RonOTS

Pełna wersja: Lodziks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
On i tak dalej wierzy w to, ze na HP lecą posty : )
wiem, ze napiszesz w tym temacie co najmniej 30 swych durnych postow pokazujac jaki jestes fajny w oczach kolegow.

w.k.u.r.w.i.a.s.z mnie chlopie nieziemsko. Jestes taki *****, ze zrobisz nowy temat. Ale jak teraz to napisalem to tego nie zrobisz.

Smutno Ci
Napisz posta
Wspomoz swoja rodzine

ssij mi kutasa.
Expi Na FORUM! !Duży uśmiech
Masz Racje Brzymu$<3Język
nie zrobie nowego tematu, bo mi sie nie chce ;]]

alee wiesz...
zalamalem sie bardzo jak to przeczytalem ;(

zalamalem sie, bo widze jaki ty idiota jestes, a wiesz czego ? bo ciagle sie czepiasz moich postow ! ciagle tak zazdroscisz mi ich to tez zapier.dalaj i sb ponabijaj idioto zaje.bany mulem -,-

przeczytaj posta mojego w dziale 'NEWS' !

ahh no i dzieki za ostatni pkt ankiety, napewno zaglosuje ^^

lecz sie miszczu .!

@bitchus czy jak mu tam
nO CoMentS ;|

EDIT



miotacz LAP
---> www.forum.ronots.com/thread-7679.html <---

i mi ssaj piz.do
To Ze Wbiles 900ny Post To Nie Oznacza Ze Jestes Kims
;s
[Obrazek: 69793121.jpg]
@bitchus
boshee, ja to napisalem specjalnie dla niego, bo sie debil ciagle czepia moich postow ?

nie moge pisac ? zall mi was ludzie Zły

@miotacz
wiesz gdzie mam twoja ankiete ? zgadnij !
sikam na wasze zdanie Duży uśmiech
(17-12-2011, 02:31 PM)Lodzkiks napisał(a): [ -> ]wiesz gdzie mam twoja ankiete ?

Ja ją mam na forum, nie wiem jak Ty.
@topic
Aha.
daj jeszcze wybor na:
Lodziks to PIECZARKERS


3 pierwsze pasuja idealnie do tego osobnika, ale osobiscie wybralem expienie, bo od pewnego zrodla wiem, ze lodziks pod choinke dostanie 1000 posta !!!!

Tak tak to nie zart, podobno jego matka wplacila dosc duza sume pieniedzy na konto ronots i w podziece za to obsluga pozwoli mu nabijac posty non stop!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO LODZIKS POCHWAL SIE KOLEGĄ W SZKOLE ZE BEDZIESZ MIAL 1000 POSTOW !!!!
(17-12-2011, 02:31 PM)Lodzkiks napisał(a): [ -> ]@bitchus
boshee, ja to napisalem specjalnie dla niego, bo sie debil ciagle czepia moich postow ?

nie moge pisac ? zall mi was ludzie Zły

@miotacz
wiesz gdzie mam twoja ankiete ? zgadnij !
sikam na wasze zdanie Duży uśmiech

A Ja Pisze Dlatego Ze Juz Mnie Wku.rwiasz Swoimi Przykrymi Postami.
Stron: 1 2 3 4