RonOTS

Pełna wersja: Lodziks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
oczywiscie exp exp exp
weź sie buczuś ogarnij , nie wiem czemu na mnie najezdzasz, nie mowilem o tobie tylko o tych co spinają Uśmiech
tak mi pojechales ze ide sie pociąć :/
p.s: kupileś tą nsr w 4t? Uśmiech
Teraz Bedziesz Ciagle Pierdolic o 4 t????
Nie Pisze Juz Tu Bo Nie Mam Sily Mam Inne Zajecia. Bye
(18-12-2011, 01:52 PM)Lodzkiks napisał(a): [ -> ]tu jak moze wiesz posty nie leca, odpisuje na ich posty zeby wlasnie was powkur.wiac, ale ok to jest moj ostatni post do was.

tych ktorych nie lubiee nazywam gorzej,a nawet sie napier.dalam. czy dostane czy nie to sie leje, a nie jak co niektorzy w rl tez ci.py i tylko w mordzie dobrzy sa.

bert kazdego z was moge wyzywac, bo nie lubie waszego zje.banego teamu, ale nie ma juz chyba sensu. bo wiadomo wy sie bedziecie bronic nawzajem lapsy xd


tyle ode mnie ziomble Oczko
narX .!


zamknij ryj zjebie, nie czytam tego co piszesz, ale widze, ze przy tym sie ostro pocisz
Ale Marcin jest w porządku oO Ja nie wiem, czepiacie się normalnych ludzi, samymi będąc totalnymi kretynami. Forum jest chyba po to, żeby odpowiadać na tematy postami. Stara się być aktywny, odpowiadać na każdego posta (pomijając to, że możliwe, że niektóre posty są bezsensowne). I nie rozumiem, dlaczego nie dostaliście ostrzeżeń za słownictwo.

PS. Venja wciąż jest na ronie tym, kim była pare miesięcy temu? Mam tu na myśli to, czy jest CMem, a nie mutantem, bo nim będzie dożywotnio...
@up
spokojnie Aaa... ^^
ja juz nawet tego nie czytam, ale dzis sb tak wszedlem xD

mam gdzies to co oni na mnie gadaja, ale niechh lepiej popatrza na siebiee :p

niech pisza co chca - wyje.bane xddd

up pozdrawiam Duży uśmiech
@Siema Dzieci

Powiem tak, ***** z tego kompa. A ocenianie ludzi komu innemu zostaw albo nie wypowiadaj się w czasie okresu.

A temat się robi żenujący już.
Jak mogę mieć okres, będąc w ciąży? Ponadto wjeżdżasz na ludzi, których znasz - gz.
(21-12-2011, 08:23 AM)Siema Dzieci napisał(a): [ -> ]Ale Marcin jest w porządku oO Ja nie wiem, czepiacie się normalnych ludzi, samymi będąc totalnymi kretynami. Forum jest chyba po to, żeby odpowiadać na tematy postami. Stara się być aktywny, odpowiadać na każdego posta (pomijając to, że możliwe, że niektóre posty są bezsensowne). I nie rozumiem, dlaczego nie dostaliście ostrzeżeń za słownictwo.

PS. Venja wciąż jest na ronie tym, kim była pare miesięcy temu? Mam tu na myśli to, czy jest CMem, a nie mutantem, bo nim będzie dożywotnio...

[Obrazek: 4854749137_simpsons_nelson_haha_1_xlarge.jpeg]

lodziks to twoj jedyny kumpel i lizesz mu dupe, aby zostac zauwazonym?
(21-12-2011, 03:32 PM)Siema Dzieci napisał(a): [ -> ]Ponadto wjeżdżasz na ludzi, których znasz - gz.


Hmm?
Stron: 1 2 3 4