RonOTS

Pełna wersja: Mini Update i kilka zmian !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pozbyc botow oraz nielegalnego oprogramowania mozna tylko za pomoca specta on caly czas bez mozliwosci wylaczenia.
Wtedy cam i ban za filmik z szybkimi raczkami zmieniajacymi m rongi wyciagajacymi lot w 0.2. Sec
Uleczenie na tym samym x poziomie hp
Roznica by polegala na tym ze 3 osoby by graly 1 postacia a nie jak jest teraz ze jeden boter robi 3x high levelowe postacie.
Warto by bylo grac na takim serwerze bo ciezko by bylo zrobic high level postac a jak juz by ci sie udalo to byla by rare na serwerze.
A tak mamy sytuacje gdzie high level zostaje wybocony i to nie jest rare to kazdy moze bez problemu osiagnac, wystarczy miec bota.
Bany za cam z uzywaniem bota powiny byc na conajmiej 30 dni.
Jak ktos nie ma czasu na gre bo pracuje i potrzebuje bota to niech wezmie urlop z roboty i precz boty.
Przepasc w levelaach miedzy graczami expiacymi recznie bedzie znacznie mniejsza niz miedzy graczami expiacymi na bocie.
Sepectators fukcja sprawi ze kazdy odwiedzajacy strone bedzie mogl zobaczyc jak wyglada gra na serwerze i podjac decyzje czy stworzyc tu postac.
Spectators moze byc caly czas on i tak cie exiva znajda.
(29-02-2020, 10:55 AM)Arturito napisał(a): [ -> ]Dobry
Można powiedzieć że ukarałem sam siebie wchodząc i czytając to forum Język w dawnych latach co grałem widzę nic się nie zmieniło na tym ots grają ludzie nadal (ci sami) bez mózgu a w szczególności zawistni jeżeli nic nie jest po ich myśli starają się wszystko rozpierdolić.
Ratunku dla tego otsa nigdy nie będzie póki prowadzą go ludzie za przeproszeniem robieni miękką ''Fają'' którzy boją się zbanować dać deleta postaci która i tak należy do nich czyt. patrz Rona a nie Kowalskiego.Jeżeli bot jest nielegalny a ktoś boci na potęgę został złapany x razy delete albo ban na Rok najprostsza rzecz jaka istnieje i nie *****ć się jak ludzie niby przestaną grać to i tak przestaną przez jakiegoś typka co botem ***** sobie 2k lvl a ktoś kto nie miał zbytnio czasu wbił 500 Uśmiech.
Ba jak robicie reset czy nowy server albo zróbcie delete wszystkich Pp albo pp z poprzedniego servera który nadal jest online nie przechodzą na nowy poprawi to od razu ekonomię i sens gry.
Dla tych np którzy mieli jakie Pp np 5000 pp na nowym servie otrzymają jakiś outfit którego nie można zdobyć albo jakąś inna nagrodę która nie wypłynie w żaden sposób na ekonomię i przewagę.
Nie robić map które nie wiem czy można tak napisać przechodzi się grając 3 dni . Pierdolnąć cała tą ogromną mapę gdzie były 6klvl (które zostały wbite po paru latach na expie nawet 150 plus z spierdolonym pvp uh ue sim jednocześnie) .Dodam jak ktoś piszę że nie ma czasu bo ma rodzinę pracę nie wiem musi konia zwalić koledze niech po prostu nie gra i tyle lepiej grać z 30 osobami niż z 50 gdzie 20 z nich ***** sobie 2k lvl botem i ***** wszystkich Uśmiech

Bez pozdrowień Firma Cukiernicza Adisek sp.z.o.o

gada gostek ktory bez bota padal jak najgorszy sciek no ok XD
Stron: 1 2 3 4 5