RonOTS

Pełna wersja: Exth.(Ankieta)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Nilo Cl
lecz nie ktorzy nie po to tutaj grali i dazyli aby cos w tej grze na tym wlasnie serverze zdobyc aby teraz isc grac gdzie indziej.
To ze Np ktos sie wyexpil to nie jest wina takowego exs bo wtedy tak samo by szlo moze lekko wolniej.

mozna zrobic tak jak kiedys bylo ue co 2 sec itp lecz u ek i rp odrazu po Simie mozna sie uhnac badz na odwrot po uhu mozna odrazu sim ;p
Tylko napisalem ze bedzie tak? Wiec moze ktos pojdzie tam, moze ktos zostanie na Tosku. TO juz bedzie jego wybor ja do niczego nie zmuszam ; )
Lost.
bump?
Nie gram i grac nie bede. Ale jestem za !!!

/BiTchu$
jestem za tak!
ronie otworz oczkaUśmiech
Jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby zresetowanie lvli Duży uśmiech a nie zajmowanie się takimpi pierdołami jak ehxaused , bo czy jest czy go nie ma , jak ktos w miare ogarnia to i na tym i na tamtym sobie radzi Uśmiech
/Za pvp normal od 3k lvla!!!
/Sarielo
(13-06-2013, 01:38 AM)Nitshe napisał(a): [ -> ]Jedynym dobrym rozwiązaniem byłoby zresetowanie lvli Duży uśmiech a nie zajmowanie się takimpi pierdołami jak ehxaused , bo czy jest czy go nie ma , jak ktos w miare ogarnia to i na tym i na tamtym sobie radzi Uśmiech
/Za pvp normal od 3k lvla!!!
/Sarielo


Ty do tych osob nie nalezysz:<
Oczywiście, że tak - Najlepiej postawcie nowy serwer ze starym exhaustem i go dobrze zareklamujcie, chyba że wolicie żeby dalej na serwerze grało po 20-30 osób, bo teraz na serwerze nikt się już nie bije, tylko Kwiku i reszta expia bo pusty serwer i nie ma kto ich bić -.-

/ Siwy
jest serwer xD zobaczymyczy wypali ten wasz stary eth..

wprowadzcie odrazu 3k lvl pvp.Już dawno powinno to być !
Stron: 1 2 3 4 5 6 7