RonOTS

Pełna wersja: Bonus doświadczenia na prośbę graczy !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dzień dobry, kiedy nowy serwer rona?
Ps. Sprzedam dywan
a gruby nadal siedzi w swoich 4 scianach prowadzac swojego citroena XDDDD
ZAMKNĄĆ ***** *****, ULICA NAWIJA

KISZON KUTASIE WIDZIMY SIĘ NA FAMEMMA 8

I JEBAĆ MOBILA I BRZYMKA I OTTA I MILLERA I COLE I KOLASIXA I BOJAKE I BOCZKA ***** ANIME ZWIERZAKA

ZAPOMNIAŁBYM ŻEBY *****Ć TEŻ VENZA I GROBERA I TEGO WIEŚNIAKA CO STUDIOWAŁ W RZESZOWIE

OGÓLNIE *****Ć WAS WSZYSTKICH
(25-07-2020, 09:05 AM)mini majk napisał(a): [ -> ]ZAMKNĄĆ ***** *****, ULICA NAWIJA

KISZON KUTASIE WIDZIMY SIĘ NA FAMEMMA 8

I JEBAĆ MOBILA I BRZYMKA I OTTA I MILLERA I COLE I KOLASIXA I BOJAKE I BOCZKA ***** ANIME ZWIERZAKA

ZAPOMNIAŁBYM ŻEBY *****Ć TEŻ VENZA I GROBERA I TEGO WIEŚNIAKA CO STUDIOWAŁ W RZESZOWIE

OGÓLNIE *****Ć WAS WSZYSTKICH

OTTA w to nie mieszaj, nie wiem nic o wałku na żyto i owies co do Milerków, tak to ja je wypiłem. MUUUUU *****
Pozdrawiam z rodzinkom
(25-07-2020, 09:05 AM)mini majk napisał(a): [ -> ]ZAMKNĄĆ ***** *****, ULICA NAWIJA

KISZON KUTASIE WIDZIMY SIĘ NA FAMEMMA 8

I JEBAĆ MOBILA I BRZYMKA I OTTA I MILLERA I COLE I KOLASIXA I BOJAKE I BOCZKA ***** ANIME ZWIERZAKA

ZAPOMNIAŁBYM ŻEBY *****Ć TEŻ VENZA I GROBERA I TEGO WIEŚNIAKA CO STUDIOWAŁ W RZESZOWIE

OGÓLNIE *****Ć WAS WSZYSTKICH

Stęskniłem się za Tobą już
Na next edycji robimy paladynów jak coś
Masz jakieś perełki w formacie jpg?
Na nowej edycji niech będzie bonus w postaci pacca chociaż na 7 dni, zawsze o 4 więcej niż do tej pory
Nie ma żadnych planów odnośnie nowego serwera, nikt przy nowym serwerze nic nie robi
Jest info, nowy serwer 5 sierpnia. Zbieram ekipę na poi pisać priv
na pierwszej stronie cd-action pisało -.-

a na płytce dołączone nagranie jak Ci matke ruchamy w 15stu AJEEEEEE BEZ KAR NOŚĆ

[Obrazek: ly3jgtk0bpyp.png]
poka jeszcze
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9