RonOTS

Pełna wersja: Nowy Server - Venezia !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kiedyś na tym otsie istniało coś takiego jak przeskok na 640 lvlu.
Ten przeskok był tak ogromny. że ludzie na 700+ lvlu potrafili wbijać lvl w godzinę.
Stary przeskok został zastąpiony innymi progami expa na lvl.
Można byłoby dać stały exp i dać stary przeskok. Wtedy byłbyś zadowolony? Czy jak?
Po to jest ten stage, żeby ludzie którzy expią po 12h dziennie nie wbili w tydzien 1k lvli.
Gdyby na poprzedniej edycji nie było stage expa to ots upadłby na 90% w tydzień czasu.

Uargumentuj swoje "weźcie usuńcie stage pls", bo nie rozumiem twojego uparcia.
Zakładam że ten stały exp, jak i większość pomysłów które tutaj trafia jest na zasadzie, "kiedyś tak było i w sumie było okej", niestety "kiedyś to było" już nie wróci, a przed podaniem kolejnych pomysłów proszę zastanowić się jak Wasze następne pomysły będą współgrały z obecnym balansem serwera.

Pozdrawiam!
Holy q będzie?
Loot x3 stały i serwer bedzie pikobelo ;p
NIE SLUCHAJCIE SIE NOBOW SERVEREK GIT IGIELKA NA DWA LATKA JAZDUNIA
Lost.
Nie mogę się już doczekać miłych chwil spędzonych na komunikatorze głosowym z fajnymi ludźmi w mojej drużynie, są to bardzo kulturalni i rozgarnięci młodzi wilcy
Jebać skalniaka
Nie ma w planach dodawania innych manasow a loot raczej się nie zmieni.

Pozdrawiam!
Jeśli ma postać ten server coś czasu to na moje trzeba zacząć od pewnych kroków :
- SELEKCJA OBSŁUGI BO NIESTETY POŁOWA SIĘ TAM NIE NADAJE (TERTY,XIVI. ITD) (WYBRANI PRZEZ GM IZKE)
- DODANIE NOWYCH BH ŻEBY W CIĄGU DNIA KTOŚ BYŁ CHOCIAŻ 1 Z OBSŁUGI OCZYWIŚCIE NIECH KTOŚ SIĘ ZAJMIE CO MA POJĘCIE A NIE IZA A NIE ŻE KISZONY ODPISUJĄ SKRYPTEM JESTEM A BIEGA PO TYCH SAMYCH WTP I NIE WIDZI TEGO
- OSTRE BANOWANIE ZA BOTA NIESTETY TO ROZWALIŁO SIENĘ BO BANOWANIE LUDZI NA 1/2 DNI TO LUDZIE PO TAKIM BANIE SIĘ ŚMIEJĄ I POSTAWIAJĄ NOWA POSTAĆ NA BOCIE
- REKLAMA
- OGARNIĘCIE INFORMACJI OGÓLNYCH O SERVERZE QUESTY CZARY BRONIE ITD
- ZAKAZ SKILLOWANIA AFK NA BOCIE BO DLA MNIE JAK KTOŚ SKILLA AFK TO I TEZ EXPI I POMAGA SOBIE TYM BOTEM Oczko
(05-12-2019, 07:58 PM)Giva napisał(a): [ -> ]Jeśli ma postać ten server coś czasu to na moje trzeba zacząć od pewnych kroków :
- SELEKCJA OBSŁUGI BO NIESTETY POŁOWA SIĘ TAM NIE NADAJE (TERTY,XIVI. ITD) (WYBRANI PRZEZ GM IZKE)
- DODANIE NOWYCH BH ŻEBY W CIĄGU DNIA KTOŚ BYŁ CHOCIAŻ 1 Z OBSŁUGI OCZYWIŚCIE NIECH KTOŚ SIĘ ZAJMIE CO MA POJĘCIE A NIE IZA A NIE ŻE KISZONY ODPISUJĄ SKRYPTEM JESTEM A BIEGA PO TYCH SAMYCH WTP I NIE WIDZI TEGO
- OSTRE BANOWANIE ZA BOTA NIESTETY TO ROZWALIŁO SIENĘ BO BANOWANIE LUDZI NA 1/2 DNI TO LUDZIE PO TAKIM BANIE SIĘ ŚMIEJĄ I POSTAWIAJĄ NOWA POSTAĆ NA BOCIE
- REKLAMA
- OGARNIĘCIE INFORMACJI OGÓLNYCH O SERVERZE QUESTY CZARY BRONIE ITD
- ZAKAZ SKILLOWANIA AFK NA BOCIE BO DLA MNIE JAK KTOŚ SKILLA AFK TO I TEZ EXPI I POMAGA SOBIE TYM BOTEM Oczko

DOBRZE GADASZ !!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9