RonOTS

Pełna wersja: Zbieram ekipę na Testorię.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
3ba być kretynem aby grac na bocie.
To nie Toskania.

Zbieranie ekipy na forum gratulacje hahahahahah koleś wymiatasz !
Jak jesteś kimś to ekipa sama przyjdzie do Ciebie Uśmiech

Nie za znaczenia czy złodziej ,cham,prostak każdy może wbijać hahahaha
Dobrą ekipe buduje sie poprzez zaufanie ,Bd atmosfere itd..
A nie poprzez ze ktoś jest no lifem to bedzie dobry hahahaha

(29-11-2013, 02:13 PM)Nitshe napisał(a): [ -> ]3. posiadanie bota pod danego klienta , bo bez bota to nie robota

/Sarielo
^
A no i bierz inteligentnych ludzi ,bo jak widać z tym kiepsko Uśmiech

PIKO
Pawel
akurat nie zgodze sie z Toba wiekszasc tak zwanych przez Cb zlodzieji i chamow gra lepiej niz 90% otsa
Ja wole byc z zlodziejem ktory ogarnia i we 2 3 zabijemy 10 osob ktora bedzie stac i sie drzez w 10 na vt Język

a co do zbierania ekipy na forum czemu nie Pokazuje to ze wszyscy mile widziani sa w jego szeregach
Każdy ma swoje zdanie Uśmiech

Ty wolisz być ze złodziejem co ogarnia a ja wole być z dobrym kolegą co nie ogarnia Uśmiech
Przykład motyla odzedł z dobrej ekipy jeżeli chodzi o atmsferke i dołączył do ogarków i jak na tym wyszedł?Jak Zabłocki na mydle Uśmiech

Gra ma sprawić przyjemnośc ,pośmiać sie ,odpreżyć ale jak masz inne zdanie akceptuje Uśmiech

Smieszy mnie jeszcze fakt ze otwarcie mówicie jakimi jesteście botami pisząc to na forum.
Powiem tyle. Jak ktos ma staly team od 3 lat+ i sie dobrze dogaduje ze wszystkimi z teamu to, to czy jest zlodziejem czy nie, nie ma tu wiekszego znaczenia.
ByeJęzyk*
@bitchus
signed ; ))

ps sciagaj mi majkiego tu szybciutko ; )
Zgadzam sie, napisałeś kilka lat a koleś bierze świeżaków.
Piko a powiedz mi czemu ma ktos sie kryc z tym ? kazdy wie ze ja mam Bota jak i 95% serva jak juz pisalem w poscie wyzej.
co do Motyla wyszedl jak wyszedl podajac passy Adisowi tak skonczy kazdy tego nie zmienisz Język
co do Atmosfery uwas nie bylo prawie zadnej chyba ze zaufanie (dosc dlugo siedzialem i sluchalem jak rozmawiacie)
@up
signed


/// tutaj teraz kazdy ma problemy o wielkie gufno, nawet jak napiszesz u otwarte zamiast zamkniete <sciana>
@Gorgoroth
Anarchia to nie styl gry - anarchia to styl życia Uśmiech

@Haker
Jak już wcześniej wspominałem łysy impotencie , będziesz gnojony przez "ekipę z trade".

Cytat: Zbieranie ekipy na forum gratulacje hahahahahah koleś wymiatasz !
Jak jesteś kimś to ekipa sama przyjdzie do Ciebie

Przyjdzie dobrze , nie przyjdzie też dobrze a od ciebie wszyscy w pizdu poszli.

@Hex stęskniłeś się już z żyganiem skirtami?
[Obrazek: d41e80816_haha_chyba_popuscilem.jpg]

Kto odszedł?Co ty piszesz mapecie..Nie miałem czasu grać to team się porozchodził i dobrze.
Stron: 1 2 3