RonOTS

Pełna wersja: Czy bot powinien być legalny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Up, dobry pomysł
(25-01-2020, 01:36 PM)Kazanska napisał(a): [ -> ]https://zapodaj.net/9670518b240b9.png.html

Po zgłoszeniu poszedł dalej zamiast go sprawdzić.
Pozdrawiam taką obsługę.

Mnie na eku umie sprawdzić A jak się mi zgłosi to kolegi nie sprawdza w mojej obecności

SPRAWDZIALEM CALA LISTE ONLINIE


JESLI MAM SPRAWDZAC CO 10 MIN TO POWODZENIA
(25-01-2020, 01:36 PM)Kazanska napisał(a): [ -> ]https://zapodaj.net/9670518b240b9.png.html

Po zgłoszeniu poszedł dalej zamiast go sprawdzić.
Pozdrawiam taką obsługę.

Mnie na eku umie sprawdzić A jak się mi zgłosi to kolegi nie sprawdza w mojej obecności

xD idź na policje się rozjeb na swoja matule +500 plus na nerda pobiera
człowieku każdy lata na bocie w mniejszym czy większym stopniu wiec nie wiem czemu masz problem Tibia 8.6 bo co bo macie elfa już zrobionego ?

PS. pierwsza linijka to ironia
Prawie 80 odpowiedzi na ankiecie a na otsie 30 online XDDDDDDDD weźcie się ***** nie ośmieszajcie. Na 100% gm nie widzi w tym nic dziwnego a lukashe klepie go po plecach.
Serio dajcie sobie siana z tym zdechłym gównem, niech sobie lukashe i jego banda chuya wyboci 10 postaci na serwerze i startuje z następną edycją.
Pytanie tylko kto na tą następną edycje wbije kiedy jej patronem będzie lukashe XDDD
ogolnie co do lootrate, coś bgście mogli pomyśleć z gemwoaniem itemów, żeby nie bylo ze aby gemwoane sa ten ajlepsze bronie a te od początku serva typi ani, poi, dfq są gemami nie ruszane

(25-01-2020, 06:46 PM)Isia napisał(a): [ -> ]
(25-01-2020, 01:36 PM)Kazanska napisał(a): [ -> ]https://zapodaj.net/9670518b240b9.png.html

Po zgłoszeniu poszedł dalej zamiast go sprawdzić.
Pozdrawiam taką obsługę.

Mnie na eku umie sprawdzić A jak się mi zgłosi to kolegi nie sprawdza w mojej obecności

xD idź na policje się rozjeb na swoja matule +500 plus na nerda pobiera
człowieku każdy lata na bocie w mniejszym czy większym stopniu wiec nie wiem czemu masz problem Tibia 8.6 bo co bo macie elfa już zrobionego ?

PS. pierwsza linijka to ironia

Tak nie watpliwie elf jest najlepszy
do bocenia dlatego 8.6 w czym problem?
Legalny bot - autmatyczny ghost ots tak jak było to na którejś edycji Nexterii z tymi śmiesznymi paladynami

Serwer więcej straci niż zyska na legalizacji Oczko bo to nie Wy zasilacie pieniędzmi (ja również nie) tylko gracze RPG, którzy czerpią co serwer satysfakcję z expienia / team huntów, robienia addonów etc. Mi to lotto szczerze, każdy sobie postawi 24h na dobe postać i będzie się cieszył przez tydzień, dopóki nie zda sobie sprawy, że serwer będzie totalny opustoszały
1 - na bocie expią tylko knighty i palki na respach bez potworów antybotowych. Niestety muszę cie zaskoczyć - bot ten expi szybciej od człowieka, bo potrafi perfekcyjnie zabijać potwory bez żadnej przerwy na siku. Mimo wszystko wolałbym, żeby klient był 8.6, bo i tak boterzy opanowali już bbota do perfekcji i działa im on lepiej niż elfbot.

[Obrazek: Ki1LG4x.png]
A dopiero 18:00
(wiem, trzeba na 2 podzielic)


2-prawda
3-zgodzę się pod warunkiem, że destroy field otrzyma normalny cd i nie będzie można pushować ludzi na parcel + wejdą do gry kociołki.
4-nie, bo nie będę patrzeć przez 10 minut na mwallujących się chłopów.
5-knight ma za mały healing względem starych czasów - potrafi pasc od 4 magów jak gówno bez itemów. Wydaje ci się, bo biegałem moim ekiem 900 lvl na zmiennych ssach w demon secie do pvp, ty swoim 700 ekiem dales rade pasc od 2 magów i knighta - to pokazuje, że knight wcale nie jest taki mocny. Palek kiedys był twardszy niż knight jest obecnie (na sdki składali mnie w 10 osób dopiero na 1500rpku). Już nie wspomnę o heterze na 140 skryptach, który knightem stał 600 knightem na testorii od 20 osób, a sorcem od 15.
6-utamo exori powinno zostać takie jak było zawsze.

7-rp na tej edycji został pokrzywdzony, bo nie miał gdzie powerlevelować. Knighty biegały na sharedach z magami, a palek był i dalej jest bezużyteczny - no chyba, że sobie targetlocka ustawisz i będziesz na spam uhać i robić za siochera. Poza tym przyrost siły palka bierze się ze skilli i broni, które zdobywa się tak samo szybko wolniej jak na sienie. Względem postaci magicznych, które biorą swój dmg głównie z lvla palladyn wypadł jak gówno. Mag swoją siłę do expienia zyskuje po pierwszym tygodniu, knight i palladyn po miesiącu.

Dla porównania dla 700 lvli - exp knightem/palkiem solo ~100kk/h, exp solo msem ~200kk, exp shared ~300kk+

8. Pomysł dobry, ale potencjał questa się marnuje. Może coś w stylu "zrób questa, żeby mieć możliwość kupowania m ringów", a sprzedawanie loota darmowe, albo z okrojonymi cenami.
9. Wystarczy, że łukasze zrobi przelew żeby móc być w obsłudze.
10. Lootrate jest zbugowany i powinien być trochę wyższy.
11. To jest przedłużenie punktu drugiego z questami.
12. To jest przedłużenie punktu drugiego z questami.
13. Z respami jest sporo młynu i kilku fajnych na pewno brakuje
14. Rozwiązałbym to jakimś wyraźnym odnośnikiem na stronie głównej do tutoriali, których już kilka powstało. Takie miejsce jak "taski" na otsach typu retrocores.
15. To się wiąże z podjęciem ryzyka i jest to sprawa wyłącznie dla gma.
16. Wydawało mi się, że jest już coś takiego na serwerze (to te gwiazdki na forum przy nicku)
17. Można byłoby dodać jakies ciekawe pozycje
18. Bocenie powinno wyglądać tak jak kiedyś - dla radykalnych boterów porcja wpierdolu.
19. Pomysł całkiem spoko, tylko w sumie obecnie tak wyglądają sd swietosci, bo praktycznie nikt nie ma artów na nie. Runemakrzy na ronotsie mogliby podbić statystyki online, więc wprowadzenie jakiejs fajnej runy do tworzenia nie byłoby takie głupie
20. Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest teraz.
21. To jest przedłużenie punktu drugiego z questami.
22. Fajny pomysł, spect też mógłby coś dawać
23. Co do add w broni - nadawanie add powinno następować poprzez gem of magic, a zmiana addonu powinna odbywać się u npc za ccki lub inną walutę.
24. Zostawiłbym zakładkę newsy,changelog, support, tutoriale, handel i czat ogólny. Resztę usunął.
25. Za wcześnie jeszcze na łączenie tych serwerów imo.
26. 8.6, bo obecnie twórca bbota zarabia więcej niż gm tego otsa.
27. nie wiem
Co ty gadasz człowieku jak ty piszesz do mnie o skrypty do bbota. O jakiej perfekcji piszesz Język

Co do loota jest najlepszy, bo bbot nie ma opcji zbierania itemow dlatego malo hajsu co ? to loot zwiekszyc ?
9. Wystarczy, że łukasze zrobi przelew żeby móc być w obsłudze.

thx za pozwolenie

przelew już dawno wysłany
(25-01-2020, 08:19 PM)Isia napisał(a): [ -> ]Co ty gadasz człowieku jak ty piszesz do mnie o skrypty do bbota. O jakiej perfekcji piszesz Język

Co do loota jest najlepszy, bo bbot nie ma opcji zbierania itemow dlatego malo hajsu co ? to loot zwiekszyc ?

Kim ty jestes szczochu, że masz czelnosc sie wgle odzywać na tym forum
Potrafisz cos poza boceniem na dlach? XD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12