RonOTS

Pełna wersja: yakuza (piesku)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
ciesze siee.

ejjj ludzie, wlasnie sie dowiedzialem, ze jestem psycholem. kurffaa jestem psycholem i jest zajebiscie Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
[Obrazek: Face_Palm_by_magicswordz.jpg]
@up
dobra skoncz juz z tymi postami, bo temat nie jest kierowany do cb .!
Ogarynko wyzywasz mnie postami .? pff
Po 1. na hyde parku posty ci nupciu nie leca :**
a po 2. czemu boisz sie wejsc do nas na skype czy vt?
az taki cienki w japie jestes? kozaczysz tylko smiesznymi tekstami, ktore pokazuja twoj zalosnie niski poziom IQ..
o ile mi wiadomo to ty koxie plakales jak cie ciastek owalil?
a wgl. pierdolenie twoje ze ron to gowno itd. - sam nakurwiales po 15h dziennie dopoki nie dales sie zrobic w bambuko jak 5 letnie dziecko...
Pisze 1 post i mam wyjebane na twoje denne odpowiedzi typu:
jestes psem ..

Najlepiej polecam zaloz temat na toskania gdzie bedziesz mogl sie wyplakac o stracone postacie, albo mozesz tez zalozyc temat o szukaniu kolegow, bo niestety ci ich brakuje :***

NIE ZAPOMNIJ NA HYDE PARKU POSTY NIE LECA ! WIEC NIESTETY OBIADU NIE DOSTANIESZ Smutny(
Ale się spinacie, a ja znam zdanie innych na wasz temat...bo byłem ciekawy. Co do jakiegoś wjazdu na moją osobę (dotyczące tego posta ) to nie ma sprawy na RL jestem chętny do spotkania, bo jestem dawno po mutacji i trochę po 18, wiec nie macie na co mi wjechać Anioł Yakuza klasę pokazał w 1 poście Duży uśmiech Tylko kozaki przez kable spamują...już to nudne się robi,te same osoby te same teksty.

\/ Me.
Ja piejdole ...
Gratuluje twórcy tematu głupoty i dorosłości ...
To już jest żałosne te teksty , wyzywanie się od psów...
Wypi*rdalaj po łiskas niby 18 letni dzieciaku , a nie pie*dolisz o pedigri...
@rekin Duży uśmiech
moze byc frolic niemiecki ? Duży uśmiech

@maciek
do cb nic nie mam Język

@piesek hau hal

raz:
nie mam waszego vt, a ze skypa juz cie w chu.j dawno wyjebalem, bo nie trzymam syfu na skype i poza tym jjuz dawno na skype nie wbijalem.

dwaaa:
plakalem jak mnie ciastek oje.bal ? nie wiem co ci naje.bal za glupoty, ale sie go zapytam, nie plakalem tylko sie pytalem czy to on mnie oje.bal, bo tylko on mial wtedy do mnie passy i to bylo w chu.j dawno. moze ty wiesz, czy to on mnie oje.bal to mi powiedz.

trzy:
wiem, ze tu posty nie leca, ale nie pisze nawet takich tematow dla nabicia postow jbc Uśmiech

cztery:
hmm
fakt troche spamowalem po stracie dwoch dobrych postaci z itemami i duzo skirtow itp itd, ale pomocy nie otrzymalem i wiedzialem, ze jej nie otrzymam, ale szczerze ? gleboko w du.pie mam juz te hary co stracilem (no fakt, troszke warte byly, ale wyje.bane)

piec:
jestes je.bany maniack i dzieciak toskani (haaa pojechalem cioooo?) xdeeee

szesc:
nigdy nie gralem 15h, bo nie siedze dlugo przed komputerem jak tyy szczeniaczku Oczko

siedem:
tylko ekiem kozak, co nie ? magiczna profesja bys sie skladal jak szmata, a zreszta ekiem tez padales/padasz jak su.ka ktora jestes !

osIem: (jesli umiesz wgl do tylu liczyc)
3maj sie cieplutko miszczu i nie marznij za bardzo (moze ci sie koledzy z vt zloza na nowa bude, bo pewnie tez sie przyda, prafffda ?)

dziewiec:
ja tez z checia adres moge podac Duży uśmiech


chyba tyle wystarczy xD

@maciek
powiedz czego sie o mnie dowiedziales, napisz tutaj zeby inni zobaczyli.
czekam
;>



i przypominam, ze ja te tematy robie dla beki cioty zaje.bane tibia !


@rekin
ten whiskas to dla cb ma byc rozumiem ?
marcin uwazasz sie za lepszego przez kabel?? Pierd.olni sie w lep idio.to tylko wyzywac umiesz nic wiecej a w rl ***** pewnie ktora nawet nie ma wlasnego zdania ani kolegow dostal bys bombe w pysk i bys do starszej polecial spotkaicie sie i zalatw to z bartkiem a nie wyzywaj go *****.ancu
no chyba ze sie boisz dziffko
no chyba ze sie boisz dziffko
no chyba ze sie boisz dziffko
no chyba ze sie boisz dziffko
to ja ci powiem tak skajpa nie masz koxie to nie jest tak ty masz skajpa ale nie uzywasz z powodu ze masz patologie na chacie i by sie dowiedzieli jaki masz zjebany glos
po ***** tak kozaczysz do niego przez ten kabel spotkajcie sie w rl najlepiej i tyle , a no fakt mama cie nie pusci sorki
y0! Idę odwiedzę moje notatki bo się za mną stęskniły. No to było by na tyle Język Pa SerceSerceAniołSerceSerce
Stron: 1 2 3