RonOTS

Pełna wersja: [Mapping] Karan Thread
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: hunt.png]

[Obrazek: hunt2.png]
[Obrazek: brama.png]


[Obrazek: brama2.png]

wszystkiego nawalone w brud, zero przejrzystosci
Bardzo ciekawie wygląda brama.

(26-04-2011, 06:45 AM)Olaszwed napisał(a): [ -> ]wszystkiego nawalone w brud, zero przejrzystosci

Popatrz na pracę Divine. Rafał twierdzi, że czym więcej nawalone tym ładniejsze. Uśmiech Z czym oczywiście się nie zgadzam, ale praca Krystiana jest w sam raz .Uśmiech

tak tylko ze oni "nawalali" to z glowa - duzo i przejrzyscie
(26-04-2011, 03:15 PM)Olaszwed napisał(a): [ -> ]tak tylko ze oni "nawalali" to z glowa - duzo i przejrzyscie

Nie do końca mogę się zgodzić z Twoją opinią. Frost Dragons - nawalone tak, że ledwo co widać drogę...
Karan, mógłbyś podać mi nazwę czcionki? http://mshow.pl/imgmapy/7.png albo też inaczej. Z jakiej strony pobierasz czcionki?
Z góry dzięki za pomoc.
Ja też kiedyś mapowałem z nudów ale gdzieś mi się mapa zapodziała. A chciałbym ja naprawdę zaprezentować
Szczerze widziałem lepszych maperów,którzy mieli większą wyobraźnie. Teraz nawet na niektórych respach, które Karan robił ,nawet nie można sobie zlurować potworów. Po prostu za mało miejsca. Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale mógł byś wykazać się większą wyobraźnią.
Bo to co ładne nie zawsze dobrze działa w praktyce.

Przykład z natury, róża, pięknie wygląda w wazonie ale bata z tego nie ukręcisz Język

Przykład na ronots wszechobecne fildy czy elementy na mapie które wyglądają normalnie a nie da się po nich chodzić, bądź odwrotnie.

Wprowadzacie nowe moby a brak wielu spawnów mobków na których middle lvl ludzie by expili, np. serpent spawny (1 kiepski w dżungli, ten na wyspie premium zbugowany), czy impy.
Stron: 1 2 3 4 5