RonOTS
Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj (/showthread.php?tid=5345)

Strony: 1 2 3 4


Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Wenevko - 30-05-2011

Ahoj ludzie!

Poradnik, który znajdziecie w dziale "Tutorials" został stworzony przeze mnie z myślą o Was, niestety nie był on idealny dla każdego. Chciałbym przekazać moją wiedzę ludziom, którzy maja zamiar dłużej lub nawet krócej pracować przy MapEdytorze.

Mozecie mnie tutaj wypytywać o wszystko co jest zwiazane z mappingiem.
Nie wiesz jak czegoś zrobić? Zapytaj, postaram Ci sie pomóc. Temat bede odwiedzał czesto wiec kazdy powinien uslyszeć odpowiedź na swój temat. Jezeli masz problemy z uruchomieniem RME, takze zapytaj to nakieruje Cie na wlasciwa droge.
Więc temat uważam za otwarty i zapraszam do wszelkich pytań.


@Edit by Fardos:
Możecie też tu wrzucać zdjęcia swoich prac jeśli chcecie aby ocenił je ktoś.



RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibi? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Metriv - 30-05-2011

Ja sie pytam, gdzie Twoja wielka mapa, ktora mi obiecales zrobic?


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Wenevko - 30-05-2011

Poszło PW Oczko


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Yoffo - 05-06-2011

Witam! Chciał bym abyście ocenili moją pracę pod Protokół 8.54 w skali od 1 do 10
Temat Pracy: Podziemna kopalnia Krasnoludów:

[Obrazek: screenshot2011052414396.png]



RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Fardos - 05-06-2011

jak dla mnie 7/10 za dużo "pustej" przestrzeni mało skał itp ^^


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Wenevko - 06-06-2011

Bardzo ciekawy pomysl, lecz jest pusto niestety. 8/10


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Krwawy - 06-06-2011

[Obrazek: 5v26i8.png]

[Obrazek: 1t8t9v.png]

[Obrazek: 2k0krm.png]

Jakieś tam moje wypociny.


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Wenevko - 06-06-2011

2 Screen prawy górny rog jest błąd
Ostatni screen jest kamień na grzybie.
Pierwszy screen zabardzo nawalone


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Krwawy - 07-06-2011

(06-06-2011, 09:03 PM)Wenevko napisał(a): 2 Screen prawy górny rog jest błąd
Ostatni screen jest kamień na grzybie.
Pierwszy screen zabardzo nawalone

1 screen, mapa nie nadaje się do gry. Jest to praca pod show-off
Wiem o kamyczku na grzybku, a gdzie widzisz w tym rogu błąd, bo ja nie wiem.


RE: Chciałbyś zacząc tworzyć świat Tibii? Nie potrafisz? Zajrzyj tutaj - Zjebany Kutas - 07-06-2011

A tak z nudów:
Podwodne Temple jakieś Oczko

[Obrazek: temple.jpg]

Uploaded with ImageShack.us