RonOTS

Pełna wersja: Ku Pamieci Kolegom z OTS,
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
O godzinie 20.12 wpłyneła do nas straszna informacja.

"20:12 maciek nie zyje
20:12 sitek walczy o zycie w szpitalu"

Chciałbym z tego miejsca złozyć kondolencje kolegom , rodzinie oraz wszystkim graczom którzy znali chłopaków.
Mam nadzieje ze sitek wróci do pełni zdrowia.

Prosze o opinie ludzi którzy mieli przyjemnosć grac z chłopakami.
Mimo innych pogladów i opini prosze o wpisy oraz powage sytuacji.

Ku czci chłopaków.

/Pogrążony w smutku. PIKO.


Trzeba wierzyć ze sitek wróci do zdrowia i pamiętać o tym ze maciek stracił życie

gra z nimi była miła Stało co się stało




Pozdrawiam
//Adis\\
Osobiście nie poznałem, tylko z chatu

Życzę powrotu do zdrowia Sitkowi
oraz kondolencje z powodu macka

/Elite Yakuza / The Shade / BartkOo
Kondolencje dla Macka rodziny i wgl najblizszych...
I tak jak napisal Adis, gra z Mackiem oraz Sitkiem byla mila. A ci ktorzy go nie znali niech zaluja bo byl naprawde w porzadku.
Też tak jak bartko mówi,poznałem chłopaków z chatu,nie będe owijał w bawełne bo nie o to tutaj chodzi,szczere kondolencje,i życze szybkiego powrotu do zdrowia.

Można wiedzieć co się stało?
Jest to opisane w gazecie itd ..lokalnych mediach.
Przykro mi, ale nie jestem upoważniony do rozsyłania i rozpowszechniania informacji.
[*], kondolencje dla rodziny owego Maćka oraz powodzenia dla Sitka, i żeby do nas wracał jak najszybciej, jeszcze jedna prośba, to był wypadek czy coś? Jeśli ty nie możesz nam powiedzieć, to daj link do jakiejś Gazety czy coś w tym stylu.

~~
***** im w dupe bo to jakieś ***** farmazony <3
jebac zycie synu
No własnie prosiłbym o linka,bo nawet nie znam nazwiska ,wiec znalezienie tego posrod internetu jest jak szukanie igły w stogu siana.
Stron: 1 2 3