RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Osobiście gram na tym ots od czasu kiedy wersja tibii byla 7.5 a ip wpisywalo sie w wlasciwosciach klienta a nosilo nazwe seen2.no-ip.info mordy moje wiec to czas kiedy ten ots powstawal, byl zajebisty.

BOT LEGEALNY !!!!!!!! Wersja tibii 8.6


Kazdy ma swoje sprawy czy to nauka lub praca nie kazdy ma czas.


Powinnien byc Exprate x10 loot ***** 1x kazdy item diametralnie zwiekszy swoja wartosc kazdy bedzie musial zbierac gold coiny, gemy bd wrzucane do ***** birght sworda.
Co do skills taki jak na venezia jest dobry. Zebym mogl zabic na 40lvl draga a nie go tylko smyrac

Bez zjebanej mapy Venezia/Siena... Bardziej Toskania Expy przystosowane do exprates.

ORAZ POSTAWIONY DRUGI SERVER MAPA EVOLUTION EXP X500 LOOT X5

KAZDY WYBIERZE CZY CHCE SIE PIERDOLIC Z LVLEM CZY TEZ NIE.

Mapa Venezia jest kompletnie zjebana zerznieta z YourOtsow przerobiona troche z wygladu podstawa jest ta sama......

DARMOWY PACC LECZ TROCHE BARDZIEJ ROZBUDOWANY ITEM SHOP OCZYWISNIE NIE Z FULL EQ !!! ITEMY TYPU DEMON SET/BOHY/ ZADNYCH BRONI / ZADNYCH GEMOW / jak najbardziej akt wlasnosci / P KEYE OCZYWISCIE.

Troche mniejszy exhausted na uhy mkstury many. czary pozostawic bez zmian.
Pare takich moich proponowanych zmianzmian

dac reklame na otservlist.org ORAZ PRZEKONAC 10 TYPA NIECH WEJDZIE NA 10 ROZNYCH OTSOW Z NAJWIEKSZA ILOSCIA GRACZY I REKLAMUJE NOWY START SERVERA PKT DLA GILDII OD 10 TYPA O ROZNYCH IP.

MAGICZNIE MAMY GRACZY NA NASZYM SERVIE I ZOSTAWIC GO ***** NA 5 LAT NIECH EXPIA I SIE BIJA ***** GDY PKT ZOSTANO ROZDANE TYLKO NA STARCIE POZNIEJ BD CHCIELI SAMI KUPYWAC ///


PACC MUSI BYC DARMOWY BO TO NA OTS JEST PODSTAWA !!!

Niechcesz 8.6 to nie moze byc 8.7 i tak bota bez problemu mozna dostosowac do kazdego klienta tych generacjii
niezla patologia
Dobra z tym demon setem to mi odjebalo xd bez zadnych itemkow reszta jak najbardziej xd
(30-01-2020, 12:59 PM)akusarhari napisał(a): [ -> ]Osobiście gram na tym ots od czasu kiedy wersja tibii byla 7.5 a ip wpisywalo sie w wlasciwosciach klienta a nosilo nazwe seen2.no-ip.info mordy moje wiec to czas kiedy ten ots powstawal, byl zajebisty.

BOT LEGEALNY !!!!!!!! Wersja tibii 8.6


Kazdy ma swoje sprawy czy to nauka lub praca nie kazdy ma czas.


Powinnien byc Exprate x10 loot ***** 1x kazdy item diametralnie zwiekszy swoja wartosc kazdy bedzie musial zbierac gold coiny, gemy bd wrzucane do ***** birght sworda.
Co do skills taki jak na venezia jest dobry. Zebym mogl zabic na 40lvl draga a nie go tylko smyrac

Bez zjebanej mapy Venezia/Siena... Bardziej Toskania Expy przystosowane do exprates.

ORAZ POSTAWIONY DRUGI SERVER MAPA EVOLUTION EXP X500 LOOT X5

KAZDY WYBIERZE CZY CHCE SIE PIERDOLIC Z LVLEM CZY TEZ NIE.

Mapa Venezia jest kompletnie zjebana zerznieta z YourOtsow przerobiona troche z wygladu podstawa jest ta sama......

DARMOWY PACC LECZ TROCHE BARDZIEJ ROZBUDOWANY ITEM SHOP OCZYWISNIE NIE Z FULL EQ !!! ITEMY TYPU DEMON SET/BOHY/ ZADNYCH BRONI / ZADNYCH GEMOW / jak najbardziej akt wlasnosci / P KEYE OCZYWISCIE.

Troche mniejszy exhausted na uhy mkstury many. czary pozostawic bez zmian.
Pare takich moich proponowanych zmianzmian

dac reklame na otservlist.org ORAZ PRZEKONAC 10 TYPA NIECH WEJDZIE NA 10 ROZNYCH OTSOW Z NAJWIEKSZA ILOSCIA GRACZY I REKLAMUJE NOWY START SERVERA PKT DLA GILDII OD 10 TYPA O ROZNYCH IP.

MAGICZNIE MAMY GRACZY NA NASZYM SERVIE I ZOSTAWIC GO ***** NA 5 LAT NIECH EXPIA I SIE BIJA ***** GDY PKT ZOSTANO ROZDANE TYLKO NA STARCIE POZNIEJ BD CHCIELI SAMI KUPYWAC ///


PACC MUSI BYC DARMOWY BO TO NA OTS JEST PODSTAWA !!!

Niechcesz 8.6 to nie moze byc 8.7 i tak bota bez problemu mozna dostosowac do kazdego klienta tych generacjii
XDDDDDDDDD
zatkaj kurve skalniak toxicu wszysko ci sie nie podoba kurwhuahsasjkjask
Piekne jest to forum .
Moze zrobimy nowy server dla Rookslayerow?
(30-01-2020, 05:33 PM)Neptun napisał(a): [ -> ]Piekne jest to forum .
Moze zrobimy nowy server dla Rookslayerow?

Już skazi tworzy ci rookslayer ots ?

Dramat gość :<
Ja jako jeden z 30 graczy tego otsa tworzę 3% tego projektu także chciałbym aby zostały utworzone nowe lokacje rybackie dla mnie i mojego kolegi Brzymka ponieważ mamy zamiar być w top3 fishingu. We dwóch jest nas juz 6% także spora część
Tylko i wyłącznie 8.6 klient... Jak legalny bot.
(30-01-2020, 06:56 PM)mini majk napisał(a): [ -> ]Ja jako jeden z 30 graczy tego otsa tworzę 3% tego projektu także chciałbym aby zostały utworzone nowe lokacje rybackie dla mnie i mojego kolegi Brzymka ponieważ mamy zamiar być w top3 fishingu. We dwóch jest nas juz 6% także spora część

A czy posiadasz karte wedkarska i wykupiles pozwolenie na trenowanie fishingu z kolega ? Polecam sie u mnie niskie ceny !!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12