RonOTS

Pełna wersja: Mini Update i kilka zmian !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy warto rozstrzygać czy na Venezi ma byc bot czy nie, jaki to ma sens jak juz typ ma 1200 lvl, na Venezie nie przyciągniecie więcej graczy niż jest, niech stoi dla 30 graczy.
Zaś na nowym serwie proponuje masowy delete postaci za ban i po problemie, innego wyjścia nie ma, jeżeli tego GM nie zastosuje to dalsza rozmowa nad tym czy bot ma być, czy ma go nie być nie ma dalej sensu Język

Sorry xd DELETE POSTACI ZA BOT Duży uśmiech
Polecam izopropanol 99% i waciki kosmetyczne do czyszczenia myszek i klawiatur
Ja polecam korwinopropanol 4.76%.
powiem tak, 50 zestawów klonazepamu i normalnie robimy reloadzik na iglice venezie a nie cos tam ***** eeeeelo

NO I WSZYSTKO HARDCORE NIE DISCO

BUM SIALALALA KURVA HARDCORE NIE DISCO
(22-02-2020, 10:45 PM)mini majk napisał(a): [ -> ]powiem tak, 50 zestawów klonazepamu i normalnie robimy reloadzik na iglice venezie a nie cos tam ***** eeeeelo

NO I WSZYSTKO HARDCORE NIE DISCO

BUM SIALALALA KURVA HARDCORE NIE DISCO

Partiboi69, sex icon and enigma of the Australian underground is back with another high octane set of ghetto house, electro and ghetto tech classics live from the Stingzone.
A JA BYM PROPONOWAL TYCH 4 PEDAŁÓW Z TOPKI WYJEBAC Z SERVERA ALBO EWENTUALNIE WYJEBAC XD. BO PRZEZ TYCH BOTEROW GRAC SIE NIE CHCE
(23-02-2020, 11:50 AM)Lukaszman napisał(a): [ -> ]A JA BYM PROPONOWAL TYCH 4 PEDAŁÓW Z TOPKI WYJEBAC Z SERVERA ALBO EWENTUALNIE WYJEBAC XD. BO PRZEZ TYCH BOTEROW GRAC SIE NIE CHCE

udowodnij jak gostek zabil 45k guardow na bocie (bili to na spect btw) kutasiarzu zasrany obrazajacy uzytkownikow
Ten serwer jeszcze istnieje? Nieźle. Oczko
Dobry pomysł z tym yt. Uśmiech
KRZYYYYYYYYYYŻ MISTRZOWSKI LOGOTYP

DAJ MI POMYSŁ NA BIZNES

LEPSZY OD TEGO KTO WYMYŚLIŁ RELIGIE
Stron: 1 2 3 4 5