RonOTS

Pełna wersja: Kolejny Update !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No wlasnie ten sim+uh jest jedynym slusznym, na poprzednich serverach nawet na weronie uh po simie wchodzil za szybko
(19-07-2019, 06:30 PM)Creyu napisał(a): [ -> ]Ja gram na ronie od 10 lat, nie zauważyłem różnicy

To jesteś mało spostrzegawczy albo ślepy
Nabor na BH pisze tutaj bo ktos madry zamknal posta po 1 wpisie.
A po co ten nabor, jak BH pisze do bota o duzo kasy masz widzialem na specie wszystko zbierasz ,a on takie szybkie raczki na bocie ma jak jego koledzy ze sie trzepia a bot w 1 sec caly lot z WOrka wyciagnie, m wale scryptem jeden za drugim co sprawia ze m wall nawet nie znika , expia na botach 24/24 , wlaczaja specty na botach I nic siee ni dzieje, scrypty na utame jak malo HP ,scrypty na ringi, leczenie. It'd
A pozniej jacy to dobrzy sa w levelowaniu w pk ,a bed bota byli by noobami siedzacymi w depo gdzie ich miejsce.
(21-07-2019, 12:00 PM)Dandi napisał(a): [ -> ]Nabor na BH pisze tutaj bo ktos madry zamknal posta po 1 wpisie.
A po co ten nabor, jak BH pisze do bota o duzo kasy masz widzialem na specie wszystko zbierasz ,a on takie szybkie raczki na bocie ma jak jego koledzy ze sie trzepia a bot w 1 sec caly lot z WOrka wyciagnie, m wale scryptem jeden za drugim co sprawia ze m wall nawet nie znika , expia na botach 24/24 , wlaczaja specty na botach I nic siee ni dzieje, scrypty na utame jak malo HP ,scrypty na ringi, leczenie. It'd
A pozniej jacy to dobrzy sa w levelowaniu w pk ,a bed bota byli by noobami siedzacymi w depo gdzie ich miejsce.

a nie pomyślałeś przez chwile że ktoś może grać lepiej niż ty?
Powiem krotko cudownie lizesz pewnie za to CIE nie bija.
A teraz ogarnij sie jest niemozliwoscia stawianie sciany magicznej za sciana jak gracz pushuje na strzalke ruchu w strone tej sciany a oni scryptem trapuja na m wallem I to jest legalne.
Zbieranie lots w secunde na spekcie tez.

Wiec hawra powinien dostac bana bo na moscie trapnal mnie dzieki scryptowi mimo ze szedlem w Kierunku m walla to I tak szybciej stawial mu scrypta m walla nowego niz ja na nim stanelem.
Bota tez trapneli scryptem w venore na m wale jak By nie te ss to by Sie przekrecil.

Ogolnie to winna otsa ze daja client pod boty, jak by wlasnego ronowskiego z glosem nie mogli by wypuscic I nie bylo by botow na to.
(21-07-2019, 12:55 PM)Dandi napisał(a): [ -> ]Powiem krotko cudownie lizesz pewnie za to CIE nie bija.
A teraz ogarnij sie jest niemozliwoscia stawianie sciany magicznej za sciana jak gracz pushuje na strzalke ruchu w strone tej sciany a oni scryptem trapuja na m wallem I to jest legalne.
Zbieranie lots w secunde na spekcie tez.

Wiec hawra powinien dostac bana bo na moscie trapnal mnie dzieki scryptowi mimo ze szedlem w Kierunku m walla to I tak szybciej stawial mu scrypta m walla nowego niz ja na nim stanelem.
Bota tez trapneli scryptem w venore na m wale jak By nie te ss to by Sie przekrecil.

Ogolnie to winna otsa ze daja client pod boty, jak by wlasnego ronowskiego z glosem nie mogli by wypuscic I nie bylo by botow na to.

Co za ameba umysłowa, matko boska. Powtarzam to że ty czegoś nie potrafisz to nie znaczy że każdy inny jest takim borowikiem.
Nie badz leniwym psem(jak kazdy typ z botem) I wymaz text zanim cos napiszesz swoje smieszne 2 zdania.
Albo jestes ulomnny I nie rozumiesz ze jest pierwszenstwo ruchu postaci przed runa m wall bo hotkej plus myszka zawsze przegra ze strzalka trzymana w lewo
Albo bronisz bociarzy takich jak ty I kroniszony

(21-07-2019, 01:41 PM)Dandi napisał(a): [ -> ]Nie badz leniwym psem(jak kazdy typ z botem) I wymaz text zanim cos napiszesz swoje smieszne 2 zdania.
Albo jestes ulomnny I nie rozumiesz ze jest pierwszenstwo ruchu postaci przed runa m wall bo hotkej plus myszka zawsze przegra ze strzalka trzymana w lewo
Albo bronisz bociarzy takich jak ty I kroniszony

XD ale glupoty piszesz
Cytat:Bota tez trapneli scryptem w venore na m wale jak By nie te ss to by Sie przekrecil.
Jakim skryptem? lol xd lecial spam m wall i tyle
(21-07-2019, 02:29 PM)Scarlet Witch napisał(a): [ -> ]
Cytat:Bota tez trapneli scryptem w venore na m wale jak By nie te ss to by Sie przekrecil.
Jakim skryptem? lol xd lecial spam m wall i tyle

Mówie chłop oderwany od rzeczywistosci, grac tyle czasu w tibie i byc dalej takim bobasem co podstaw gry nie ogarnia to juz trzeba miec talent albo dodatkowy chromosom
Stron: 1 2 3