RonOTS

Pełna wersja: Stronka ze zbieraniem pkt i wygrywaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
#up
Twój mały mózg nie pojmie pewnie tego, że robiąc taki projekt o jakim pisze autor musi on wszystko tak wyliczyć, że zanim ktoś dostanie nagrodę to musi na nią zapracować i dać zarobić dwa razy tyle ile dostanieDuży uśmiech.
@up
Dokladnie o tym mowie.
@Topic
Ice tower kazdy woli grac zadarmo? moze i tak, i ja chce zrobic 1 gre za free a reszte platnych ze czym wyzej sie wejdzie dostaje sie wiecej PP. Jak nigdy nie odwiedzałeś takiej stronki to na co drugiej jest jakaś platna gra (moze nie ice tower ale jakies latanie samolocikami np)
Wgl myślisz że osoba która nic nie zainwestuje w KP uzbiera szybciej na ten telewizor niz pol roku? To ma byc tak zrobione zeby osoby wygrywały lecz nie za szybko. Co do telewizora to był tylko przykład, chodzi mi o wiele innych także przedmiotów, czym on jest droższy tym więcej Pkt musi osoba nazbierać. Jeszcze co do nagród, tak jak wspomniałem na KP osoba dziennie za sama odpowiedz np dostaje tye 1800pkt to obliczyć nie problem żeby przynajmniej zbierała te pkt 3 miesiące, tym bardziej że nie zakażdym razem dobrze by odpowiadała, także niektórzy wybierali by nagrody najdroższe na ktore zbierali by np 1,5roku a niektorzy najtansze (o wartosci np 25zl) co zbierali by miesiac na KP wiec za KP by sama wydala 20zl. Takze moge zrobić zamiast wymieniania PKT na nagrody, to zrobić moge że raz w miesiącu są 3-10 nagrod do wygrania, I kto da wiecej pkt tego nagroda, wiec 10 pierwszych osob dostanie nagrode a osoba ktora ma 11 mniejsze w dol, wlonczy woje pkt do negocjacji to jej przepada np z nich 50%. To oczywiscie przyklad bo nad tym jeszcze myśle jak to dokladnie zrobić. Na poczatek planuje robic latwe krotkie pytania zeby zebrać ludzi, potem już będą trudniejsze więc w czasie 30sec wszyscy nie odpowią prawidłowo. A ice tower to nie powiedziałem że to wstawie tylko taki przykład to był że coś w tym stylu.

A dlatych co nie mają pojęcia nic o tym np do ciebie lodzik to zanim się wypowiesz na ten lub podobny temat, wpierw poczytaj troche w necie...
Stron: 1 2