RonOTS

Pełna wersja: Harribel Toskania - Ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wstaw je Duży uśmiech
Cześć, jestem Andrzej.
Co słychać?
(15-12-2010, 05:09 PM)Harribel napisał(a): [ -> ]Wstaw je Duży uśmiech

Nie chce odrazu Cię pozbawić tej śmiesznej funkcji, poczekam aż troszkę popracujesz za nich, a co tam niech Matem ma wolne święta Cwaniak
Cytat:Co do Ciebie Jumbku:
Opierasz się na wypowiedziach graczy, gdzie nie ma żadnego porządnego argumentu. Dodatkowo piszesz cytuję "Oj dziewczyno władza uderzyła ci do głowy.", skąd to możesz wiedzieć?


skąd co mogę wiedzieć? że władza jej do głowy uderzyła? bo wiem jaka była jak się starała o BH, ba jak się starała o moderatora wiki
(15-12-2010, 01:07 AM)Harribel napisał(a): [ -> ]Qri za to co zrobił nie wróci już nigdy

Komodo - Nigdy tez nie został bys CM'em : ) jest mi przykro ze tak uważasz... to ze nadano ci BH równo ze mną nie oznacza ze mógł byś nim zostać

Wiesz, może bym nie został, ja nie zniżał bym się do tego żeby wysyłać fotki obsłudze gdzie wypinam dupe i trzymam w ręku kartke z ich nickiem Oczko
oo juz Harribel usuneła twojego posta z jej fotką, wyslij mi na priv jej nk ;p
Prawda jest taka ze płaczą trzy osoby

[Rafał] - Człowiek kreatura który myśli ze Grafiki Cipsoftu należą do niego

[Qri] - Następny typ który został ukarany odebraniem Pozycji CM'a i teraz nagle jest wielce oburzony powinieneś przemyśleć swoje zachowanie bo ja teraz nie zachowuje się wobec innych jak ty po otrzymaniu tej funkcji
[Straciłeś CM'a Jest to tylko twoja wina !]

[Komodo] - Człowiek który 3/4 swego pobytu na BH był afk i następny tym z obsługi który stracił stanowisko przez własną głupotę oszukując graczy

I prawda jest iż boli was to ze Ron/Meritus/Matem maja do mnie więcej zaufania niż do całej waszej trojki łącznie

Niezależy mi na zawsze opinii Uśmiech możecie robić co wam się podoba na tym hydeparku - Ale do póki Matem wyznaczył mnie abym pilnowała tego forum dopóty Będę tutaj walczyć z Chamstwem i złym zachowaniem
Haha ja mam wylane na to czy Ron/Meritus/Matem mają do mnie zaufanie. Powiem Ci że 100% nie mają zaufania. Bo zrobiłem im więcej szkód niż Ty pożytku. I nie banuj mnie dałaś fotki na NK itp. to każdy może je oglądać.
pozdrawiam te kurwe i weś się z deka ogarnij bo chyba masz podniete z tego cm ;s

Co za debile w tej obsludze
Ej CM, a za linki do NK też dasz mi bana?
(15-12-2010, 07:25 PM)Harribel napisał(a): [ -> ]Niezależy mi na zawsze opinii Uśmiech możecie robić co wam się podoba na tym hydeparku.

Po 1.
Post pod postem bo nie mogę tamtego edytować.
Po 2.
Skoro możemy tu robić co chcemy to czemu k***a dałaś mi bana za wystawienie fotki. Wydaje mi się że najpierw jakieś ostrzeżenia się dostaje.
Po 3.
Jak byś nie wiedziała o jaką fotkę chodzi to o taką:
[Obrazek: cmatwaagnieszka2.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8