RonOTS

Pełna wersja: konkurs na najgłupsze słowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(12-08-2012, 12:32 AM)Tiki Taka napisał(a): [ -> ]
(11-08-2012, 10:59 PM)Rapidss napisał(a): [ -> ]Majki taka prawda jestes ***** zlodziejem. Mnie tez ojebal na zalosne pixele na jakims karan otsie hahaha. Sam bys na tym otsie nie istnial gdyby nie Lelek ktorego pozniej ojebales (brawo) POZWOLCIE ZE OPOWIEM PO KROTKA HISTORIE O MAJKIM ! Wiadomo najpierw gral smiesznym edem ze mna i skalniakiem w teamie. Pozniej nasze drogi sie rozeszly Skalniak poszedl na Werie ja przestalem na okolo miesiac grac w tibie a majki ciupal jakims smiesznym ekiem . Oczywiscie w trakcie tego wszystkiego majki przeszedl mutacje. Bylismy tacy dumni ze skalniakiem. Mniejsza o to wracam do sedna sprawy. Wracam zaczynam grac sobie z Michalem ( Old Sjempre) Kamciem i tamtymi ziomkami. Majki trwale siedzi na vencie i cisnie 1k msem . Nagle co sie dzieje? Lelek daje passy majkiemu. :O Majki kisiel w gaciach i nakurwia. Ja dolaczam do semkow z Pikollem majki pada na kazdego spama jak noob. Mniejsza. Pozniej co sie dowiaduje? ze majki ojebal lelka... On sie tlumaczyl ze lelek padal... ^^ mniejsza dolaczylem do venzow itp. majki gra pozniej adwokackie fajki po lizaniu ***** banieczki (dostal od niego passy) nie chce mi sie dalej tego opisywac. Majki dostaje passy do KLATAPLECYBARKI pada od 2 msow jak noob. Potem kupujemy z majkim Majko Mobile. Okrada banieczke z itemow zeby mial itemy na swojego msa (Majko) Pozniej Ja przerzucam majkiemu hara na inne acc bo mi padl bez bless . Plakal plakal powyzywal i elo. Oddalem mu go po jakims miesiacu bo mi sie nie chcialo grac. Ide na karan ots. Ashanti wyexpia majkiemu msa daje mu msbki itp. pelne zaufanie do majkiego. Jak traktuje go majki? owala go na wszystko co mial. ashanti przestaje grac. Majki daje mi 1 msbka . Pozniej Adis owaal majkiego (chwala Adisowi) . Majki placze placze zalatwiam mu eq na ms fajnie i gitara. Majki ma passy do mojego msa na karanie. Daje sebkowi bezlitosnemu passy i mowi zeby mi hara zrokowal i wszystkie itemy zabral. Totalna wyjebka. Wiec ludzie mowicie majki to frajer a ufacie mu... TO JEST ZWYKLE ZERO KTORE BY DO NICZEGO NIE DOSZLO GDYBY NIE TA KRADZIEZ ! ON JEST MOCNY W MORDZIE .. W RL BEZ KOLEGOW NIE DA RADY! Piona zlodzieju majki.
/Mobil

Po 1 omineles historie ze shizmaOczko
Po 2 kozak w necie.
Po 3 sam plakales sebkowi o itemy;*
Po 4 bezemnie na TOSKANI co bys osiagna?
Po 5 Ashanti wbil mi 200-500lvl a mialem 3700Oczko
Po 6 Spotkajmy sie i udowodnie ze nie tylko mocny w mordzieOczko
Po 7 tez jestes zlodziejem
Po 8 robiles wszystko na moje zawolanie(za czasow toska)(pol starego teamu to potwierdzi)
Po 9 z Banka wszystko jasne
Po 10 BEDE OPIERDALAL KOGO CHCE I KIEDY CHCE, I GOWNO MI ZROBICIE; )
A Mobilek teraz sie zali ze go okradlem!! Inni maja plakac czy jaki *****?Oczko
(11-08-2012, 10:59 PM)Rapidss napisał(a): [ -> ]Majki taka prawda jestes ***** zlodziejem. Mnie tez ojebal na zalosne pixele na jakims karan otsie hahaha. Sam bys na tym otsie nie istnial gdyby nie Lelek ktorego pozniej ojebales (brawo) POZWOLCIE ZE OPOWIEM PO KROTKA HISTORIE O MAJKIM ! Wiadomo najpierw gral smiesznym edem ze mna i skalniakiem w teamie. Pozniej nasze drogi sie rozeszly Skalniak poszedl na Werie ja przestalem na okolo miesiac grac w tibie a majki ciupal jakims smiesznym ekiem . Oczywiscie w trakcie tego wszystkiego majki przeszedl mutacje. Bylismy tacy dumni ze skalniakiem. Mniejsza o to wracam do sedna sprawy. Wracam zaczynam grac sobie z Michalem ( Old Sjempre) Kamciem i tamtymi ziomkami. Majki trwale siedzi na vencie i cisnie 1k msem . Nagle co sie dzieje? Lelek daje passy majkiemu. :O Majki kisiel w gaciach i nakurwia. Ja dolaczam do semkow z Pikollem majki pada na kazdego spama jak noob. Mniejsza. Pozniej co sie dowiaduje? ze majki ojebal lelka... On sie tlumaczyl ze lelek padal... ^^ mniejsza dolaczylem do venzow itp. majki gra pozniej adwokackie fajki po lizaniu ***** banieczki (dostal od niego passy) nie chce mi sie dalej tego opisywac. Majki dostaje passy do KLATAPLECYBARKI pada od 2 msow jak noob. Potem kupujemy z majkim Majko Mobile. Okrada banieczke z itemow zeby mial itemy na swojego msa (Majko) Pozniej Ja przerzucam majkiemu hara na inne acc bo mi padl bez bless . Plakal plakal powyzywal i elo. Oddalem mu go po jakims miesiacu bo mi sie nie chcialo grac. Ide na karan ots. Ashanti wyexpia majkiemu msa daje mu msbki itp. pelne zaufanie do majkiego. Jak traktuje go majki? owala go na wszystko co mial. ashanti przestaje grac. Majki daje mi 1 msbka . Pozniej Adis owaal majkiego (chwala Adisowi) . Majki placze placze zalatwiam mu eq na ms fajnie i gitara. Majki ma passy do mojego msa na karanie. Daje sebkowi bezlitosnemu passy i mowi zeby mi hara zrokowal i wszystkie itemy zabral. Totalna wyjebka. Wiec ludzie mowicie majki to frajer a ufacie mu... TO JEST ZWYKLE ZERO KTORE BY DO NICZEGO NIE DOSZLO GDYBY NIE TA KRADZIEZ ! ON JEST MOCNY W MORDZIE .. W RL BEZ KOLEGOW NIE DA RADY! Piona zlodzieju majki.
/Mobil

Po 1 omineles historie ze shizmaOczko
Po 2 kozak w necie.
Po 3 sam plakales sebkowi o itemy;*
Po 4 bezemnie na TOSKANI co bys osiagna?
Po 5 Ashanti wbil mi 200-500lvl a mialem 3700Oczko
Po 6 Spotkajmy sie i udowodnie ze nie tylko mocny w mordzieOczko
Po 7 tez jestes zlodziejem
Po 8 robiles wszystko na moje zawolanie(za czasow toska)(pol starego teamu to potwierdzi)
Po 9 z Banka wszystko jasne
Po 10 BEDE OPIERDALAL KOGO CHCE I KIEDY CHCE, I GOWNO MI ZROBICIE; )
A Mobilek teraz sie zali ze go okradlem!! Inni maja plakac czy jaki *****?Oczko
/Majki>0
(11-08-2012, 11:05 PM)Smerf Maruda napisał(a): [ -> ]JA DOSZEDŁEM W TIBII DO CZEGOŚ TYLKO DLATEGO ŻE MOBIL MIAŁ W VERGOTH Z 9X PACC 7 I MI DAWAŁ!

Do Majkiego nic nie mam oprócz tego, że ojebał mobila (w reszte wbijam ch*ja) Bo przecież graliśmy trochę kiedy na Toskanii były najlepsze czasu gry (top 1 był 1800 ms itp) HAIL REDTUBE !

A Kolasa to jest jeba*y dupoliz, który bez Majkiego nie istnieje.. Szczeka na jego zawołanie aż ładnie popatrzeć i każdy to powie, że Majki wychował sobie takiego Piesk@ w Tibii Uśmiech

SKALNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAJKI TO PIE&OLONY NOOB KTÓRY ŚMIERDZI I SIĘ NIE MYJE !!! OKRADA LUDZI BO NIC INNEGO NIE POTRAFI I ZAJEBISCIE WYZYWA KOLASSE !!

#Mobil sapał, że mało na Majkela wjechałem

LATA SOBIE LATA KOLASA NA GOLASA NO I CIŚNIE OJCU ZWIĘDŁEGO KU*ASA
POTEM ZNALAZŁ MAJKIEGO SWEGO NOWEGO MISZCZA KOLASA PEŁNY RADOŚCI BO TEN MU ***** WCISKA
WTEDY IDĄ RAZEM, PO KARAŃSKIEJ ZIEMI NO I MYŚLĄ SOBIE O TEJ DO SIEBIE CHEMII
SEBEK TAK ROZKMINIA : MAJKI PATAFIANIE UMYJ SOBIE DUPSKO TO BĘDZIE RUCH*NIE
WTEDY MAJKI RZECZE : TO CHODŹ DO ŁAZIENKI WTEDY PRZECIEŻ ZAWSZE TWÓJ K*TAS JEST MIĘKKI
KOLASA STOPY MA NIE MYTE POD PACHAMI GRZYBY SKRYTE ALE MAJKI MÓWI SOBIE TAK
"TY JEB*NA BALABERO W MÓZGU MASZ OKRĄGŁE ZERO PLECY TROCHĘ OWŁOSIONE I RĘCE UBRUDZONE"
NA TO SEBEK NIESPODZIANIE ZNOWU W NOCY WŁĄCZA PRANIE (MC KAROL <3)
WSTAJE MAJKI W CH*J WKU*WIONY NO I RZECZE DO SWEJ ŻONY : JEB*E Z MORDY CI PASZTETEM I Z DUPSKA ZAPOPULPETEM "
NO I TERAZ ZAKOŃCZENIE POSADŹ *****Ę NA SIEDZENIE A JAK SPADŁEŚ NO TO WSTAŃ CH*J CI W DUPE JESTEŚ DRAŃ!
WIDZE SEBEK BAKŁAŻANIE CHCESZ OSTRE W D*PĘ LANIE BO JEB*NIE JEST ZA MIŁE TAKIE MYŚLI MAM ZAWIŁE.
OD MAJKIEGO USŁYSZAŁEM, ŻE POD ŁÓŻKIEM MASZ KONDOMY, NIEŹLE SIĘ Z TEGO UŚMIAŁEM I POD DRZWIAMI CI NASRAŁEM

YOU YOU YOU MC SKALNIAAAAAAAK AKAAAAA JUTUBEEEE !!!!

Pieskow mialem 2, tylko Mobilek mi spierdolilOczko
Skalniak&Mobil come back?
Ja was nie rozumiem, jeden 2 opierdala. Jada po sb a dalej ze soba. A bo mobil stracil itemy to nie ma sie komu pozalicOczko

Rozumiem ze na wierszyk mam odp?Oczko
/Majki>0
Ad 1. Faktycznie zapomnialem. Shizma cie wystawil bo odechcialo mu sie grac z Toba bo padales Bliskim.
Ad 2. ***** w swiecie
Ad 3. Ja plakalem o itemy? Mowilem mu tylko jakim jest zerem zeby owalic kogos kogo zna 3 lata :<
Ad 4. HAHAHA bylem w teamie ktory jakis czas rzadzil serverem i bylem tam szanowany czasami nawet komanderowalem.... dzieki tobie mialem tylko wiekszy lvl to o niczym nie swiadczy. : >
Ad 5. Co nie zmienia faktu ze ci msb pozyczal i go ojebales.
Ad 6. Tylko kolegow nie wolaj
Ad 7. Wszystko oddalem.
Ad 8. Nie koniecznie robilem glownie to co mi sie oplacalo czasem ci pomoglem jak chciales (opinia Venza)
Ad 9. I tak ojebales i wylaczales tel zeby z nim nie gadac.
Ad 10. No wlasnie w tym problem ze opierdalanie nie ktorych nie jest zbyt honorowe.
Wiesz pasozycie ja sie nie musze nikomu wyzalac. Skalniak to moj bardzo dobry znajomy mamy podobne charaktery i rozumiemy sie praktycznie bez slow :> Nie liczac juz stazu znajomosci... To ty miej swojego Sebka przydupasa ktory byl jest i bedzie nikim w dodatku przez twoje klamstwa stal sie zlodziejem. Jak to przeczytasz to wiedz ze nie mam do ciebie zalu sebek.
Rzal ;/
Mobil obczajam to, że jak rozumiemy się bez słów to mam ci językiem migowym na vt napie*dalać?
Spokooooooooo !!

Tylko uważaj bo nie wiem jak jest licze visa po migowemu Duży uśmiechDuży uśmiech
Natalija@
Najgrales jeden filmik, jak padlem<lol2>
Pokaz swojego ogara na magicznej?;o
Mobil@ Ja ***** w swiecie? OK, tylko kim ty w takim razie jestes?
Sebek to nie moj pies, to poprostu zwykly znajomy… co wy sie go tak uczepiliscie??
Rozumiecie sie, macie podobno cheraktery.<lol2> bo pierdolne. Nigdy czlowieka na oczy nie widzial, nigdy z nim w 4oczy nie gadal a takie cos *****. Hahahahahahahaha

/Majki>0
magicznej ? jak ty padleś ekiem ? zawsze grałem ed/ms :p

/majki>0 to znaczy majki zero?

nie bd odpisywał więcej na twoje posty
Matematyku kazdy pisze Majki zero, a > oznacza znak wiekszosci!Oczko

/Majki>0
Mobil nie ***** Adis nie ojebal Majkiego wziol po prostu to co mu sie nalezalo ;]
[Obrazek: file.html]
(12-08-2012, 01:54 PM)Kazzor napisał(a): [ -> ]Mobil nie ***** Adis nie ojebal Majkiego wziol po prostu to co mu sie nalezalo ;]
[Obrazek: file.html]

I bardzo dobrze Oczko
A ja z sebkiem wzielem od mobila to co sie nam nalezaloOczko)
@kłótnia:
Jeździcie po złodziejach, osobach które was nie oje.bały, jak i osobach które nadgorliwie wypowiadają się na forum :x ...
Jeżeli was ojebali , to co wam da że zbluzgacie kogoś kto to zrobił ? Otóż nic .
Żałosne jest to , jak mówicie że widać po czyjejś wypowiedzi , że ma 10 lat. To że jego wypowiedź może i jest dziecinna , ale jak każdy zaczyna określać czyjś wiek po pierwszym bluzgu to zgłoście się do Kaszpirowskiego czy cuś ...
@majki:
Sam znasz moje zdanie o tobie i sam wiesz , że bez skrupułów mogę nazwać ciebie frajerem ^^.
To że oje.bałeś parę osób pozwala też użyć określenia "złodziej" w twoją stronę .
@dzieci czepiające się majkiego:
Jeżeli interesuje was pisanie jego historii , to stwórzcie jakiś blog czy coś ...
Bo ciągłe pier.dolenie , co o nim myślicie (tj. wasze bluzgi) są już do przesady żałosne...
@pikselowce i inne stwory:
Szczycenie się itemami jest fajne , ale większą frajdę sprawia jeżeli samemu się je zdobyło ; d
Co ci z tego że masz margusa , którego i tak pewnie *****eś :D?
Wiem że opierdalałem wszystkich po kolei i nie ogarniam nic do dziś , ale proszę nie bierzcie przykładu z tej wypowiedzi.
/Filozof Wjeloryb pier.dolący o niczym
(12-08-2012, 05:47 PM)Lonek napisał(a): [ -> ]@kłótnia:
Jeździcie po złodziejach, osobach które was nie oje.bały, jak i osobach które nadgorliwie wypowiadają się na forum :x ...
Jeżeli was ojebali , to co wam da że zbluzgacie kogoś kto to zrobił ? Otóż nic .
Żałosne jest to , jak mówicie że widać po czyjejś wypowiedzi , że ma 10 lat. To że jego wypowiedź może i jest dziecinna , ale jak każdy zaczyna określać czyjś wiek po pierwszym bluzgu to zgłoście się do Kaszpirowskiego czy cuś ...
@majki:
Sam znasz moje zdanie o tobie i sam wiesz , że bez skrupułów mogę nazwać ciebie frajerem ^^.
To że oje.bałeś parę osób pozwala też użyć określenia "złodziej" w twoją stronę .
@dzieci czepiające się majkiego:
Jeżeli interesuje was pisanie jego historii , to stwórzcie jakiś blog czy coś ...
Bo ciągłe pier.dolenie , co o nim myślicie (tj. wasze bluzgi) są już do przesady żałosne...
@pikselowce i inne stwory:
Szczycenie się itemami jest fajne , ale większą frajdę sprawia jeżeli samemu się je zdobyło ; d
Co ci z tego że masz margusa , którego i tak pewnie *****eś Duży uśmiech?
Wiem że opierdalałem wszystkich po kolei i nie ogarniam nic do dziś , ale proszę nie bierzcie przykładu z tej wypowiedzi.
/Filozof Wjeloryb pier.dolący o niczym

Singed;D
Stron: 1 2 3 4