RonOTS

Pełna wersja: 28-05 Final Ligi Mistrzów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(19-05-2011, 11:36 PM)Dzoka napisał(a): [ -> ]Co ku.rwa nie potrafia postów pisac??? !!!! Barca to słynnych klub o niezwykłym prestiżu oraz piłkarzach. Po tym jak Mesi niszczył niczym pionów piłkarzy realu to jestem zdecydowanie za tym ze Barca wygra.

Messi to ten nie wysoki, z długimi włosami, w koszulce Barcelony - nie ten z gwizdkiem i kartkami w kieszeni, coś Ci się musiało pomylić synu.

Jasne ze barca ;-)
Barca robi pogrom w tym sezonie ;-)
(20-05-2011, 03:00 AM)Mortyrekss napisał(a): [ -> ]Jasne ze barca ;-)
Barca robi pogrom w tym sezonie ;-)

pogrom to sobie może robić w tej śmiesznej lidze, gdzie liczą się w grze tylko 2 zespoły. gdyby nie to symulowanie to mysle, ze mieli by spore kłopoty z dotarciem do finalu ligi mistrzów. ciekawe czy te dziewczynki dałyby sobie rade w lidze angielskiej...

@topic
Liczyłem na to, że w tym roku LM wygra Bayern, no ale odpadł... Mam nadzieję, że wygra MU, bo nigdy nie przepadałem za drużynami z Hiszpanii, a angielskie bardzo lubie. Oby MU zrewanżował się za finał z Rzymu.
Te panienki z Barcelony nie zasłużyły na wygraną.
jakby barcelona grala w premiership to gralaby zupelnie innym stylem, wiec co ty tutaj w ogole porownujesz, barcelone z premiership :|
Nie no nie ma co porównywać ligi Angielskiej do Hiszpańskiej. Co prawda w Anglii o tytuł walczono do 37 kolejki i to 3 kluby miały szanse na tytuł. A w Hiszpanii jedna Barca i jeden Ronaldo co sam zdobył ze 20 pkt.

W Anglii City rosną za pomocą szejków w siłę, Liverpool ma bardzo młody skład który może za 2-3 lata zrobić niespodziankę.

Więc obydwie ligi są całkiem inne i nie ma co wsadzać Barcelony do Anglii.
(20-05-2011, 01:57 PM)Kozek General napisał(a): [ -> ]jakby barcelona grala w premiership to gralaby zupelnie innym stylem, wiec co ty tutaj w ogole porownujesz, barcelone z premiership :|

Chyba championship Duży uśmiech

Bo z takim składem moment by poleciała z ligi Uśmiech

W PL nie ma miejsca na porcelanę i aktorstwo.

Bo piłka to męski sport, a Barca gra Women Football,
FC BARCELONA ***** MAC!
Barca rozpierdoli ten manchester i zobaczycie kto jest najlepsza druzyna na swiecie
Jestem za Barcą Uśmiech
(20-05-2011, 09:39 PM)Krwawy Squit napisał(a): [ -> ]Jestem za Barcą Uśmiech

Nikogo to nie obchodzi.

Ja licze na Manu
Stron: 1 2 3 4