RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(28-01-2020, 11:00 PM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]czesc, macie jakies porady na stagnacje? co zrobic kiedy lawka stoi a reszta bojow idzie do gory?

[Obrazek: 82233637-2595569417392634-1877194325201256448-n.jpg]
szukaj gdzieś na stronach dot naturalnego dopingu "podwalanie"
działa, sprawdzone. Piona mordo.
dziekuje wszystkim za porady jutro mam nadzieje pobic moj rekord 40kg x 5 oczywiscie do upadku miesniowego bez asekuracji bo jesli zginac to tylko na silowni bedac silnym chlopem


https://www.forum.ronots.com/thread-1505...l#pid90026


Czy ty masz zespol Aspergera? tak samo jak kolega Saitama?

Bo jak czytam jego odpowiedzi to padam ze smiechu. Trzesie chlopa ze dostanie w kite Duży uśmiech
Dzięki Ci Grober za świetną dawkę humoru w postaci "reanimacji" OTSa i setek rozpisanych problemów jak i zalet rona. Ten projekt na Ciebie nie zasługuje XDDD

Jak napiszesz kiedyś atlas albo encyklopedie Ronowską to chętnie kupie XD
GM daj im tego klienta 8.6 i tyle.
Zmień sobie restrykcje co to botujących i to ci wystarczy.

Poza tym powiedziałem wam wyraźnie wy głupie chu.je, że ten ots nie nadaje się do bocenia na full afku.
Durnie je.bane ruszcie tym mózgiem cwele po zawodówce na tynkarza i pomyślcie, jak wg. was na tej edycjiwidzicie bocenie magami.
Będziecie do 1k siedzieć na serpent spawnach? XD
Knight stawia full afka i wbija 4mld expa w dzień, sorc na tym samym lvlu prędzej wyjdzie na minus po wyjebce za 15 minut od ustawienia bota.
Jebnijcie się w czoło z waszymi dywagacjami, je.bani podludzie z 58 iq.
Wasza wiedza i świadomość tego OTS'a pochodzi albo z paczki laysów od Skalniaka albo z MPC forum.
Daj ludziom tego elfa, niech się nie zesrają i sobie stawiają full afki na dragon lordach do 700 lvla.


już mi lepiej
Pozdrawiam
/marik4321
8.6 nie bedzie na pewno. Czekam na jakies propozycje dalsze w sprawie bota.

Pozdrawiam!
Jak nie chesz zrobić 8.6 to naucz bbota ustawic bo ja nie umiemSmutny albo jakis poradnik
(29-01-2020, 08:47 PM)Bitcoin napisał(a): [ -> ]8.6 nie bedzie na pewno. Czekam na jakies propozycje dalsze w sprawie bota.

Pozdrawiam!

dlaczego???Huh
Jeżeli nie spełnisz zachcianki ludzi, którzy i tak tu bocą to nic się nie stanie.
Jeżeli wprowadzisz legalnego bota, to na pewno część osób zrezygnuje.
Olac ja bym zmienil tylko czas trwania bana na 24h i po sprawie. Niech se bedzie nielegalny zmienilem zdanie ;>
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12