RonOTS

Pełna wersja: Harribel Toskania - Ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Siema, jako że "królewna" Harribel zamknęła tematy Qriego i Black Powera, to piszę kolejny. Lecz ten temat nie będzie zawierał obelg w jej stronę, prosta piłka : kto jest za a kto przeciw przeniesieniu jej na inny serwer. Bardzo proszę Harribel o nie przenoszenie tematu, lub jego zamknięcie, gdyż to temat do graczy Toskanii i mają oni szanse się wypowiadać, tym bardziej że jesteś CM-em na ich świecie. Nie podobają nam się twoje metody, bo nie gramy na policyjny OTS gdzie za każde słowo osoby są karane, banowane, bez ostrzeżeń itd. To nie Weria, tam może i takie coś się stosuje, ale my jako gracze RonOTS po prostu sobie tego nie życzymy. Dotychczas gra na RonOTS była spoko, tak samo atmosfera na niej panująca. Teraz gdy Harribel jest w obsłudze gracze ciągle się na nią skarżą, jest upierdliwa, zamyka wszystkie tematy o niej i banuje osoby o niej piszące, lub wysyłające jej zdjęcia które umieściła na nk, ale nie wiem czy wiesz że rejestrując się na Nasze-klasie klikasz takie kwadraciki, w którym jest napisane że zgadzasz się na używanie twoich zdjęć. Nie wiem czy gracze wiedzą jak pniesz się po szczeblach w obsłudze czyli np. :
- Sprzedając "kumpli" z obsługi - np. Qriego
- Wysyłając swoje fotki obsłudze.
Jest to ostatni z tematów kulturalnych, gdy my (gracze) chcemy wyjaśnić sprawę po dobroci i się dogadać. Zamykając/usuwając/przenosząc ten temat pokażesz że po prostu jesteś niczym więcej niż zerem.

Uprzedzam przed zamknięciem, gdyż jest to Hyde Park i jak to Divine Angel napisała wolna Amerykanka. Dział ten nie podlega jurysdykcji obsługi, chyba że ktoś łamie w nim wszelkie granice, a ten temat nie łamie żadnego regulaminu więc nie możesz go zamknąć. Nie pytam o zdanie Harribel tylko graczy.

Nie nazywaj siebie Graczem : ) - I nie wypowiadaj się za całą toskanie : )
@up
100% prawda
Jestem za 1 i 3Duży uśmiech i dać nam spowrotem Qri'ego
(15-12-2010, 12:03 AM)Thaladierus napisał(a): [ -> ]@up
100% prawda
Jestem za 1 i 3Duży uśmiech i dać nam spowrotem Qri'ego

Qri i może popełnił błąd, ale nie zaszkodził nikomu żeby go odrazu wyrzucać z obsługi, a dlatego że Qri wyleciał dali Harribel Cm'a i tyle.
Harribel wyjebać , Qriego wrócić !

/Komodo
Qri za to co zrobił nie wróci już nigdy

Komodo - Nigdy tez nie został bys CM'em : ) jest mi przykro ze tak uważasz... to ze nadano ci BH równo ze mną nie oznacza ze mógł byś nim zostać
Ty gówno masz do gadania tutaj Panienko z błyszczykiem na twarzy ; ) twoje zdanie tego ots nie dotyczy bo gówno tutaj zrobiłaś a to że pomagasz przy update to nie znaczy że jesteś "lala z pierwszej strony " I nawet nie mam zamiaru wracać do obsługi jeżeli będą w niej takie nygusy jak ty. I jestem ciekaw kogo nastepnego ***** ; ) .

Chciałbym ci przypomnieć że to jest dział " O wszystkim " a więc mogę nawet wstawić twoją gołą dupe .... cya
A ja mogę wstawić twoje raperskie zdjęcia i pokazać ss'y jak się prosiłeś żeby do mnie przyjechać


/Jol White Mudźin
No pokaż moje raperskie zdjęcia . Będe wdzięczny za promo. Bo ja mam bynajmiej pasje i nie jestem malowaną lalą która podwala się do obsługi . A i nie zaprzecze że chciałem " KIEDYŚ " to było z 2 miesiące temu abyś do mnie przyjechała skoro blisko mieszkasz a planów nie miałem.
Skoro ty możesz pisać tu wszystko toi i ja mam takie prawo. Latałeś za mną czy za Harribel jak ***** i sam lizałeś. Niestety na nic się takie gierki nie zdały i ***** cie przy bardzo klarownej sytuacji. Normalny człowiek by odszedł z godnością, ale nie ty. Przecież niedoceniony dzieciak musi pokazać, że mimo wszystko to on ma rację (bo przecież tepanie siebie i kolegów po mapie w różne miejsca to najnormalniejsza w życiu rzecz, hę?). Skończ to pierdolenie na forum i zajmij się swoimi pasjami. Nie dość, że marnujesz swój czas, to jeszcze muszę tracić poranki na pisanie do skończonego idioty, któremu odebrałem ostatnią najulubieńszą zabaweczkę. Więcej tu nie odpowiem.

P.S. A o tym, kiedy Harribel opuści Toskanię, zadecyduję ja i nikt inny...
Oj dziewczyno władza uderzyła ci do głowy. Przypominam sobie ciebie całkiem inną gdy starałaś się o BH. Jako członek obsługi powiem: nie uciekajmy przed trudnymi tematami. Niech gracze się wypowiadają
Mi to juz obojetnie jednego cm mnie czy jednego wiece
dawajcie bunt zrobimy i ci co go niechca niech nie graja na toskani i zobaczymy ile osob bedzie online
CM Harribel qri nie wroci juz nigdy uwierz mi ze najwieszke zdanie na tym ronots Ma GM ron i nawet jakbys sie nie zgadzal z jego decyzja to i tak Kuba robi zawsze swoje
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8