RonOTS

Pełna wersja: RON OTS Toskania War 2013 part 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(21-06-2013, 03:57 PM)Cyceek napisał(a): [ -> ]Haha nie ma to jak nagrać jak zabijaja w 5 ms jednego 1,7k rp hahah który powinnen paść od 2 ale oczywiscie trole to tylko masa i zero mózgu Uśmiech

gdzie ty masz 1.7k rp?;o
ciebie tam widac na tym Ursus Oczko
Ciekawe jaką kupe miał w majtach Freak jak mówił "ta postać jest nie do zabicia" Uśmiech
zapewne miał lagi buahaha..
^Masa i zero mózgu.
Signed !

Mam nadzieje ze kiedyś jeszcze wyjdziecie z podziemi Rivendale i pokażecie co potraficie.A nie plujecie zielonym szlamem i wypisujecie ze macie nasze serca.
Pamietacie chłopaki jak mówiłem ze Bartuś wali sobie konia przy naszych sercach?PRAWDA buahaha.
Też mam wyjebane w gre ale Troli musimy 3mać tam gdzie ich miejsce ^
Czas szkoły dobiegł końca czas na wakacje ^^Nie ma czasu na Tibie.
Uśmiech
Pozdro..

A colin załóż denka od słoików jak nie widzisz 1700 rp.Free Frag jak coś.
Moj Drogi Lysy Nygusie
na wstepie mojej wypowiedzi napisze Ci ze nalezych do nielicznych zer tego servera jaki tutaj graly i nadal graja.
nie jest ciezko zabic kogos bez bota Lysy prawiczku Ty padasz bez boota od 1-2 z botem 3-4.
mnie na tym smiesznym rp jak gralem jescze troche nie mogliscie zabic w 10 mimo ze mialem 47k hp (to nazywasz waszym super ogarem?) gdybym ja z Natalia nie wymyslil Trol/Troli nikt z was by nigdy tego okreslenia nie uzywal i wasze male mozgi by na to okreslenie nie wpadly.
Pawel udajesz kozaka bo kupiles chara ode mnie a wczesniej czyli (Rp) dostales w prezencie od Natalii (mam na dzieje ze nie zaprzeczysz) sam wbiles bodajze 1200 Rp i uwazasz sie za kogos kto jest lepszy od innych a tak naprawde jest najwiekszym gownem Smutny ktory hmm woli Tibie od Lasek, picia z kumplami, wyjscia na dwor.
Reasumujac to wszystko wy jak tam was Lysy Cygan zwie Rise Against wyjdzcie na dwor i znajdzcie sobie laski chociaz nawet takie dmuchane.
/Arturek
A ten zjeb ciągle o tym samym buaha.
1.Znajdziemy sobie dziewczyny ale szczupłe a nie pontony.
2.Wole kupić chara sobie za hajs niż grać pare lat no life jak ty.
3.Jeszcze niedawno sam hejtowałeś po Trolach zostałeś wyj..y wiec sie nie ośmieszaj i nie liż im dupska.

Wszyscy maja z Ciebie beke że najpierw Jeb..Troli a potem Bartuś mój kolego..buahaha.
Ja przynajmniej jestem konsekwentny , a nie frajer , konfident ,sprzedawczyk.

A co do chwalenia sie dziewczyną (buaha nw czy jest czym ale Ok) ,ty niby co robiłeś ?
Zamiast wyjśc na miasto czy coś graliście w Tibie.

Pozdro nieudaczniku od całego teamu. Uśmiech

Loknij sobie forum sprzed kilku miesiecy i zobacz jak Trole cie cisneły a jak ty ich...
Ja sie za itemki nie sprzedam , może to was boli (wróg od początku do końca) i wy to wiecie..Wiec ciśnijcie mnie dalej na forum od nie ogara..tylko to wam pozostało publiczny płacz na forum.

Skończe już tą dyskusje z Frajerem , teraz zamiast gry forum buahah.

Masa..Masa.Masa.

/Realista
Pawelku wazne ze ona sie mnie podoba Tobie nie musi :*
tak na marginesie Ciebie zadna nie zechce spojrz w lustro to sie dowiesz czemu, ja z bartkiem nie jestem zadnym kumplem czy cos w tym guscie po prostu bylem z nimi i tyle Uśmiech a tak na marginesie jak Ty mnie mogles wyjebac z jakiegokolwiek teamu jezeli kazdy Ci napisze ze ja bylem z Adisem i Natka z nikim wiecej zreszta inni byli ze mna i to ja zawsze wami dyrygowalem jak chcialem i nikt mnie nie wyjebal bo niby w jaki sposob pacanie xd?przestalem grac to logiczne ze z nikim nie jestemSmutny
Pawel nie wiem jak mozesz obrazac Natalie jescze jak byles u mnie to jej lizales dupe (nie w doslownym sensie) Po prostu jestes skonczonym frajrem ktory tylko nawija o honorze w gre itp
Ty nie masz go za grosz wyzywajac kobiety. Moze i sie wyzywalem z Bartusiem i z innymii co z tego? z Adisem tez sie wyzywalem to co nie jest juz moim kuzynem bo sie z nim wyzywalem hahaha to taki przyklad abys sie zczail :*
Pawel wiesz watpie aby ktos sie ze mnie nasmiewal procz Cb i smiesznego walora badz Tearsa bo jakos inni ze mna normalnie gadaja sorry Smutny pompa jest z Cb i Ty nawet o tym nie wiesz jak kazdy lacha z Cb raz zero ogaru dwa w wieku 21 lat nigdy laski nie mial 3 lysy cygan japierdole nic gorszego niz to Cie juz w zyciu nie spotka Smutny
Po Prostu jestes jeabnym dzieckiem ktory mi zazdrosci i tyle :*(nie mam na mysli Natalii ale to tez pewno :* bo takiej sobie nigdy nie znajdziesz o ile w ogole jakas znajdziesz)
Cytuje teraz slowa pawelka.
''Artur chodz szybko na toxiki prosze bija mnie no chodz ***** mi pomoc''
''ale z Cb ***** ***** ***** zabili mnie na minimum idz odrabiaj mi lvl''
''Artur sprzedales skaze on byl moj moj jestes chuem i lzy w oczach jak to mowil'' (Skaza byl w 60% moj 35% Adisa w 5% Twoj) tyle w tym temacie
tak naprawde Ty zachowujesz sie jak dziecko spojrz inni z tego smiesznego teamu wyzwaja mnie a nie inne osoby badz kobiety to smieszne Uśmiech
Wiesz mnie nie mozna nazwac nieudacznkiem i w Rl i w tibi Uśmiech opisze moze tylko dlaczego w Tibi nie bede wymienial co w rl osiagnalem bo bym pisal z tydzien.
Wbilem Top 1 sam Uśmiech mialem wszystko na tym smiesznym ots nigdy mnie nie zabili w mniej niz 15 osob wy mnie to juz w ogole nigdy nie zabiliscie hahahaa Smutny
nazywasz mnie nieudacznikiem to w takim razie kim wy jestescie jezeli nie mozecie zabic nieudacznika zastanow sie :*
Tyle w tym temacie
Piko aka wyzywam laski bo zadnej nie mam bo mam ryj jak ***** Ogra
czepiacie sie jakiegos gowna
fajny filmik, fajny war na vergoth
czy mi sie zdaje
czy tam jest 4 vs 15 i jeszcze spierdalaja?
(22-06-2013, 09:42 PM)Exploer napisał(a): [ -> ]czepiacie sie jakiegos gowna
fajny filmik, fajny war na vergoth
czy mi sie zdaje
czy tam jest 4 vs 15 i jeszcze spierdalaja?

To jest ich ogar stajl Uśmiech

Lepsza akcja byla jak bili Go Pro na tej new wyspie w 15 i nie ujebali, oczywiscie polowa padla od 3 czy tam 4 osob a reszta pz rlz.

Tak jak bylo tak zostanie w pamieci kazdego kto widzial tych pieskow w akcji. Nawet nie maja mwali czy destroyi wiec nie ma co sie dziwic ze licza kombo sd i potem placza ze bot na ue. Karonia licz - raz dwa .... < cisza> Ogary k.rwa HAAhhahahahah
szkoda ze nie nagrywalismy rozmow tych patalachow - idealne tlo do tego filmiku i ich calej smeisznej "bandy", bo na ekipe to na pewno sie nei kwalifikuje. Milo tez sie dowiedziec ze Arturek zostal wyjebany chociaz to on byl wrogiem i rywalem nr 1, po prostu mial na was wyjebane i byliscie jego pionkami. Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku. Za 2 czy 3 lata zajrzymy na strone Ronots.com a tam 3 osoby online w tym top 1 i top 2 kwik i piko aka bedziemy grac do usranej smierci w tibie i zarabiac 800 zl na miecha ahahhaha.

bb
Haha Trolu dziecaki Co te dzieci ci wmawiaja,
My tak nisko z Gildia nie upadliśmy ze jak dostajemy baty to wystawiamy filmiki sprzed kilku miech.. i hejtujemy.
Choc może też coś wrzucimy ale uprzedzam filmik może trwać kilka h z waszymi "ogarkami" jak to nazywacie.

"Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku"

W niedawnym poście frajer pisał ze on był tylko z Adisem i Natką wiec nie wiem jaką on mógł ekipe kiedykolwiek.

Gratuluje wam ostrego hejtu na forum ..no cóż tylko to wam pozostaje w obecnej sytuacji.

Czekamy na 1k postów Rudy Uśmiech
Pozdro.

A i jeżeli my jesteśmy nie ogarami to kim wy jesteście jak codziennie od nich padacie.Uhmnh..
Pontony hejtujcie mnie..
I like It.
/Piko aka pogromca troli xD

buu..

Prawda jest taka że kto wiecej szczeka na forum ma gówno do powiedzenia zarówno w grze jak i w Realu.
Łysy pozdrawia całe Rivendale.
(24-06-2013, 06:20 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Haha Trolu dziecaki Co te dzieci ci wmawiaja,
My tak nisko z Gildia nie upadliśmy ze jak dostajemy baty to wystawiamy filmiki sprzed kilku miech.. i hejtujemy.
Choc może też coś wrzucimy ale uprzedzam filmik może trwać kilka h z waszymi "ogarkami" jak to nazywacie.

"Arturki czy Adisowe wojska, niewazne jak nazywano te ekipe nie mogl byc z niej wyrzucony bo byla jego lysolku"

W niedawnym poście frajer pisał ze on był tylko z Adisem i Natką wiec nie wiem jaką on mógł ekipe kiedykolwiek.

Gratuluje wam ostrego hejtu na forum ..no cóż tylko to wam pozostaje w obecnej sytuacji.

Czekamy na 1k postów Rudy Uśmiech
Pozdro.

A i jeżeli my jesteśmy nie ogarami to kim wy jesteście jak codziennie od nich padacie.Uhmnh..
Pontony hejtujcie mnie..
I like It.
/Piko aka pogromca troli xD

buu..

Prawda jest taka że kto wiecej szczeka na forum ma gówno do powiedzenia zarówno w grze jak i w Realu.
Łysy pozdrawia całe Rivendale.

czytam twoje wypowiedzi i sie zastanawiam na ***** sie wypowiadasz jak nie masz pojecia. chcialo mu sie to sobie zrobil filmik, a tobie gowno do tego szczerze. nagrajcie jakis filmik nawet z 20h i pokazcie jak ja padam albo bartekOczko. wielki kozak i ogaryna na servie bez exth. pokaz koxie co potrafisz na pvperii grajac edem;]
Colin i Bartko Pawelek po prostu mysli ze jest fajny i ogarnia itpUśmiech Kupil chara kiedys dostal i mysli ze zaistnial na ots a w rl ***** co robi? pierze skarepty i szyje.
Dziekuje dowidzenia czesc
/Arturek
Stron: 1 2 3 4 5