RonOTS

Pełna wersja: yakuza (piesku)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

siema, sIEMAA moj miszczu mojej kozy yakuzo aka piesku.

ja mam doo cb takie jednooo pytanie, a mianowicie: kiedy ty masz urodziny 7-mio letniee ??? bo chcialem ci kupic nowa kosc do gryzieniaa taka zajebiscie duzaa zebys sb jaa troche pojadl, co niee ? nO chyba, ze wolisz karme 50 kg. np. pedigree pasujee ?

wiem, nie musisz juz dziekowac, ale dla mnie to przyjemnosc nakarmic takiego biednego, zaniedbanego pieskaa .!












haU HaUuu Duży uśmiechD
A moze sie zlozymy i kupimy mu wiekszą kość albo 5 kilo karmy?
Ja tez lubie karmic glodne pieski , szczegolnie takie jak on Uśmiech
Marcin powiem ci tak nie wiem co ty masz do Bartka ale to twoia sprawa ale po co robic takie posty jak dzieciak 5 letni sie zachowujesz powiem ci tylko kozak w necie ***** w swiecie i to cala prawda o tobie no lifeee jeb.any pzdr Pikollo twoi pan psie
piz.da
i wiem ze zarasz bedziesz mnie oczernial ze bez mutaci ze 15 lat itp ale kur.wa zobacz co ty odpier.dalasz czlowieku moze masz te 17 lat ale jak taki bachor 5 lub 8 letni sie zachowujesz przez kabel a wielkiego kozaka zgrywa.
ala ala ala to bolii au au au help Mamoo help! hahahahahaha kto byl na vt wtedy to wie o co kaman. Ja yakuzie bym kupil kuwete bo juz pewnie jego rodzina ma dosc ze sra im na podloge!
Albo uspijmy suke!
to jest juz nas dwoch, jeszcze sie napewno znajda osoby z vt Duży uśmiech
wtedy w ***** osob bylo na vtOczko au hah
pikolo dzieciaku, po 1 mam 18 lat, a po drugiee to te posty robie znudow czaisz kutafonie bez mutacji xDD

w swiecie *****, a w necie kozak ? dlaczego tak sadzisz, przykro mi ale mnie nie znaszz

nie bd sie spinac przez kabelek, ale nazywasz sie panem ? haushashh
po twojej sweet foci to powiem ci tak, jestes jedno strzalkowiec, rozumiesz ?????

ajC szkoda, ze nie jestes moim rl'em, bo bys nie mial zycia pitolakuu szczeniaku, czaaisz ?!!!
aaaa i skoro to sprawa moja miedzy psem to po jakiego ujaa sie mi tu wypowiadasz. iDZ wpier.dol jeszcze paczkaa i smacznego udlaw sie !!!
(13-12-2011, 11:13 PM)Lodzkiks napisał(a): [ -> ]
siema, sIEMAA moj miszczu mojej kozy yakuzo aka piesku.

ja mam doo cb takie jednooo pytanie, a mianowicie: kiedy ty masz urodziny 7-mio letniee ??? bo chcialem ci kupic nowa kosc do gryzieniaa taka zajebiscie duzaa zebys sb jaa troche pojadl, co niee ? nO chyba, ze wolisz karme 50 kg. np. pedigree pasujee ?

wiem, nie musisz juz dziekowac, ale dla mnie to przyjemnosc nakarmic takiego biednego, zaniedbanego pieskaa .!











haU HaUuu Duży uśmiechD


ale ty czlowieku jestes *****. Myslisz, ze jestes fajny, a tak na prawde nikt cie nie lubi. Do trudnych spraw sie zapisz.

ps. zauwazylem ze jakuza ma duzo postow na forum. czy to jest powodem konfliktu o_O?
@up
cos jeszcze ? leszczuu
Tak.
Jesteś
Chory
Psychicznie.
Stron: 1 2 3