RonOTS

Pełna wersja: 28-05 Final Ligi Mistrzów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Na kogo stawiacie w finale LM Manchester United - Barcelona? Uśmiech

Ja stawiam na United.
Po tym jak Barca "pokonała" Real w takich a nie innych okolicznościach, liczę że Manchester wygra finał - sprawiedliwość musi być.
Oczywiście że MU, media za dużo piszą o świętej krowie. Barca już jeden finał w tym roku przegrała z Realem.
MU musi zagrać pewnie tak jak w meczach z Chelsea i nie może zmarnować żadnej 100% sytuacji.

(19-05-2011, 01:46 PM)Kodeina napisał(a): [ -> ]Po tym jak Barca "pokonała" Real w takich a nie innych okolicznościach, liczę że Manchester wygra finał - sprawiedliwość musi być.

myślę podobnie Uśmiech


MU Uśmiech
Oczywiste, ze Man Utd :>
byłem za realem, ale w tej sytuacji manchester musi wygrac
Jako ze Barca wyeliminowala Real w kiepskim stylu jestem za MU, z drugiej strony Barca wygrala z Arsenalem (ktorego jestem kibicem) i gryby Barca wygrala, to Arsenal przegral by z mistrzem. Najbardziej zalezy mi na tym, zeby byl ciekawy mecz i wpadlo kilka bramek, zeby byla dogrywka i karne.
7 postów o tym ze MU ma wygrać i 7 głosów na MU

4 głosy na FCB


Wniosek?
Kibice FCB nie potrafią pisać postów Duży uśmiech
(19-05-2011, 07:12 PM)Aserlin napisał(a): [ -> ]7 postów o tym ze MU ma wygrać i 7 głosów na MU

4 głosy na FCB


Wniosek?
Kibice FCB nie potrafią pisać postów Duży uśmiech

No baa.. xdd
Każdy wie ze "Burdelona" przegra finał. Uśmiech
(19-05-2011, 07:12 PM)Aserlin napisał(a): [ -> ]7 postów o tym ze MU ma wygrać i 7 głosów na MU

4 głosy na FCB


Wniosek?
Kibice FCB nie potrafią pisać postów Duży uśmiech

Co ku.rwa nie potrafia postów pisac??? !!!! Barca to słynnych klub o niezwykłym prestiżu oraz piłkarzach. Po tym jak Mesi niszczył niczym pionów piłkarzy realu to jestem zdecydowanie za tym ze Barca wygra.
Stron: 1 2 3 4