RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Od kiedy bbot nie zbiera loota, chyba mnie coś ominęło
(25-01-2020, 08:30 PM)Creyu napisał(a): [ -> ]Od kiedy bbot nie zbiera loota, chyba mnie coś ominęło

Otwiera trupy na bocie, podnoszenie z otwartego deda to inna sprawa.
Bbot dziala tutaj lepiej od elfa? no chyba żarty xD
RP wyciąga więcej od Ek'a Uśmiech
Proponuję założyć jeszcze z 20 takich postów, 150 zmian dla 60 osób z czego 10 to rookslayerzy, 15 full afk na skillu, 20 wchodzi tu tylko, żeby się bić a reszta ma w to wyjebane bo czy bot jest legalny czy nie oni i tak będą go stawiać. TEGO NIE MA KTO ROBIĆ, zrozumiesz to w końcu Karius Legenden? Każdy serwer na miesiąc a Wy spuszczacie się nad nim jakby to były serwery na lata, 150 zmian z czego GM uwzględni 5-10 z czego finalnie wejdzie 1-2. Pozdro i miłej pegiolki na trupie.
Problemem to jest dla takich połmózgów jak Ty używanie vpna albo zmienianie ip co 5 sekund XDD

Kiszon nie hejtuj bo mówiłeś, żebym tu wbijał bo serwer na 3 lata conajmniej
czy ryz basmati gotuje sie tak samo dlugo jak ryz bialy?
(25-01-2020, 09:08 PM)Tafo napisał(a): [ -> ]Bbot dziala tutaj lepiej od elfa? no chyba żarty xD

Chodzi o to, że w bbocie możesz przerobić sobie id w taki sposób, że bot będzie działać jak na real tibii.
Kwestia ustawień.
(25-01-2020, 09:12 PM)Kiszon Is Only One napisał(a): [ -> ]Proponuję założyć jeszcze z 20 takich postów, 150 zmian dla 60 osób z czego 10 to rookslayerzy, 15 full afk na skillu, 20 wchodzi tu tylko, żeby się bić a reszta ma w to wyjebane bo czy bot jest legalny czy nie oni i tak będą go stawiać. TEGO NIE MA KTO ROBIĆ, zrozumiesz to w końcu Karius Legenden? Każdy serwer na miesiąc a Wy spuszczacie się nad nim jakby to były serwery na lata, 150 zmian z czego GM uwzględni 5-10 z czego finalnie wejdzie 1-2. Pozdro i miłej pegiolki na trupie.

Tylko ze na tym otsie to ty spedziles najwiecej hmm 500 godzin Duży uśmiech
To ty namawiales pisales na fb zeby kazdy tu wbil po czym uciekasz jak szara mysz do nory bo dostales w pizde i podkuliles ogon , a jedynym tematem przewodnim u was jest lukasze i brak personelu niby na ts. Sam proponowales mi zebym zrobil tam grupe i sie bic a teraz ***** wie co odpierdalasz gdzie blokujesz mnie na fb itd jebnij sie w ta glowe podWarszawski Mietku
^
Mogłem spędzić 1000 godzin, co to ma do pisania bezsensownych postów, gdzie ludzie piszą na czego chcą na otsie, a GM i tak robi po swojemu?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12