RonOTS

Pełna wersja: Stronka ze zbieraniem pkt i wygrywaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
siema. Chce stworzyc stronke gdize bedzie kazdy zb ierał jakieś pkt i wygrywał nagrody... Mam kilka pomysłów lecz niewiem czy one będą dobre. macie może wy jakieś pomysły?
nie ma to jak siegnac po propozycje od graczy (tibijczykow) Język
Pralki, lodówki, sprzęt AGD i RTV itp. takie nagrody rozdawaj.
@Lodzkiks
A tibijczyk nie jest normalnym człowiekiem?Duży uśmiech

@up
Z nagrodami to nie problem, tego mam sporo pomysłów. głównie chodzi mi o pomysł wyglądu stronki, jak zbierać pkt itd.
Co do pky to mam pomysł np raz dziennie odpowiadac na jakies pytanie i zarabiac za to, takze mialem pomysl do jakis 2 gier zeby tez dostawac za to pkt, jedną z tych gier mam zamiar dodac jakiegos ice tower, czym wyjdizesz wyzej tym wiecej pkt, tylko jeszcze niewiem jak to zrobic zeby ci pkt naliczalo ; p
Bujasz w obłokach według mnie..

Jaki ty będziesz mieć zysk z tego że ktoś będzie grał w Icy Towera i dostawał nagrody a ty tylko wydawał pieniądze, ja bym z tą opcją się pożegnał z tym Icy Towerem bez sens, po co Ci pkt? - Jeśli miało by się tam grać w Icy Towera to nie lepiej na score z IT?

Czy masz jakieś fundusze na start? - Bo to nie jest mały wydatek żeby to rozruszać, miałem własną stronę i wiem jak to jest, nie raz z własnej kieszeni musiałem dokładać do opłacania strony.

Aby zacząć musisz mieć sporo nagród.
Załóżmy telewizor jest za 1000pkt.
200 osób uzbierało to 1000pkt. i musisz im dać telewizory, a raczej tyle pieniędzy na razie nie masz.

Ja Ci proponuje założyć "buxa" czyli klikanie w reklamy. np. reklamy od google itp. tylko żebyś wychodził na plus z tym to np. za jedno kliknięcie w reklame dostaje się 0,05gr za normalną i np. raz na dzień będzie jakaś unikalna reklama że dla pierwszych 20 osób które klikną w tą reklamę dostaną 0,15gr.

I potem gdy się uzbiera minimalną kwotę np. 50zł to można ją wypłacić po przez paypal i różnego typu rzeczy.

Powinieneś zawsze wychodzić na + ponieważ zanim oni uzbierają te 50zł to ty już zarobisz 2x tyle zależy ile osób będzie klikać, a połowie osób może to się znudzić i nie wyklika do 50zł, i zaoszczędzisz.

Tylko żeby zacząć zabawę z tym też trzeba mieć coś pieniędzy.
No cóż aby dostać, trzeba coś dać od siebie.
To nie jest hop-siup.

Pozdrawiam
(20-11-2011, 09:48 PM)VIP napisał(a): [ -> ]@Lodzkiks
A tibijczyk nie jest normalnym człowiekiem?Duży uśmiech
a no jest Język
@badzo

Myslalem o tym czy mowisz tylko na ten temat niemam za dużo wiedzy o reklamach niestety.
Co do mojego pomyslu to mnie nie zrozumiales zabardzo.
Chodziło mi oto że np w ice tower mozna grac raz na dzien kolejna gra dziennie juz kosztuje np 2zl, kolejna mozliwosc zbierania pkt to jest za dobra odpowiedz raz dziennie np 600pkt z kontem premium 1800 (test o dlugosci jakies, trzeba go przeczytac wybrac opcje odpowiadam i na odpowiedz np 30sec, do wyboru 5 odpowiedzi z testu) w tym czasie np 30sec nikt nie zdazy znalesc informacji w internecie, tylko bedzie musial dobrze zapoznac sie z tekstem przed zacznieciem odpowiedzi.
Wiec nie wszyscy beda jednego dnia zarabiac taka ilosc pkt.
CO do nagrod oczywiscie nie mam zamairu np zrobic ze na telewizor pkt sie zbiera tydzien czy miesiac tylko troszke dluzszy czas (oczywiscie nie zbyt długi)
Takze jakies inne zeczy gdzie bedzie zbierac sie marne pkt.
Np KP na 2tyg kosztuje 10zl +vat wiec od osob kaska troszke bedzie szła,
WIem że to jest duży wydatek na początek, tak mam pieniądze (może niemam tysięcy ale kilkaset złotych się znajdzie)
Oczywiście chce dobrze ogłosić tą stronke na jakimś bardzo znanym portalu Facebook, nk, czy gg. Tak, wiem ze to bardzo duzy wydatek zareklamowania swojej stronki, na gg Fb chyba jakies 20zl dziennie, lecz jesli zareklamuje na 10dni na facebooku zaplace 200zl (o ile się nie myle) ale tłumy przyjdą na moja stronkę, wkońcu 9/10 polakow ma facebooka.
Mogłeś wpaść na taki pomysł 30 lat temu, teraz już każdy ma telewizorDuży uśmiech.
(21-11-2011, 09:04 PM)VIP napisał(a): [ -> ]Fb chyba jakies 20zl dziennie

Chyba kpiszDuży uśmiech
@vip
wydaj sb lepiej kase na pacc/hara, a nie wymyslasz Język
lepiej sciagnac darmowego icy towera niz placic, grac, zbierac pkt na pewnie jakies smieszne nagrody (moze sie myle xd).
polec sie na forum rona, to juz czesc osob znajdziesz ;p

zrob moze lepiej z tymi pkt dla graczy rona, a nagrody pacce hah .

przykladowo zbieranie pkt na telewizor przez 3 miesiace, dasz 1 tv potem zaczna kolejni wygrywac i co kupisz np 5 tv, bo watpie, ze szybkim tempem uzbierasz tyle siana chyba, ze na tv czarno-bialy Duży uśmiech, lub jestes taki dziany, ze dasz w nagrode tv plazme 3D HD, zajebisty komputer, 500 zl itp.
Stron: 1 2