RonOTS

Pełna wersja: konkurs na najgłupsze słowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(12-08-2012, 05:47 PM)Lonek napisał(a): [ -> ]@kłótnia:
Jeździcie po złodziejach, osobach które was nie oje.bały, jak i osobach które nadgorliwie wypowiadają się na forum :x ...
Jeżeli was ojebali , to co wam da że zbluzgacie kogoś kto to zrobił ? Otóż nic .
Żałosne jest to , jak mówicie że widać po czyjejś wypowiedzi , że ma 10 lat. To że jego wypowiedź może i jest dziecinna , ale jak każdy zaczyna określać czyjś wiek po pierwszym bluzgu to zgłoście się do Kaszpirowskiego czy cuś ...
@majki:
Sam znasz moje zdanie o tobie i sam wiesz , że bez skrupułów mogę nazwać ciebie frajerem ^^.
To że oje.bałeś parę osób pozwala też użyć określenia "złodziej" w twoją stronę .
@dzieci czepiające się majkiego:
Jeżeli interesuje was pisanie jego historii , to stwórzcie jakiś blog czy coś ...
Bo ciągłe pier.dolenie , co o nim myślicie (tj. wasze bluzgi) są już do przesady żałosne...
@pikselowce i inne stwory:
Szczycenie się itemami jest fajne , ale większą frajdę sprawia jeżeli samemu się je zdobyło ; d
Co ci z tego że masz margusa , którego i tak pewnie *****eś Duży uśmiech?
Wiem że opierdalałem wszystkich po kolei i nie ogarniam nic do dziś , ale proszę nie bierzcie przykładu z tej wypowiedzi.
/Filozof Wjeloryb pier.dolący o niczym

Nie obchodzi mnie twoje zdanie po prostu majki to zalosny zlodziej i te wypowiedzi mialy na celu pokazac reszcie rona kim jest majki i jak zalosna imitacja czlowieka jest. A ty wielorybie sie chowaj bo w koncu jestes zagrozonym gatunkiem Język
/Mobil
Pokazujesz ludzia jaki jestem na servie na ktorym nie gram^^ gratulacjeOczko

/Majki>0

JEBIE MNIE OPINIA INNYCH
Grasz tutaj zalosnym 2.4k rpkiem.
Mobil jezeli chodzi ci o Sebusiowy Majki to jest noob ktory sie pod niego podszywa ale niczym sie nie roznia xD]
[Obrazek: file.html]
Aha
Aha
Stron: 1 2 3 4