RonOTS

Pełna wersja: Nowy Server - Venezia !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(05-12-2019, 09:48 PM)Alzkinselanuisyb napisał(a): [ -> ]
(05-12-2019, 07:58 PM)Giva napisał(a): [ -> ]Jeśli ma postać ten server coś czasu to na moje trzeba zacząć od pewnych kroków :
- SELEKCJA OBSŁUGI BO NIESTETY POŁOWA SIĘ TAM NIE NADAJE (TERTY,XIVI. ITD) (WYBRANI PRZEZ GM IZKE)
- DODANIE NOWYCH BH ŻEBY W CIĄGU DNIA KTOŚ BYŁ CHOCIAŻ 1 Z OBSŁUGI OCZYWIŚCIE NIECH KTOŚ SIĘ ZAJMIE CO MA POJĘCIE A NIE IZA A NIE ŻE KISZONY ODPISUJĄ SKRYPTEM JESTEM A BIEGA PO TYCH SAMYCH WTP I NIE WIDZI TEGO
- OSTRE BANOWANIE ZA BOTA NIESTETY TO ROZWALIŁO SIENĘ BO BANOWANIE LUDZI NA 1/2 DNI TO LUDZIE PO TAKIM BANIE SIĘ ŚMIEJĄ I POSTAWIAJĄ NOWA POSTAĆ NA BOCIE
- REKLAMA
- OGARNIĘCIE INFORMACJI OGÓLNYCH O SERVERZE QUESTY CZARY BRONIE ITD
- ZAKAZ SKILLOWANIA AFK NA BOCIE BO DLA MNIE JAK KTOŚ SKILLA AFK TO I TEZ EXPI I POMAGA SOBIE TYM BOTEM Oczko

DOBRZE GADASZ !!!

We Ty się lepiej pierdolnij w łeb jeden z drugim ^^
Przy okazji chciałbym przypomnieć o wciąż trwającym konkursie na poradniki. konkurs
Chociaż pojawiło się już kilka poradników wciąż możecie zrobić własny i zgarnąć ciekawe nagrody.

Pozdrawiam!
e ***** marek gdzie reklama jest !!!! znowu ***** nikt nie wbije
Powodzenia z serverem jak ustoi 2 tyg to wbije pograć Uśmiech
(06-12-2019, 06:03 PM)Sneaky Siena napisał(a): [ -> ]Powodzenia z serverem jak ustoi 2 tyg to wbije pograć Uśmiech

A co w nim jest takiego tragicznego?
(06-12-2019, 06:04 PM)Ekko napisał(a): [ -> ]
(06-12-2019, 06:03 PM)Sneaky Siena napisał(a): [ -> ]Powodzenia z serverem jak ustoi 2 tyg to wbije pograć Uśmiech

A co w nim jest takiego tragicznego?

Zawsze coś nie pasuję danym graczom jednym że nie ma już gdzie ęxpić innym boty itd Oczko
Od siebie dodać mogę że expić będzie gdzie, przywróciliśmy wiele respów do użyteczności oraz pojawi się dużo nowego contetnu, co do botów, opracowaliśmy ciekawy system który znacząco utrudni, jeżeli nie wyeliminuję bocenie całkowicie.
Reklama serwera też będzie Uśmiech

Pozdrawiam!
Jaka to w ogóle będzie mapa? Powinniście zrobić serwer na wzór Swordii.Nikomu już się nie chce maniaczyć nie wiadomo ile, żeby wbić lvl.Te czasy już minęły.Jak widać Ron dalej nie wyciągnął wniosków.
@up jak widać każdy ma inne zdanie bo część chce exp 200 część exp 1 a część exp 50 więc TAK WYCIĄGAMY WNIOSKI, ale niestety na serverze gra więcej niż jedna osoba więc każdemu nie dogodzimy, a ktoś kto nie może tego zrozumieć to powinien wrócić do szkoły podstawowej.

Pozdrawiam!
przyglupy wy. Jest reklama na Torgu a wy cos pieprzycie obsrance, takie właśnie sa z was dzieciaczki które tylko szczekaja na forum a gowno wiedza.
Pewnie na FB miał dac reklamę XD
Lost.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9