RonOTS

Pełna wersja: Od banowanie gracza Mkbewe, Tym Razem Romek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam,
Jak wszyscy wiedzą tzn "Brzymek" oszukiwał. Logował się na 2 postacie, co skutkowało oszczędnością dni PACC. ( Wiedział, nie wiedział jeden h.j. ) Kara Bana na tym OTS trochę według Mnie jest bez sensu. ( Mysle, i wiem ze loguje MC, duzo więcej osób, np aby zbić PZ na głównej postaci )
JESTEM ZA PROPOZYCJA! ABY BRZYMKOWI WYZEROWAĆ PUNKTY PP! I ZDJĄĆ BANA!

(Kiszki, płaczą ) Smutny

//Szmitek
(08-01-2020, 09:40 PM)Hard Exp napisał(a): [ -> ]Witam,
Jak wszyscy wiedzą tzn "Brzymek" oszukiwał. Logował się na 2 postacie, co skutkowało oszczędnością dni PACC. ( Wiedział, nie wiedział jeden h.j. ) Kara Bana na tym OTS trochę według Mnie jest bez sensu.
JESTEM ZA PROPOZYCJA! ABY BRZYMKOWI WYZEROWAĆ PUNKTY PP! I ZDJĄĆ BANA!

(Kiszki, płaczą ) Smutny

//Szmitek

Też nie darzę jakąś super sympatią Brzymka ale jako człowiek jest w porządku, tak samo proszę o jakąś inną decyzję od bardziej kompetentnych osób niż Łukaszek, który bocił parę edycji z rzędu. Wyzerowanie pp lubi jakieś ostrzeżenie moim zdaniem w szczególności wystarczy.

Draco Uśmiech
(08-01-2020, 09:40 PM)Hard Exp napisał(a): [ -> ]Witam,
Jak wszyscy wiedzą tzn "Brzymek" oszukiwał. Logował się na 2 postacie, co skutkowało oszczędnością dni PACC. ( Wiedział, nie wiedział jeden h.j. ) Kara Bana na tym OTS trochę według Mnie jest bez sensu.
JESTEM ZA PROPOZYCJA! ABY BRZYMKOWI WYZEROWAĆ PUNKTY PP! I ZDJĄĆ BANA!

(Kiszki, płaczą ) Smutny

//Szmitek

93 minuty zalogowania na 2 chary = ban na 7 miesięcy
nawet ostrzeżenia nie dostałem xD

pozdrawiam przeciwników i dziękuję za wsparcie
jak ots nie padnie to jestem chętny się poklepać

pozdrawiam
Jebać tego lukasze i tego otsa pozdrawiam, jak ktoś chce kupić tego sorca to priv.
Brzymek chcesz war hamera na roku ? Zapraszam Buzia Top Ms
Żeby było zabawniej to była zemsta za to że Brzymek banerkowi Łukaszkowi, przeszkadzał w expieniu na bocie. Pozdrawiam serwer
(08-01-2020, 09:46 PM)Creyu napisał(a): [ -> ]Żeby było zabawniej to była zemsta za to że Brzymek banerkowi Łukaszkowi, przeszkadzał w expieniu na bocie. Pozdrawiam serwer

Żeby było śmieszniej Łukaszek się z wieloma osobami dogadał, że nie będzie ich banował w zamian za coś Uśmiech
Śmieją się, że kasteria corrupted a tu widze, że ronik to taki sam gówniak XDDDDDD gratuluję za dobicie zdechlaczka XDDD
Im True Medicine we wieśniaku od grobera juz nic nie pisz oks ?
poza tym ten smiec lukasze w obsludze co jest naczelnym botem tego serwera od każdej edycji to tak jakby trynkiewicza wpierdolić na dyrektora bezpieczeństwa publicznego przedszkola nr 2 w Kaliszu XDDDDDDDDDD
Stron: 1 2 3 4