RonOTS

Pełna wersja: Kolejny Update !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zrozum ze jestes leniwy kopiujesz cudzy text , nawet ci ciezko wymazac cudzy text o to pstawa godna bociarza.
Nie dotre do ciebie zadne argumenty swiata nie przekonaja CIE bo jak kazdy bociarz bedziesz twierdzil ze to twoje nadludzkie zdolnosci a nie bot

Gdyby nawet mistrz swiata w tibie chcialby rzucic nastepnego m walla zanim ktos na nim stanie stojac kratke od niego to nie ma szans by tego dokonac nie wazne jak uzdolniony jest
Jezeli ktos podnosi lot caly czas w tym samym czasie nie wazne czy to 1 sec czy 2 sec ,bot sie nie meczy nie popelnia miss klickow zawsze zbierze w tym samym czasie.
Boty zbieraja lots na spekcie tak szybko ze widzisz lot w ulamku secundy I nikt tego nie banuje.

Nie jest tajemica ze serwer jest przepelniony botami ktore nie tylko expia ale I ulatwiaja PvP ale czy tak powinno byc?
Nie lepiej zrobic serwer gdzie lvl I zdolnosci na PvP sa twoje a nie kreowane przez jakis program.
Dandi chlopie... co ty palisz
Rzucilem palenie pol roku temu.
Poprostu wydaje mi sie troszeczke nieuczciwe ze ktos ma skrypty na niekonczocy sie m wall, lub boty .
A najbardziej denerwuje obsluga smialo mozna na spekcie bocic I zero reakcji.
Jak juz sie zdazy ze ktos nie pilnowal bota to ban na 24 h joke.
Ale pojmujesz ze nie ma skrypta na mw, wystarczy go po prostu spamowac?
Ty dandi jesteś jakiś upośledzony czy jak?

Ja zbieram loota na bocie? M walle puszczam za szybko? Może masz myszkę firmy UGO?

Jesteś pewnie takim petem nieudacznikiem, co w lol'u i cs'ie siedzi w silver 4 i obwinia wszystkich o swoją porażkę. Pucujesz mordę na forum jakby to miało tobie coś dać. Jak ten OTS's jest dla Ciebie za trudny to zapraszam grać z Lukasze na vestie puścić bota 24/7 i walić konia.

Masz, poklikaj sobie tu, tylko żeby Ci się ręka nie połamała razem z kręgosłupem. Może nauczysz się wykonywać lepsze ruchy myszką.

Nie pozdrawiam.
Nie chce mi sie dyskutowac na ten temat.
Zrozumcie ze kiszony sumonowaly w venor bo hawrah tez mial scrypta na m walle wiec takie szybkie roczki maja chwala sie a wlasnego skrupta przez 15 min nie mogli pokonac w 8.
Kolejne posty niezwiązane z tematem będą nagradzane. (warnem) Uśmiech

Pozdrawiam,
Ashante.
Stron: 1 2 3