz ze chodzi w tym temacie o bicie sie na mniejszych lvlach a nie w tydzien 700 lvl i placz bo nudno zamiast ironiczne komentarze to wypowiedz sie gwiazdorze normalnie kiszon pierdolil ze nie ma z kim grac a bylo was wiecej jak go nie bylo

(28-01-2020, 06:30 PM)Kiszon Is Only One napisał(a): [ -> ]Karius Legenden jak tak czytam te Twoje wypowiedzi to zastanawiam się czy Ty trolujesz tu wszystkich i siebie włącznie czy już do końca się odkleiło.

Na ronie ci nie pyklo i na lolu chyba tez nie skoro czytasz tematy :/

Wiem ze chcialbys byc taki jak ja ale nie ten poziom bratku daleko ci Uśmiech

Naucz sie pokory bo potrafisz komentowac ze niby cos pomogles robiles a pewnie ten exp to ty proponowales kolejny raz Uśmiech

Zebys mial jakas wiedze to bys wiedzial ze nic nie zbudujesz bez struktur skoro ktos sam chcial to ruszyc a serwer nie przynosi rewelacji komentujesz go ze nic nie robi i jest taki a nie inny czytaj ***** i wie lepiej. Niestety gdybys mial tylko siebie i od czasu do czasu pomoc z czyjejs reki ale na nia musisz czekac ciekawe co bys powiedzial ludziom znajac ciebie lejce bys odpuscil tak jak na venezi. Lepiej bylo ci jebnac blotem w kogos bo przez 3 miesiace zrobil tyle ile zrobil i dla mnie i tak jest sukces.

Coraz bardziej wierze ze w domu jestes czarna owca , ktora sie tylko karmi a w kazdej grze blysniesz tym ze poswiecisz sie calkowicie czytaj jak amerykanskie dziecko z burgerem mamo daj jesc tato daj kase gram 12h dziennie musze byc najlepszy urabura.

Wroc do tych dziewczyn co rzucales je dla sieny i venezi i poruchaj moze na lolu znajdziesz nowa dziewczyne nie wiem.

Zdawalo mi sie przez chwile jak namawiales mnie zebym tu gral z toba i zrobil cos chociaz nie chcialem ze dorosles ale dalej masz cos pod tym marsjanskim mozgiem.

Zaznacze ze w chuju mam wasze komentarze i predzej czy pozniej ten ots stanie na nogi i na wyzszy poziom.
xd teraz czesto słychac kiszon kiszon brzymek a kiedyś był krzak xd
Teraz to czuć jak serwer pada i pada i pada A Bany dalej lecą i lecą
Było nas więcej jak Kiszona nie było XDDDDD Grober jesteś ***** śliczny XDDDDDDDD ale pyszne lejsiki z pieca mnomonomnomnomn

Powiem tak, jakby nie wpływy faz księżyca na Azje to leciutko byśmy to wygrali ale niestety w tym także maczał paluchy Kiszon i wyszło jak wyszło.


"Zaznacze ze w chuju mam wasze komentarze i predzej czy pozniej ten ots stanie na nogi i na wyzszy poziom." - Ta sama gadka była jak już tylko w rzeczywistości tego otsa przy tlenie trzymałem ja, Otto i Brzymek(oczywiście inni też grali ale ktoś musiał dawać ten "implus" [za co teraz mi cholernie wstyd, że reanimowałem tego zdechłego corrupted gówniaka przez kolejny tydzień czy dwa]) a nagle jak dałem x to grober aż z nudów napisał osiem rozdziałów poradnika "How to make Ronots great again" XDDDDDDDDDDDDDDXXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXZDXZXDXDZXDXDDXDXDXDXXD

SZANUJ GRACZA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO - NIEBIESKI FROM K4STERIA 2K20 XDDXXDXD
czesc, macie jakies porady na stagnacje? co zrobic kiedy lawka stoi a reszta bojow idzie do gory?
siemka, połóż ławkę a resztę zaknebluj aby nie mogła chodzić.
Mam nadzieję, że pomogłem, essa
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12