RonOTS

Pełna wersja: Bonus doświadczenia na prośbę graczy !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
I co z tym nowym Nextem ?? obsługa nawet nie raczy odpisac na prosbe graczy Duży uśmiech Duży uśmiech
Moge Ci za obsługę odpowiedzieć, nexta nie będzie
Witam, czy jakiś uptade sensowny jest przewidywany? Co z questem dawna rainbowka może tam coś?
Tak, będzie Rainbow quest ale dopiero jak otworzą wywołaną wcześniej nexterie, pozdrawiam i życzę owocnego wyczekiwania Uśmiech
Hej skoro zostało jeszcze trochę graczy może spróbujcie zrobić jakiś update typu taski zawsze wleci parę lvli i jest jakaś motywacja do expa, bonusowy exp z komnata bogów taką jak była na toskanii, im więcej itemow większy exp
Dodajcie Rainbow Shield, skullracker armor dla ek i tą podobna do ms, może w końcu z 5 nowych questow dla różnych lvl z ciekawymi itemamy i nowymi addonami, wiem trochę fantazja mnie poniosła Duży uśmiech
Pozdro!
Może czas na 2 serwery 1 non pvp a drugi normalny do 300 lub 500 lvl, zaś z Venezii można byłoby zrobić ala evo po to by wrzucić zamrożone postacie z nexteri jeśli jest taka opcja, może Bitcoin się odezwie na temat nowego serwera. Pozdro dla wytrwałych graczy Ronots
doskonały pomysl, sam z checia zagram na non pvp, te ciagle walki i wojny potrafia czlowieka bardzo wyniszczyc
Halo gostek, resetuj tego deda i jazda w lipcu.

;]]]]
Jak restart to tylko non-pvp, pomyślałbym też nad przywróceniem postaci z Pandorii i Torga a jak jest taka możliwość to też miałem postać na dragon boll ots, 670 vegeta, jakby była możliwość to proszę o przeniesienie tej postaci na nowy serwer non-pvp
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9