RonOTS
Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... (/showthread.php?tid=787)



Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Anubiis - 29-09-2010

Upadek człowieczeństwa i moralne dno... tak w skrócie można określić to co w tej chwili dzieje się z projektem( jak to dumnie brzmi -.-) Ron OTS. Od jakiegoś okresu czasu na wszystkich serwerach mają miejsce jakże nieprzyjemne sytuacje, mowa tu o spektakularnych błędach technicznych serwera i jedynych w swoim rodzaju lagach. Można by rzec, że to właśnie one promują serwer i sprawiają, że jest on niezwykle rozpoznawany w naszym wszakże mlekiem i miodem płynącym kraju. Szkoda, że nie jest to dowód do dumy, nie jestem w stanie stwierdzić czy te błędy istnieją z waszej winy? Czy też nie macie na nie wpływu. Hmm.., ale zaraz czyj to jest serwer, nie, nie mój, brata hmm... no nie też nie, a może babci, znów pudło. Zaraz, zaraz o patrzcie to własność pewnych osób, których niestety nie mogę wymienić gdyż naraziłbym się być może na jakieś szarganie dobrego imienia, w końcu w internecie nikt nie jest anonimowy Anioł. No cóż wracając do tematu i tu regulaminie jest wasze zabezpieczenie:

4. Administrator nie gwarantuje poprawnego działania serwisu, oraz nie bierze na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe w toku użytkowania serwera, jak i również innej aplikacji, używanej do łączenia się z serwisem.

Masz ci los, grunt to się odpowiednio zabezpieczyć. Troche to dziwnie napisane przetłumaczmy to:

4. Nie jestem pewny czy wszystko będzie działać poprawnie, więc póki jest w miarę to kupujcie pacc, a jak coś sie wydarzy to wyjechałem na wakacje.

O tak lepiej. Oj, chyba coś komuś wytykam Anioł.
Ale ja tylko spełniam swój iście obywatelski obowiązek:


5. Gracz ma obowiązek zgłosić wszelkie ew. błędy i niedoskonałości serwera obsłudze. W przypadku gdy gracz będzie wykorzystywał błędy serwera dla własnej korzyści może on zostać ukarany ostrzeżeniem do 100%, w zależności od przewinienia.


Brońcie mnie wszyscy święci, ja wykorzystać? No co wy, przecież ja tylko od 2 tygodni pokazuje nagą prawdę. Więc chyba wywiązuje się z moich obowiązków zawartych w regulaminie? Ale marketing przede wszystkim:

10. Zabrania się handlowania całymi kontami, dopuszczalny jest jedynie handel postaciami za pomocą aktu własności

Bo trzeba wykupić akt i parę groszy zawsze wpadnie( w myśl zasady zbieraj grosik do grosika, a uzbierasz na bolsika, no chyba, że ktoś woli kubusie.., choć są i takie Anioł co wolą sławusie Cwaniak )
Z marketem tez jest nieźle pomyślane, nie dość, że kupuje się punkty premium to jeszcze naliczają nam 10% prowizji. I znów parę wykupionych punktów wraca do kieszeni. A i jeszcze:

11. Zabrania się dzielenia konta, z konta może korzystać wyłącznie jego założyciel.

No tak z bratem nie można się składać na pacc i grać razem na jednym koncie, lepiej zrobić 2 konta i kupować 2x wiecej pacc.

Nie mogę powiedzieć, bo do pewnego czasu grało się tu znakomicie, potem nastąpiły crashe, cofki, a na światy zstąpili boterzy Podejrzany( kurcze, to prawie jak plagi egipskie o.O). I nastała era update'ów... Zaczęto przeć do przodu, patrząc na wielkie idee, zapominając o istniejących starych światach i wiernych graczach, którzy nie wytrzymali fali podniet, łączenia serwerów oraz łatwego i przyjemnego życia botów...
Ten bieg rzeczy miała odmienić Weria, która w swej wielkiej podniecie skończyła jak jej pobratyńcy. Serwer miał być hitem oraz miał nadrobić wszystko co do tej pory się S P A R T O L I Ł O Zawstydzony Wracając do up'ów te ostanie (Vergoth, Drakenia) były(są) skierowane w garstkę starych graczy by zatrzymać ich jeszcze na troche, bo bez tego ten grajdołek pójdzie w pizdu Cwaniak. Hmm... znów coś mi się przypomniało
Mamy gdzie chodzić, tylko nie mamy z czym...

No właśnie. Tu się rodzą kolejne pytania, bo skoro:

- Automatyczny zapis co 10 minut - nawet go nie zauważysz - stan gry jest zapisywany w tle co 10 minut. W ten sposób nawet w przypadku awarii Twoja postać ocaleje.

- Kopie bezpieczeństwa na zewnętrznym serwerze - w przypadku poważnej awarii lub włamania nie ma obawy: Twoje konto jest bezpieczne!

Yhm, więc jeśli: Twoje konto jest bezpieczne! To czemu z mojego jak i wielu innych Niezdecydowany( zjawisko na masową skale) znikają przedmioty lub wcale nie można się zalogować? Człowiek i technologia cały czas się rozwija, a czy nie macie przypadkiem wrażenia, że coś poszło nie w tą stronę? Jeśli macie napisane:

- Mądre potwory - system poruszania oraz ataku potworów napisaliśmy od podstaw - nie spotkasz tego na żadnym innym OTSie! Niektóre potwory są mądrzejsze od innych - będą wybierać wrogów a nawet organizować zasadzki!

To może napiszcie, że macie mądry(głodny) serwer, który wybiera potencjalną ofiarę i ja okrada? Albo napiszcie, że posiadacie jedyny w Polsce system loterii, w której to serwer wygrywa przedmioty gracza i chowie je sobie pod płytę główna Cwaniak O tak RonOTS Rules.

Skoro praktycznie nikt z obsługi nie raczy dać odpowiedzi (będąc jedynie marionetką w sporze) więc wysuwam uprzejme zapytanie:
Kiedy i czy w ogóle zostanie coś zrobione w sprawie naszych strat na waszym serwerze?


Jeśli tak to konkrety, a nie owijanie w bawełne. Nie będziemy czekać wiecznie kupując pacc, aż coś się ruszy. Bo w pogoni nie wiem zaczym zyskami, międzynarodowym serwerem, najlepszym serwerem w Polsce, zapomnieliście o jednej bardzo ważnej rzeczy:

To my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas.

Ots na rynku jest masa, a wy walczycie o klienta.

Tak, już słyszę wasze głosy:
To nie graj- ok po to pytam bo nie wiem czy sprzedać wszystko i ratować resztę kasy.
Oni i tak nic nie zrobią- tym podejściem właśnie umacniasz ich w przekonaniu, że to my robimy im łaskę grając tu, także brawo.
Ja nie odzyskałem, a gram inna postacia- ciekawe czy jutro sie obudzisz i nowej postaci nie będziesz miał pustej? Masz pewnośc ?
To co robić?- proponuje protest, przestancie kupować pacc... Ja właśnie zaczynam i miło bedzie jeśli się reszta pokrzywdzonych przyłączy.
Masz inne postacie graj nimi- otóż ok, załózymy, że gram i np za tydzień na niej nie mam eq?

Jeśli pojawią się inne odpowiedzi będę niezwykle wzruszony, a jeśli nawet wypowie się ktoś z Wyższej Obsługi ( a. Pilnowaniem porządku na serwerze zajmuje się tzw. Niższa Obsługa, w skład której wchodzą obserwatorzy posiadający przed nickiem przedrostek BH, a także senatorzy posiadający przedrostek TR, bo oni są poniżani i w oczach wyższej obsługi są chyba pionkami) będę już naprawdę spełniony -.-


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie EzeAnioł


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Kodeina - 29-09-2010

Nie chcę mi się odnosić do każdego twojego argumentu ale podpowiem Ci że masz 2 wyjścia:

A) Przestań grać - i w chwili której to uczynisz wszystkie twoje problemy związane z RonOTS znikną, nie będziesz się już musiał martwić o to że utracisz "cenne" eq bądź postać - "a twoje życie stanie się lepsze".

B) Graj dalej i pogódź się z tym co dzieje się na projekcie RonOTS czekając aż nastanę lepsze czasy, wszystkie błędy zostaną naprawione a równi i równiejsi będą po prostu równi.

Apele typu: "przestańmy kupować pacc" nie przejdą bo co by nie mówić jak ktoś chce grać to będzie grał dalej mimo wszystko a jak ktoś będzie chciał zrezygnować to zrezygnuje.

To tylko Tibia - nie ma się co przejmować Wywracanie oczami


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Klizzer Pall - 29-09-2010

nic do rona nie mam , tylko te lagi...............


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Tajkun - 29-09-2010

ta lagi glowny problem servaZdezorientowany


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Elite Yakuza - 29-09-2010

Lagi to lagi


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Klizzer Pall - 01-10-2010

teraz doszly cleany postaci.........


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Dr Joint Czarny - 01-10-2010

+lagi, cofki i crasheUśmiech, ale zaraz, zaraz to już było dużo wcześniejUśmiech


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Terllin - 01-10-2010

Ahhh clean postaci i pieniadze wyjebane w bloto <3. Witamy na RONOTSIE!

/ "poki" co nie otrzymalem zadnej odpowiedzi na panelu ani nic ale mysle ze dostane ODPUśmiech bo zrobic cofke chara to nie problemUśmiech


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Phostemo Khaymo - 01-10-2010

Tutaj to problem jest odpisać komuś na Panelu czy na Forum...


RE: Upadek człowieczeństwa i moralne dno... - Anubiis - 02-10-2010

No właśnie olewają nas tutaj pięknie (mowa o forum, gdyż na panelu pomocy dostałem odpowiedź, iż kiedyś coś z tym zrobią, bo teraz mają ważniejsze sprawy do wyjaśnienia), także nie wiem co o tym myśleć, bo termin "kiedyś" jest bardzo podobny do "w ogóle". Z tego co widzę kolejne osoby zgłaszają takie zdarzenia.