RonOTS

Pełna wersja: Ku Pamieci Kolegom z OTS,
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wyrazy współczucia.. Maćku [*] byłeś zajebistym ziomkiem Ciebie i Twoich rozmów z Tobą nie zapomnę... Zawsze potrafiłeś rozbawić expienie z Tobą na chosenach było zajebiste... Sitek trzymaj się wiem że się wyliżesz muszę Ci oddać Twoje msbki na werii !
Link dla kogos wyzej
http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,130...latka.html
/Mobil
Maciek.... [*] ;((
Sitek, wracaj do zdrowka!!!

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...94042.html
Jest mi bardzo przykro z powodu Maćka, jak i Sitka...
Ale jeżeli twórca tematu prosi o powagę sytuacji, to niech sam się zastanowi co pisze...
Prosisz o opinie innych graczy którzy z nim grali -,-
Logiczne że wszystkim którzy go DOBRZE poznali jest im przykro...
Proponuję zamknąć temat gdyż nie jest to zbyt przyzwoity temat do dyskusji...

/Spoczywaj w pokoju Maciej...
dopiero teraz dowiedziałem się z linku ze chlopak zmarł w moim mieście...

Jebcie te narkotyki...
Myślcie co chcecie.
Załozeniem było oddanie wyrazu współczucia.
A innych prosiłem o dobre komentarze na temat chłopaków ,bo nie jeden z nimi grał.I przeżywał fajne chwile.
Co do twojej wypowiedzi Lonek.Poznawanie sie to rzecz wzgledna.Poznałem chłopaków powierzchownie i czy to znaczy ze mniej im współczuje?
Liczy sie szacunek a nie puste słowa.
Szkoda gościa, ale sam jest sobie winien.
***** kondony bo same chcialy i same przedawkowaly. Je bac frajerow.jakby nie brali to by zyli zjeba ne chu je
sorki, ze sie ***** .. ten maciek to ten maciekadam ? czy inny ? z sitkiem pamietam ,ze bylem na vt ,ale glosu jakos nie pamietam . . .
niby winny ,ale jak to mlodzi .. lubia czegos probowac nowego nie powinien zasluzyc na śmierć .. wkoncu tyle mogło być przed nim Smutny

współczucie [*] trzymaj sie gdzie kolwiek cie zawialo ; (


// mały .
Typowe 2 zlodzieje z rona, no ale coz wspolczuc trzeba, co jak co zycie nalezy sie kazdemu.
Spoczywaj w pokoju Maciej, a Ty SiteQ wracaj do zdrowia Uśmiech !
pare setek godzin znimi przesiedziałem na ronie. szkoda szkoda ;/
Stron: 1 2 3