RonOTS

Pełna wersja: Od banowanie gracza Mkbewe, Tym Razem Romek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
lukasze kurvo miej odrobine godności i oddaj range bo to żenada, że najwiekszy ściek na bocie ma czelność pilnować innych
zawodzi czynnik ludzki
Najzabawniejsze, że twierdzą, że to są inne osoby Duży uśmiech IP sobie pajac zmienia przez co nawet Ethereum uważa, że Dream i Lukasze to dwie inne osoby Oczko

A zemsta Lukasze jest tutaj prawdopodbną teorią, bo tego samego dnia dałem Brzymkowi cynk jak nick ma ten jeb..ny boter co zaowocowało gnębieniem boterka przez Brzymka... iq na poziomie 60 wystarczy, żeby połaczyć fakty

Takie same sytuacje miałem na Sienie, gdy zacząłem gnębić Baleriona - automatycznie wizyty Dreama po 3-4x dziennie, głownie w godzinach 24-6 Oczko

Proponuję ankietę dla potomnych:
Największa spierdolina w historii RonOts:
1) Dandi
2) Lukasze
3) Tej której nicku nie można wypowiadać

Wiem, że to są mocno obsadzone pozycje, ale jednak trzeba w końcu uściślić kogo je*ać pierwszorzędnie.

Osobiście oddaję głos dla faworyta zestawienia - Dandiego
XDDDDDD

yebac ten corrupted serwerek
[quote='Wikipedia Ronots' pid='89650' dateline='1578517467']
Żeby nie było żadnych wątpliwości o tożsamość dreama aka lukasze aka najwiekszy boter na serwerze.



Tak Lukasze to nie ŁUKASZ XDD
Jebać tego ścieka jak napisał mój przyjaciel Skalniak XD
ja pierdole exit here
Ronotsik R.I.P 08.01.20
każdy kto gra na tym ścieku z lukasze w obsłudze powinien stanąć przed lustrem i w nie napluć XDDDDDDDDD
O już chłopaki unban heg
[img] https://iv.pl/images/b5aa4f0971fd14f6505...fbf5b9.png[/img]

[Obrazek: b5aa4f0971fd14f65058e83975fbf5b9.png]


TRZYMAJ DALEJ SMIECIA W OBSLUDZE, EEEEEESA


UDOSTEMPNIŁ . PL XDDDDDDDDDDDDDDD

Po czym dal kicka albo "mini bana" Mobilowi zeby mu chat wyczyściło XDDDDDDDD przepiękny masz ten składzik do zmieniania rona na lepsze XD

JAKUB CZUPRYNA BĘDZIE LEKKO W SZOKU
(08-01-2020, 11:04 PM)Wikipedia Ronots napisał(a): [ -> ]Żeby nie było żadnych wątpliwości o tożsamość dreama aka lukasze aka najwiekszy boter na serwerze.

Gratuluje Miler teraz czujesz się doceniony?

(09-01-2020, 01:49 AM)mini majk napisał(a): [ -> ][img] https://iv.pl/images/b5aa4f0971fd14f6505...fbf5b9.png[/img]

[Obrazek: b5aa4f0971fd14f65058e83975fbf5b9.png]


TRZYMAJ DALEJ SMIECIA W OBSLUDZE, EEEEEESA


UDOSTEMPNIŁ . PL XDDDDDDDDDDDDDDD

Po czym dal kicka albo "mini bana" Mobilowi zeby mu chat wyczyściło XDDDDDDDD przepiękny masz ten składzik do zmieniania rona na lepsze XD

JAKUB CZUPRYNA BĘDZIE LEKKO W SZOKU



Lepiej trzymaj za *****ę milera który dostał trochę władzy na ots i już uzywa ja w własnych celach GRATULUJE
Stron: 1 2 3 4