RonOTS

Pełna wersja: Zbieram ekipę na Testorię.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Warunki rekrutacji:
1. sprawne mikro jak i słuchawki
2. głos po mutacji
3. posiadanie bota pod danego klienta , bo bez bota to nie robota
4. ventrilo 2.14 albo 3.08
5. Oramy wszystkich , nie ma ,że znajomy czy nie znajomy

Wpisywać się pod postem
/Sarielo
Moze przejdziesz na wzyszy poziom i wezmiesz Ts/Skype tam gdzie nie ma opoznien i 10 tys przeglosow?
Ja moze zawitam jak czas pozwoli Język to bedzie sie z kim pobic a co do bota po co piszesz posiadanie bota jak kazdy go posiada xD
/Artuerk
Ts też może być Duży uśmiech
(29-11-2013, 02:16 PM)Malrius Lano napisał(a): [ -> ]Moze przejdziesz na wzyszy poziom i wezmiesz Ts/Skype tam gdzie nie ma opoznien i 10 tys przeglosow?
Ja moze zawitam jak czas pozwoli Język to bedzie sie z kim pobic a co do bota po co piszesz posiadanie bota jak kazdy go posiada xD
/Artuerk

I sluchac jak 10 typa drze morde na warze < 3
ps. przy skype czasem potrafi sie przymulic tibia :d
Nic się nie pomyliłem ,jak zawsze zbierasz bobów z trade. Będzie zabawnie widzę.
Zeby grac w Tibie z skypem to trzeba miec Kompa chociaz ktory ma 1 giga ram i procka 2ghz (takie kompy istnialy 12 lat temu wiec watpie zeby ktos teraz nie mial takowego) ps i neta minimum 512 ;P
To pominmi te lagi przez skype. Wiec i tak zostaje 10 typa z czego przynajmniej polowa drze morde na akcji!< 3
wiem to z doswiadczenia.
ja siedzialem wiele razy na skype przez ostatni rok (kiedys vt) i nikt nie darl mordy gadala 1/2 osoby
nwm co wy piehdolicie o opoznieniach na vt (2,1,4 ) takiego uzywalem x lat temu i takiego uzylem znow nie dawno, zadnego opoznienia, wiec co wy piehdolicie ... wlasnie zauwazylem, ze tu piony jada na smiesznym skajpaju, mi on lagowal rona , choc nie zawsze, neta mam w miare : ) vt - nr 1 ..

tyle na ten temat

co do twojego naboru do teamu ,jak chcesz moge byc jak nie po prostu z ignoruj, pisz w grze nick Crezzyy lub nizej napewno kiedys odczytam Uśmiech pzdr.
Anarchizm nie jest rozwiązaniem nawet na w grze komputerowej
Stron: 1 2 3