RonOTS

Pełna wersja: Bonus doświadczenia na prośbę graczy !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kiedy zamykacie tego trupa i otwieracie nowy serwer? xD
Brzymek mówi że niebawem
(08-07-2020, 04:50 PM)Creyu napisał(a): [ -> ]Brzymek mówi że niebawem

Wysłałem pisemną prośbę do obecnego prezesa zarządu RonOTS o zainteresowanie się tematem nowego serwera.

Niżej załączam nieoficjalne fragmenty tejże prośby:

[Obrazek: 25xpPkd.jpg]
Może ktoś odinstalować system confirm? Bo ten wirus wyniszcza i zniechęca nowych graczy
Co za qrwa dzbany na bocie się prują do confirma xDDDD
Najlepiej by było wlaczyc bota 24/7 i się cieszyć "grą" xD
Halo, startuj już tą Toskanię 8.6 esss
Oficjalne info od Brzymka odnośnie nowe serwera:
"Serwera nie będzie ."
Czy wy jestescie przyjebani na tym ronie czy nie wiem, server nie ma officialnie osoby doglodajacej brzymek to sie nadaje do grania knigtem na bocie jedynie nieudacznik. Bitcoin podobniesz ma server w ***** wiec Matem jedynie zostal ktory tez za czesto chyba tu nie bywa
Podobniesz została jeszcze twoja stara ale zajeta jest dogladaniem trzody chlewnej w małej miejscowości pod łodzią
(24-07-2020, 08:42 AM)Dubielly Siranbrius napisał(a): [ -> ]Czy wy jestescie przyjebani na tym ronie czy nie wiem, server nie ma officialnie osoby doglodajacej brzymek to sie nadaje do grania knigtem na bocie jedynie nieudacznik. Bitcoin podobniesz ma server w ***** wiec Matem jedynie zostal ktory tez za czesto chyba tu nie bywa

A ty to ten mistrz 3 klawiszy, któremu jak się rzuci m walla to tupta nóżkami ze złości?

Ale bym się z tobą podoglodał
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9