RonOTS

Pełna wersja: [Mapping] Karan Thread
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam wszystkich serdecznie.

Temat ten powstał z myślą o was graczach.
To tutaj z waszych komentarzy dowiem się jakie macie preferencję co do map. Oczywiście zaprezentowane tu prace nie mają nic wspólnego z ronots.com. A więc zapraszam do komentarzy, tych pozytywnych jak i oczywiście do tych negatywnych.

Karan

Hole
[Obrazek: 4.png]


Tortoise

[Obrazek: tor.png]

[Obrazek: tor2.png]

Koncepcja Młyna

[Obrazek: mlyn.png]

Troll Cave

[Obrazek: cave.png]
Koncepcja młyna najbardziej mi się podoba ;]
WG. mnie dobrze mappuje.
RONOTS W KOŃCU BĘDZIE MIAŁ PORZĄDNĄ MAPE!
[Obrazek: 7.png]
Divine Robiła lepsze mapy
Przykro że jej nie znałem Uśmiech
Mapy no do zniesienia...ale pewnie robione w normalnym map edytorze a nie "od rona" (tego od rona nie polecam...ciezko sie nim mapuje...przynajmniej mi x/)

mapki 6/10 ; ) ^.^
Nie, żebym Klaudii urągał, ale propozycja lodowej wyspy jest lepsza niż to co na RonOTS jest :-)
Lerhdia City

[Obrazek: pacc1.png]


[Obrazek: pacc2.png]

RME
[Obrazek: paccrme.png]



[Obrazek: beh4.png]


[Obrazek: beh5.png]


[Obrazek: beh3.png]

Beho Cave


[Obrazek: beh2.png]

[Obrazek: beh.png]

Fajne mapki Uśmiech Apropo nie wiem czy banshee na rook została naprawiona bo tam coś bug z zejściem był. Ja to gram głównie na rook wprowadzona ostatnio mapka mi się nawet podoba najbardziej tarantule choć mogłoby być ich więcej taki podziemny labirynt z nimi ^^, GSy też niezłe aczkolwiek ciężko je bić bo postacie na rook nie za bardzo przebijają się przez ich obronę (no chyba że są słabsze). Co do rooka to polecam dodawać stworki z małym defem tak jak wspomniane tarantule, poza tym przydałyby się dragon hatchlingi (są małe słabe nawet jakby 10 na raz wyskoczyło to mało by zdziałały a exp i loot mają w sumie nie taki zły), smoczki (coś co podchodzi bardziej pod exp i loot). Co do mapek podoba mi się to że robisz je dość klimatyczne i wykonujesz je z dużą dokładnością.
(24-04-2011, 12:54 AM)Yokai Zero napisał(a): [ -> ]Apropo nie wiem czy banshee na rook została naprawiona bo tam coś bug z zejściem był.
po upie wejść sie dalo, ale nie dalo sie wyjsc Xd, ale to już też chyba naprawione.

Stron: 1 2 3 4 5