RonOTS

Pełna wersja: RON OTS Toskania War 2013 part 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
przedstawiam wam juz 3ci moj filmik z toskanii

swamp trolle z rivendale wspolnie i w porozumieniu z mafia z carlin karaja botow z rise against
standardowo combosy jak w tonym hawku i po jednostrzalowcach
milego ogladaniaUśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=kL2qPgaO5uQ&hd=2
codzienna codziennosc
Filmik 3/10 montaż , muza.
Co do Rise Against my nie musimy chwalić i dowartościowywać sie filmikami jak zabijamy Troli a uwierzcie mi jest ich mnóstwo.
Nie zabijanie jakiś 1600 lvl ale samych top'erków.

Wystarczy nam satysfakcja ze pozbyliśmy sie "Troli" z Toskani.

Trole , wyjdziecie z podziemi Rivendale dokąd niedawno was wysłaliśmy to dostaniecie baty.
Jak kiedyś:
Pvp Styl Mode vs Rise Against
5 : 17

My nigdy nie baliśmy sie zalogować wy macie z tym poważny problem ostatnio wobec naszej przewagi.

Chyba zaczne perfidnie nagrywać camy jak po batach plujecie szlamem.
Mam nadzieje ze mój dysk to ogarnie Uśmiech

/Leader of Rise Against.
Piko aka nie wciśniecie nam kitu.
no ja tam nie pierdole na forum czy w depo tylko nagrywam filmiki i zbieram serca to wasze 17 co tam sobie wziales skads nie wiem od kiedy liczac czy kogo wypada marnie piko liczac jak my samego kwika juz mamy z backpack Duży uśmiech
Człowieku kto się boi logować? Po prostu większość z nas ma już wyjebane na Toskanie to po 1 a po 2 jest ładna pogoda za oknem, zbliżają się wakacje nie każdy tak jak wy na....dala ciągle na kompie w tibie... I przewage macie dlatego że nikt już od nas nie gra i sami sobie expicie na pustym serwie to trudno żeby się nie wyexpic -.-

/ Siwy
(20-06-2013, 06:52 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Nie zabijanie jakiś 1600 lvl ale samych top'erków.
Zabijanie jakiś 1600 lvl ale nie samych top'erków.
Oni to tatalna porazka sa Smutny
Hahaha fajnie się dowiedziec ze nas oraliscie nie ogary. NIGDY mnie nie zabiliscie *****.y, jak i rowniez mojego brata czy colina, jestescie zerami czaisz lysy kretoszczurze? Nigdy nam nie dorownacie. Pozdrawiam twoja smeiszna ekipe i twoj placz jak cie bilismy na nort - ej piko lec szybko na niedzwiedzie tam cie nei zabija, przychodzi walor - co sie dzieje , piko - a nic cioty nie moga mnie ubic bo po bearach biegam, takiego gowna w portach to nawet koxik nie mial jak padal bez bless. Wasza pseudo ekipa jest tak zalosna ze szkoda sie rozpisywac. Jedyna osoba ktorej nie mozna sie uczepic jest Sarielo, bo nie gral sporo czasu i po prostu zle trafil, ze niestety jest z takimi idiotami, odbilo to sie na jego ogarze, bo chyba tak jak cala ekipa nw co to mw czy push. co do twojego 17 - 5 , wynik byl taki bo postacie zostaly sprzedane i wielu odeszlo z gildi, przez co fragi sie usunely a wam kille zostaly - w tych 17 fragach ktorymi tak sie podniecacie 8 to byly fragi z Tfuuj Mamoo i Nataliji wiec na prawde jestescie tak zajebisci ze zal tu grac. Tak serio to jak Artur napisal, kazdy ma wy,jeban.e na te tibie i musisz to wkoncu zrozumiec , wyjebales kase na postac gdzie bylo pewne ze serwer upadnie i gnij dalej w tym syfie jakim jest toskanski badziew.

Toskania R.I.P. (*)
jest to bardzo ciekawe co piszesz.. chodź my strapujmy w 2 ms 6 eków 3 palków jakiegoś ms może panie na buta? dziwne bo freak pada :O dziwne ? żałosne? teraz nie gracie to nie ma sensu wam wrzucać ale i tak graliście ekami bo msami pewnie padalibyscie? Moge się założyć trole pvperia !!haha jebne jak to zobacze
Haha nie ma to jak nagrać jak zabijaja w 5 ms jednego 1,7k rp hahah który powinnen paść od 2 ale oczywiscie trole to tylko masa i zero mózgu Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5