RonOTS
Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend (/showthread.php?tid=15447)

Strony: 1 2


Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Myrios - 13-01-2023

Witam, 

Chcielibyśmy ogłosić że nagrody za orzeszki wymieniać będzie można do następnego piątku - 20.01.2023.
Loot rate w ten weekend zostanie podniesiony do x3, również w tym czasie będziecie mogli się spodziewać najazdu specjalnego bossa. 

Pozdrawiamy ekipa Ronit


@pump_upp - best crypto pumps on telegram ! - kml907 - 15-01-2023

...,,


@pump_upp - best crypto pumps on telegram ! - Kmlz - 17-01-2023

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Amfa - 19-01-2023

Nie no jaja po prostu
Dziękuję za zniknięcie itemow które były w plecakach razem z plecakami
Rivendale Ul. Słoneczna VIII 19.01 godz. 00:29
Brak Plecaków w Tym był plecak z Grima
Przeszukałem wszystkie postacie dlaczego tak się stało.


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Amfa - 19-01-2023

Chodzi o rzeczy na piętrze bo nie wiem czemu na parterze są
Więc może problem jest na wysokości


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Sinistro Of Roock - 22-01-2023

(19-01-2023, 01:31 AM)Amfa napisał(a): Chodzi o rzeczy na piętrze bo nie wiem czemu na parterze są
Więc może problem jest na wysokości

A ty chłopie myślisz, że ich to interesuję co ci zniknęło xD? Weź lepiej idź graj na rl, a nie grasz na zdechlaku, którego po 2 tygodniach olewa administracja. No nic się ludzie nie uczą związku z ich projektami.


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Amfa - 31-01-2023

Hej już pomijając z tego co pamiętam straty z domku w RIVENDALE najprawdopodobniej jakiś błąd
2 x anielskie legi z odp. 6/6 kupione z domku i eq na ek z odp (hełm zbroja legi i furki chyba też je wkładałem do bo) a i pacc 7 za pomoc w expie mniejszemu lvl przypominam że pacc trzymałem w bp już nie w domku na piętrze
######
Wracając do tematu
Przeglądając mapę zauważyłem LeGenDaRnE Miasto THAIS
Czy jest prawdopodobieństwo że THAIS Stanie się Częścią Jedynego Tak Dojeba#ego Epickiego OTS Jakim jest RONOTS???
Jezeli tak niech się stanie głównym KIASTEM Jeszcze Lepiej
Mimo Tych Błędów Kocham Tego OTS
Nigdy go nie opuszczę
Niczym Stare Małżeństwo
Niczym THAIS <3
Pozdro
A zapomniałem
Je#ac Ulane Kutwy


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Ravcio - 31-01-2023

(31-01-2023, 05:31 AM)Amfa napisał(a): Hej już pomijając z tego co pamiętam straty z domku w RIVENDALE najprawdopodobniej jakiś błąd
2 x anielskie legi z odp. 6/6 kupione z domku i eq na ek z odp (hełm zbroja legi i furki chyba też je wkładałem do bo) a i pacc 7 za pomoc w expie mniejszemu lvl przypominam że pacc trzymałem w bp już nie w domku na piętrze
######
Wracając do tematu
Przeglądając mapę zauważyłem LeGenDaRnE Miasto THAIS
Czy jest prawdopodobieństwo że THAIS Stanie się Częścią Jedynego Tak Dojeba#ego Epickiego OTS Jakim jest RONOTS???
Jezeli tak niech się stanie głównym KIASTEM Jeszcze Lepiej
Mimo Tych Błędów Kocham Tego OTS
Nigdy go nie opuszczę
Niczym Stare Małżeństwo *
Niczym THAIS <3
Pozdro
A zapomniałem
Je#ac Ulane Kutwy

Nie sraj żarem, wybocisz nowe. 

*Dokładnie jak stare małżeństwo, tylko że ty masz syndrom bitej żony xD


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Amfa - 01-02-2023

Nom.
To co z Thais???


RE: Koniec eventu orzeszkowego oraz zwiększony loot na weekend - Ravcio - 02-02-2023

(01-02-2023, 04:25 AM)Amfa napisał(a): Nom.
To co z Thais???

To co zawsze po jakimś czasie od startu nowego serwera jak już ludziom odechciało się grać bo pobocili ile się dało a gmy położyły lachę: gówno