RonOTS
Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Poza Tematem / Offtopic (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Ogólne / General (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? (/showthread.php?tid=4649)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Wenevko - 03-06-2011

Wszystko jest w planie, spokojnie. Niestety zrobić taki server to nie psrykniecie palcem.


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Fardos - 03-06-2011

@UP:

nie pstryknięcie palcem ale jednak nie jest też tak trudne jak sie ma mape,trzeba tylko silnik zmotac jeszcze ;p


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Yoffo - 05-06-2011

Wenevko dajesz dajesz . Gra będzie super exp rate mały ma być Oczko z 2-10x max i update jeśli będą to nowe miejsca bez żadnych update clienta. po pewnym czasie będziesz musiał coś dorobić jakieś new respy czy coś xd ale H... z tym narazie myślę że Projekt ci wypali Oczko trzymam kciuki


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Just Fighter - 05-06-2011

@Wenevko
Jak zrobisz to tak jak up pisal max exp 2-10. Bez drakeni, sangri, mountow itp. I jak cos inny klient, pod innym protokolem, bo ten klient sie wlacza, ale nie laduje sie lista spect, lista moich postaci itp, ale to w moim innym temacie.

/lodzkiks@Maly
P.S
zapomnialem dodac.. Powodzenia ^^


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Wenevko - 05-06-2011

Postaram się jakoś strescić, chociaż chciałbym zobaczyć wiecej postów osób ktore naprawde by przyciągnol taki ots



RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Sagittarius - 05-06-2011

(05-06-2011, 11:34 PM)Wenevko napisał(a): Postaram się jakoś strescić, chociaż chciałbym zobaczyć wiecej postów osób ktore naprawde by przyciągnol taki ots

Pewnie wiekszosc starych graczy nie zaglada na forum, ale jestem pewien ze znajomi ich powiadomia i zaczeli by grac na takim serverze. Ja sam jestem jak najbardziej za!


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Tajkun - 06-06-2011

(03-06-2011, 06:55 PM)Wenevko napisał(a): Wszystko jest w planie, spokojnie. Niestety zrobić taki server to nie psrykniecie palcem.

Tylko Go Zrob, A Nie Ze Planujesz Planujesz Cos Ci Nie Wyjdzie I Juz Lipka.. Bo Na Tym Servie All By Chyba Grali^^


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Volemo - 06-06-2011

Czytam sobie forum i patrze, Dodaje cos od siebie pare screenów.
Obecnie sam bym zagral na takim otsie Uśmiech


[Obrazek: 62rook.th.png]

Uploaded with ImageShack.us


[Obrazek: tibia10y.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: tibia90.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: tibia5.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: tibia170el.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: tibia3.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: 200ek.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: 168ek.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: 160ek.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: 99sword.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

[Obrazek: skillgv.th.png]

Uploaded with ImageShack.us


Moglo pare skinow nie wyjsc Duży uśmiech


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Yoffo - 09-06-2011

@ Wenevko ja z chęcią zagram na starym dobrym ots z mapką rona na którego rzeczywiście było szkoda czasu na sen. Taka mapka przyciągnie starych jak i nowych graczy rona . tych co odeszli i tych co zostali. Z chęcią bym na jakimś test serwie potestował mapkę jeśli być odpalał to daj wiadomość PRIV z chęcią pomogę Uśmiech


RE: Czy ktoś to pamięta ? Stary RonOTS ? - Young Sw - 09-06-2011

Pogadaj z ludzmi ktorzy sie tym tutaj zajmuja i zrob wlasny projekt.Tak jak gadalismy kilka wiadomosci i ludzie ktorzy grali na starej modenie wracaja.Kazdy ma kontakt z kims co gral na starym ronie i napewno duzo ludzi wroci.Ludzi do testow tez nie bedzie brakowalo.


/OLD Boombastiic