RonOTS

Pełna wersja: Exth.(Ankieta)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(09-02-2013, 06:53 PM)Boski Zigolo napisał(a): [ -> ]
(09-02-2013, 05:18 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Zigolo czy jak sie tam wabisz...
Ja moge zabijać Uśmiech
Zabijac nie może ten kto płacze o stary ethaust.
Pomyśl logicznie zanim pier... głupote.

Masz umiejetności to poradzisz sobie.
Nie masz to płacz dalej ze za wolno Ue'ki ci wchodza.
Czy ktoś tu płacze o stary exth? My próbujemy uratować ten serwer przed upadkiem. Akurat ty i ta twoja "ekipa" nie ma żadnych umiejętności, prócz bota i lvl. Od kiedy ue "wchodzą", tutaj nie chodzi o 4 sec ue, tylko i wyłącznie o system pvp, ogar mistrzu.
(09-02-2013, 05:18 PM)Haker napisał(a): [ -> ]
Stary Ethaust był dla ludzi rozumnych.
A tych już brakuje.
Widac to po powyższych wypowiedziach.
Dlatego grasz teraz na Toskanii, a kiedy był stary system walki to bałeś się założyć postać. Jesteś tibijskim psem na posyłki.
(09-02-2013, 05:18 PM)Haker napisał(a): [ -> ]Kiedyś głosowaliście inaczej a dziś chcecie to cofnać.
Mozecie mieć pretensje do samych siebie lub to kolegów z gry.

Zgodze sie z Rapidem.Nie przypominam sobie osoby która skonćzyła gre z powodu eth.(bynajmniej kogoś ważnego).
A wmawiaćie sobie i innym ze to wina ethaustu.
Na rynku są tysiace lepszych Gier niż Tibia..Wszyscy już to zrozumieli , do tego dochodza inne czynniki jak praca itd.
Wiec graczy bedzie stopniowo ubywać i trzeba sie z tym pogodzić.

O żadne gry tutaj nie chodzi, tylko o pvp. Zobacz dlaczego takie karany, nexty, olimpie utrzymują się, z systemu pvp, możesz każdego spytać dlaczego tam gra.
Tym, że nie pamiętasz nikogo to jest logiczne, bo nie grałeś na serwerze pvp tylko na Rawennie i do tego jesteś pionem, psem i pizzdą. Mogę ci 1000 osób wymienić którzy nie grają z powodu exth.(semek), ale ty tego nie pojmiesz bo jesteś za głupi no to. Musisz mieć serwer bez exth, żeby móc expić i płakać, że boty wbijają więcej niż ty.
@Haker
Tak jak pisałem, nobą z carlin zakazuje komentowania.

I po co w ogóle konwersujesz z takim pajacem jak ten piko...
Nie gral nawet na starym exhaustcie . Gra tylko teraz i mimo 2.8k lvl czy ***** wie jakiego tam pada nie wazne na jakiej akcji..
On ma swoj swiat i swoje klocuszki w ktorych jest panem tego ots..
Najlepiej zignoruj jego wypowiedzi..
Wie ze jego smieszny paladyn na starym exhaustcie stalby sie jeszcze wiekszym "smieciem"..


@ankieta

Jestem również na tak, lecz tak jak pare osób to uzasadnilo nie wszyscy wroca..
Same lvle ich odtraszaja ;s
(09-02-2013, 04:08 AM)Mlekooo napisał(a): [ -> ]co ty marny pinku z rawenny mozesz sie udzielac w tym temacie. widzisz co piszesz? u exori wywalic ? "niech sie naucza ogarniac" buahahahahahaha no rozjebales system czlowieku. i pisze to gracz z rawenny , ktory uzywa exori non toper bo jest pro tego otsa bauahahahha przyjdz na toska to pokazesz swoj ogar. rawenna Cie wyszkolila mam nadzieje takze nas wszystkich ogarniesz. i zamknij jape bo gowno wiesz o tym serwie i o tym jak sie zmienial
/jebac pzpn
gram na toskanii i jestem w top 30, a co do ogaru to mysle ze ludzie na rawennie chyba bardziej by ogarneli pvp niz baranki tutaj, bo na 10 akcji jak za mna biegaly jakies muly w kilku magami z levelami wyzszymi o 1-1,5k nie wbili na mnie ani jednego fraga i kto tu jest pionkiem haha
L2P pro elo toskanscy fighterzy nazywajacy kazdego pionkiem i minimowcem :*

" Mogę ci 1000 osób wymienić którzy nie grają z powodu exth.(semek) "
Myslalem ze z krzesla spadlem jak to przeczytalem Język nigdy tyle osob na calym ronie nie gralo a dwa semek to jest 1000 graczy?
Mnie zwisa jaki bedzie exs dacie 2 sec to bedziecie plakac ze 2x 4.5k lvl zabija wam 3.5k ek i bedziecie wyc do rona zeby uhac sie za 40k bo padacie od 2osob :*
a to ze wy nie macie 4k lvl to jest wasza wina bo wolicie siedzic w dp i uzalac sie na forum.
Tak tak trole ***** ogary pvp?
top 1 ms minimum top 2 ed minimum u was caly team sklada sie z pvp minimum a wy chcecie starego exh ?
/Arturek aka wbil 4.5 a trole mu zazdroszcza
z tego co widze to ty sie jarasz cyferkami i wkrecasz ze ktos ci zazdrosci twoich 1337gosu5killzow i bycia top levelem otsa (bieganie w kolko i tluczenie dynia w hotkey od ue to nie taka prosta sprawa) a dwa co wy macie z tymi trolami co jakis pro plejer z waszego koleczka wzajemnej adoracji pisze cos na forum to musze czytac ze trol tamto sramto no wtf z takim teamem jaki macie to juz powinniscie mu tego eka rozwalic w cholere i przynajmniej bym nie musial o nim czytac baa z checia wam pomoge i naucze was liczyc do trzech czy cos bo bicie knajtow uhajacych sie mniej niz ty bijesz z run to ciezka sprawa
Wybaczcie ale muszę was nieco zmartwić co do tematu. Z tajnych żródeł dowiedziałem się,że exh nie zostanie zmieniony . Jeśli ktoś chce pograć na starym exh,został stworzony do tego specjalny server : http://www.ronclassic.com/

I :
http://swordia.com/


Pozdrawiam
(10-02-2013, 11:02 AM)Lojalny napisał(a): [ -> ]" Mogę ci 1000 osób wymienić którzy nie grają z powodu exth.(semek) "
Myslalem ze z krzesla spadlem jak to przeczytalem Język nigdy tyle osob na calym ronie nie gralo a dwa semek to jest 1000 graczy?
Mnie zwisa jaki bedzie exs dacie 2 sec to bedziecie plakac ze 2x 4.5k lvl zabija wam 3.5k ek i bedziecie wyc do rona zeby uhac sie za 40k bo padacie od 2osob :*
a to ze wy nie macie 4k lvl to jest wasza wina bo wolicie siedzic w dp i uzalac sie na forum.
Tak tak trole ***** ogary pvp?
top 1 ms minimum top 2 ed minimum u was caly team sklada sie z pvp minimum a wy chcecie starego exh ?
/Arturek aka wbil 4.5 a trole mu zazdroszcza

Semka użyłem jako przykład, a tysiąc osób napisałem w sensie metaforycznym. Czytając pierwsze twoje zdanie: "Myslalem ze z krzesla spadlem jak to przeczytalem". Widać już, że jesteś kretynem. Powiem ci tak, skończ gimnazjum, potem zacznij rozpoczynać jakiekolwiek dyskusje zemną.
Polonista pisze sie ze mna a nie zemna :*
Rawenna + Testoria + Modena + Torgonia + Pandoria + Werona

W pewnym czasie bylo 6 serwerów arturek pajacu..

Jakbys chociaz raz wtedy wszedl na stronke to bys wiedzial ile gralo graczy..
Suma ich przekraczala bodajze 700 osob ...

Ile osob odeszlo przez exhaust? idealnie pokazuje to populacja na podobnych projektach typu swordie czy classiki ;s

Myslisz ze jakby byl stary exhaust to tymi waszymi smiesznymi msikami moglibyscie zabic 3.5k eka we 2...
Gratulacje poziomu znajomosci pvp... moglby bez mrow od twojego smiesznego eda i msa pontona ;s

To ze mamy min to nie twoj interes... po co nam normal jak na 70% akcji spierdalaja nawet 2.6k eki..

Wielkie ogary typu mistrz spam uha brenan... czy pro elo kox Koxik spierdalac potrafia od 1 eka i padac od mobow...

Nie bedziemy sie uzerac z waszym nedznym teamem ktory nawet nie potrafi zabic 2k eka w 10 osob...

Oficjalnie wbijam dzisiaj minimum i mozecie sobie teraz expic do usranej smierci... bo na skullu nie zobaczycie wiekszosci z naszej ekipki...
zobaczymy jak dlugo potrzymacie bez walk ..


/Bar[t]kOo aka Pan psów typu koxik.
I co wprowadzono wasz eth?
Nie wiec po co komentujesz TRolu.
Zamknij sie bo mam dosc opini takich dzieci jak ty.
Mówilem ze nie wprowadza to nie wprowadza.
Ale jak chcesz dalej nabijaj puste posty Trolcu.


Zadziwie cie ale grałem na serwie jak ty jeszcze w pieluchy robiłeś i pewnie to sie nie zmieniło.
Najlepsze jest to ze obraza mnie koleś który boi sie Grac inna profka niz Ek.
Troll Team aka kupujemy hary za Rl hajs.
@Haker
Wole mieć 12 lat i robić w pieluchy, niż być 20 letnim prawiczkiem i grać w tibieUśmiech. Nawet nie wiesz kim jestem i komentujesz, że kupuje chary za zł i gram ekiem. Tak jak powiedziałem twoje wypowiedzi nawet mnie nie interesują, ale śmieszą.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7