RonOTS

Pełna wersja: RON OTS Toskania War 2013 part 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
ile razy mamy ci tlumaczyc ze mamy gdzies twoje 5 17 wziete nie wiem skad liczone od nie wiem kiedy i niczym nie poparte
my nawet nie liczymy fragow bo po co za to nasze akcje mozemy poprzec sercami i 3ema filmikami a nie hejtem na forum i jebaniem trolli w dopisku na hotkeyu

my z was mamy beke za to tobie jak widac gul skacze skoro musisz sobie wmawiac ze mamy bota na combo albo niejednokrotnie szla gadka ze dostawaliscie baty dlatego ze trole grali ekami haha a teraz sobie wmawiaj ze ucieklismy przed toba na pvperie
skad takie durne pomysly wyjebalismy sie na to gowno po calosci i wiekszosc ludzi od nas spzredala badz spzredaje postacie bo serwer ssie a przeciwnicy tez sa zalosni przyklad vergoth na filmiku w 5 czy tam 6 osob rozgonilismy 2x wiekszy team od was polowa padla a ty kwik i diego byliscie pierwsi do uciekania i zbijania pz haha ale najbardziej zalosne jest to ze takie akcje byly co chwile
(27-06-2013, 08:04 PM)Colina napisał(a): [ -> ]
(27-06-2013, 07:11 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Pvp Styl Mode vs Rise Against
5 : 17

Czekamy na wiecej...


Wymówka ze gra 20 osób? I co z tego?To nie powód aby spierda... na Pvperie.
Imperia.Adria..Oculta..Pvperia !!

Do zobaczenia Misiaczki Uśmiech

jakie 5 : 17? co ty ***** jak nigdy wara nie bylo, bo sie baliscie przyjasc noby idzcie zabijajcie we dwoch po 4k lvl 900 sorca;] a to ze gra 20 osob to logiczne ze ten server wymarl i sie nie oplaca grac, ale co ty tam rozumiesz. bez kitu nie pisz na forum, bo czas na expienie ucieka

Colin to ten war co bylo 97 -12 dla nas, co dostales bana i kazdy z gildi odszedl przez co fragi nam usunelo a oni zabijali natalije bo sebek ja sprzedal Uśmiech)
wiec daj im sie nacieszyc 17 - 5 w tym 10 fragow na nataliji i kone Duży uśmiechD
Wiesz jaka jest roznica miedzy goleniem owcy a swini? Prosta. Tak jak miedzy ich ogarem a ich tlumaczeniem. Jak golisz swinie to jest malo welny ale duzo kwiku ( tak aluzja) :*
Może mają swój sposób liczenia ???????
Piko jak Ci nie pasuje to też zacznijcie grać na Pvperii i tam się bijcie ...a nie teraz udajesz "koxa" bo się wyexpiliście na pustym serwerze, gdzie gracie tylko wy i kilku graczy z mniejszymi lvl'ami ....

/Siwy
17:5 na koniec.To co że połowa to Cone lub Natalija?liczy sie że Trol.Ogarniać gildie też 3ba.

Co do grania na pvperi powiem tak jak wiekszość "Troli".."Po co grać na pustym serwie(zapewne)".
Może coś skminie i popykam jak chcecie Uśmiech

A tak pozatym na pvperi też bedą cisnąć tylko expa wiec wiecie...
@up
to dobrze, odrazu na starcie wbije sobie black skulaUśmiech
Tylko nie mówie mi ze chcecie tam ek'ami i rp'kami grać bo chyba yebne XD.
Jakieś black skule do expa itd wtf..już na starcie widze ze to załosne.
(28-06-2013, 06:41 PM)Haker napisał(a): [ -> ]17:5 na koniec.To co że połowa to Cone lub Natalija?liczy sie że Trol.Ogarniać gildie też 3ba.

Co do grania na pvperi powiem tak jak wiekszość "Troli".."Po co grać na pustym serwie(zapewne)".
Może coś skminie i popykam jak chcecie Uśmiech

A tak pozatym na pvperi też bedą cisnąć tylko expa wiec wiecie...

Czy ty jestes tak tepy ze tego nie pojmujesz ze bylo 100+ do 10? To ze odeszlismy z gildi to nie znaczy ze zapomnielismy ile bylo. Byliscie zerami i nimi zostaniecie. Co innego kwik czy sarielo ktorzy kiedys cos znaczyli, za co maja szacunek starszych graczy, aa jeszcze tears - zapomnialem ze teraz gra. Typy jak koxik brenan blondynek czy ty byliscie jeba*ymi pionasami z pzta o ktorych nikt nie mial pojecia i nie bedzie mial. Zgrywasz ***** kozaka a co wbiles ? Hmm gowno czlowieku. Nic tutaj nie osiagnales. Poza tym ze kupiles postac wbijajac 15? 20 lvl ? tracac 800 czy ***** wie ile. hakersa skad miales ? powiesz ze wyexpiles? pff . Nigdy nie miales postaci z ktora ktos by cie kojarzyl bo prostu byles gownem i nim zostaniesz. Biegaj na bearach miedzy carln a nort zeby nie pasc. <vt stres>
Buaha jak ja tu grałem nie wiedziałeś jak pampersa zmienić.
Zobaczymy czy na pvperi też bedziesz grał ekiem leszczu.

17:14 Yetharius [3308]:nie rozumiesz ze mam za slabego neta zeby grac magiem?
Buahahah...

Mam nadzieje ze zmieniłeś dostawce Uśmiech ogarynko.
Sim+Uh=Bartuś ogar.
(29-06-2013, 01:50 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Buaha jak ja tu grałem nie wiedziałeś jak pampersa zmienić.
Zobaczymy czy na pvperi też bedziesz grał ekiem leszczu.

17:14 Yetharius [3308]:nie rozumiesz ze mam za slabego neta zeby grac magiem?
Buahahah...

Mam nadzieje ze zmieniłeś dostawce Uśmiech ogarynko.
Sim+Uh=Bartuś ogar.

Sim uh to tylko klawa, a o myszce zapomniales.

U ciebie wyglada to tak - exori - bot, uh - bot, mr - bot, wow ty uzywasz strzalek.
JUPI JA JEJ JESTES MISTRZEM.
Mozesz pierdolic ze byles tutaj kims, jak widac sny przenosisz na jawe. Nikt NIE WIE i nie DOWIE sie kim jestes pionku. Na pvperi? Kto powiedzial ze bede tracil czas na te gre? Aa ty sobie tak wymysliles? Niestety dorosle zycie, tibia odpada. Ale ty bedziesz do usranej smierci za 800 zl zapierdalal. Wiec zycze ci jak najszybszej renty chorobowej. W sumie dobrze ze postac kupiles, kase miales za fryzjera nie? Bo raczej nie musisz do niego chodzic to niezle mozesz sobie zostawic lysolku. :<

utani gran hur carlin nort nort carlin nort carlin nort. piko style czy c h u j wie jak sie wabisz :*
Stron: 1 2 3 4 5